Bivaky od Mivardi - 2012

Chtěl bych se zeptat,jestli už někdo má některý z těchto kousků a co na ně říkáte??? cena není špatná a i provedení vypadá kvalitně!!!

http://www.foretfishing.cz/bivak-executive.html

http://www.parys.cz/bivak-mivardi-new-dynasty-novinka-2012.php?a=5407-0-0
Autor diskuse: Gazza - Profil , 21.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Cappyk - Profil | So 21.7.2012 19:19:34

Demon81 >> vrátil jsem se z labe - 3 dny sem tam poprchávalo.Bez podlažky,přední a zadní okna otevřený a ani náznak rosení.

    Demon81 - Profil | Pá 20.7.2012 20:32:42

    don Ferrari >> Nekoupil, ale chci ho koupit. I potom co píšeš ho chci koupit. Hlavně kvůli větru a kdyby mě náhodou zastihlo hodně špatné počasí, třeba kroupy, silnej vítr a tak. To rosení se nezlepšilo ani v bivaku??

      don Ferrari - Profil | Čt 19.7.2012 18:28:55

      Demon81 >> teď jsem ho balil na zahradě po cca. týdnu a tak jsem Ti to změřil, přesně 110 cm, koupil jsi ten plášť? Já jsem z něho celkem zklamán, očekával jsem menší rosení, ale je to stejné, poslal jsem výrobci foto pláště jak se rosí a nic, mrtvola, asi ví moc dobře, že se jim bivak moc nepovedl, na zimu bude reklamace.

        Demon81 - Profil | Čt 19.7.2012 17:40:23

        don Ferrari >> Tak bud jsem totalni lempl nebo retardovanej. Pořád mi to nejde napnout. Asi budu muset k tobě na školení. Kolik máš vysunutou tu zadní tyč, když bivak stojí na rovině. Kdyžř jsem si s tím dneska chvilku hrál, tak když jsem bivak dal na nejužší tak mi to šlo celkem napnout.

          don Ferrari - Profil | Čt 19.7.2012 12:24:42

          Demon81 >> ahoj, vzhledem k tomu, že jsem nepoznal v ničem rozdíl pří použití na kterémkoliv očku, dávám to na poslední tedy na nejširší.

            Demon81 - Profil | Čt 19.7.2012 11:55:38

            don Ferrari >> Zdarec, sorry že zase otravuju, ale chci se ještě zeptat k tomu stavění bivaku. Když ho stavíš, jak to máš na tý pásce nastaveny? Na to aby byl bivak nejširší nebo nejužší?

              don Ferrari - Profil | Čt 12.7.2012 16:27:28

              jde vložit pouze jedna fotka

                don Ferrari - Profil | Čt 12.7.2012 16:25:01

                ještě nějaká fotka

                  don Ferrari - Profil | Čt 12.7.2012 14:03:41

                  Demon81 >> no taky jsem na to koukal kde se to vzalo, ten prostor který vznikne druhým pláštěm je naprosto nepoužitelný, když tam něco naskládám, třeba krmení, mám ho do rána mokré protože to kape dolu,

                  Ziva: na bivaku je středový pásek který má 3 očka rozšíření bivaku je cca. 10 cm

                    Ziva - Profil | Čt 12.7.2012 12:58:59

                    Kluci chtěla bych se zeptat, u Dynasty je v e-shopech psáno že, je šířka variabilní do 3 poloh... nějak to nechápu. Pochopila bych varabilitu do hlouhby, ale do šířky? Jak to funguje? Díky

                      Demon81 - Profil | Čt 12.7.2012 12:51:13

                      don Ferrari >> To spíš vypadá jak kdyby jsi to vystříkal hadicou.

                        don Ferrari - Profil | Čt 12.7.2012 12:17:19

                        přidávám fotku rosení pod druhým pláštěm, KATASTROFA

                          don Ferrari - Profil | St 11.7.2012 21:54:05

                          Demon81 >> o té tyči jsem taky psal, když natáhnu kšilt, tyč se vrátí sama, plášť tomu určitě pomůže, stáhne ho,

                            Demon81 - Profil | St 11.7.2012 21:34:52

                            don Ferrari >> Tak ted jsem u kámoše co má pujcenej bivak a hned jsem se musel na.rat. Když pry foukal vítr tak mu obratil ten ksilt. rikal teda ze vetr byl.celkem slusnej, ale myslel jsem že je to delaný na to aby to neco vydrželo. Nejradši bych ten byvak vzal, zajel do Mohelnice a omlatil jim bivak o hlavy. Ta rozperna tyč co to drží tak jde zasunout rukou.

                            Myslíš že by to vyřešil ten druhej plášť??
                            Jak ti slouží ten druhej plášť??

                              don Ferrari - Profil | St 11.7.2012 16:15:53

                              Cappyk >> ráno jsem se byl podívat jak je to s rosením bivaku za použití pláště, vzhledem k tomu, že jsem postavil bivak, přehodil a přidělal plášť a hned začalo pršet, nestihl jsem v bivaku otevřít zadní okna, po otevření pláště byl plášť pěkně orosený a dveře bivaku byly pokapané vodou, po otevření bivaku také orosený, podlážku jsem nedal, tedy plášť tomu rosení asi moc nepomohl, otevřel jsem zadní okna na bivaku a přední větračku tak uvidíme zase zítra.

                                Cappyk - Profil | St 11.7.2012 16:00:18

                                don Ferrari >> přesně tak to stavím i já ..doporučuju ten předek šponovat se zaplím zipem a došponovat jen trochu,kuli zapínání zipu

                                  don Ferrari - Profil | St 11.7.2012 7:07:44

                                  .

                                    don Ferrari - Profil | Út 10.7.2012 22:43:26

                                    Demon81 - 10.7.2012 22:19:18 >> začínám prostředkem, pak zadek u tyče a pak předek od dveří

                                      Demon81 - Profil | Út 10.7.2012 22:19:18

                                      don Ferrari >> s tim stavěním jsem myslel jak to kolikuješ. kde začínáš a čím končíš.

                                        don Ferrari - Profil | Út 10.7.2012 21:39:24

                                        snad to klapne foto pláště při dešti, tak to neklaplo, nechápu