Mivardi-boilies smesi (CDB)

Co si myslite o zestihlenem sortimentu (byvale cdb) v nabidce Mivardi? Chybi vam tady nejake oblibene veci,prichute (liquidy,aminokomplety,pelety atd.)? Jste spokojeni s velikosti baleni a cenami? Diky za nejake ty postrehy.
Autor diskuse: sanov - Profil , 10.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

na co vam to nejvic slapalo?

A) olihen8%

B) olihen-svestka5%

C) tropic2%

D) cherry14%

E) jatra-maso7%

F) brusinka6%

G) sea7%

H) jine49%

Od 10.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

NDimmu - Profil | Ne 12.2.2012 11:14:30

sanov - >> Čusek, jo je to tak jak psal Ranař - před rokem jak jsi nám sháněl na letošní italské výpravy směsky a liquidy z CDB v té zimní akci, tak ani v jednom kyblu nebylo 7kg, ale 5.5 - 6kg. No bylo to sice za solidní peníze, tak jsme to přešli. Co se týče úspěšnosti, tak v přímém souboji SEA vs. Devil Mary byl jednoznačný vítěz levnější DM s AMK Brusinka. Na Seu ani poťah. A to nemluvím o tom, že po vysušení na šutr Sea plavala. Na další akci jsme porovnávali předloni veeelmi úspěšný Tuňákový guláš : Enzym.játra - tady EJ převálcovala dražší TG... Na CDB jsme chytali celkem dlouho a byli jsme s tím spokojeni, ale až po letošní nicmoc zkušenosti jsme se nasrali a vzhledem k tomu, že některé levnější řady CDB pod značkou Mivardi vymizely, tak vyzkouším nějakou Anglii a cosi ukoulíme vlastního.

    NRedfish_Brno - Profil | Ne 12.2.2012 11:08:52

    Drahoš >> Vím, ale celej týden to taky nebaví. Začal jsem intenzivně sportovat a zhubl jsem 7kg. :-)

      NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 11:07:46

      Red carp >> Redfish_Brno - 12.2.2012 11:05:18 >> a jsi celý??..o)) tak to je dobře už nesjme nejmladší ,tak pozor :.o))) víš že nejbezpečněji je u stolu s chlastem:.o))

        NRedfish_Brno - Profil | Ne 12.2.2012 11:05:18

        Drahoš >> Na horách jsme kvůli mrazu nebyli a jeli jsme na chalupu na Vysočinu. Za barákem máme rybník, tak jsme bruslili a lyžovali jsme jen 2x po cca 2 hodinách. Byli jsme bruslit na Vranově - super. Jinak bowling, vířivky, pivo, basketbal,....
        Tady máš nějaký fotky z Vranova :-) http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=646121

          NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 11:03:27

          Red carp >> Redfish_Brno - 12.2.2012 11:02:16 >> :o)))) jsi si to užíval Byl jsi na sky??

            NRedfish_Brno - Profil | Ne 12.2.2012 11:02:16

            Drahoš >> Neomezené :-) Ale zítra budu poprvé po týdnu v práci, tudíž času málo a tak minuta podraží z 30 na 60Kč

              NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 11:00:51

              Red carp >> Redfish_Brno - 12.2.2012 10:58:55 >> že by??..o)) jaké jsou možnosti??

                NRedfish_Brno - Profil | Ne 12.2.2012 10:58:55

                Drahoš >> Zavolá ti Milan a dořeší to s Tebou. Teda pokud netoužíš po nějakém hotline přímo se mnou... :-)

                  NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 10:56:58

                  Red carp >> Redfish_Brno - 12.2.2012 10:56:06 >> Ok...Díky...:o)) zavolej..

                    NRedfish_Brno - Profil | Ne 12.2.2012 10:56:06

                    Drahoš >> Je obsazeno, ale vzhledem k tomu, že někteří nezaplatili v termínu, tak to zítra nějak vyřešíme :-) Dám Milanovi úkol.

                      NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 10:54:08

                      Red carp >> Redfish_Brno - 12.2.2012 10:50:01 >> Blokni mi tam flek Je to možné?Na sto pro:.o)))

                        NRedfish_Brno - Profil | Ne 12.2.2012 10:50:01

                        Drahoš >> Vyhrávání necháme mladým klukům, přijeď se pobavit :-)
                        http://red-fish.cz/redfish-desna-cup-2012-a632

                          NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 10:46:31

                          Agas >> Nazdar Martine- Co se týče slev mi bylo řečeno že budou Ale v jaké formě to se dozvíme... je ještě čas...Manager rozhodne..Teď se dělají nové vebovky kde bude dle zásluh odměněni:.o)))))Fota ,članky.soutěže atd atd....

                            NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 10:42:24

                            Kocháč >> jsem schovaný v Práglu..Není čas na hrdinství:.o)

                              NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 10:41:16

                              Red carp >> Redfish_Brno - 11.2.2012 21:42:52 >> kdy to vůbec máte??..o)) že by jsem to dojel vyhrát??..o)))

                                NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 10:40:47

                                Unca >> A co na to říkáš?? už se to tam hemží samostroji:.o)) čidly a ruky jen koukaj??:.o)))

                                  NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 10:39:42

                                  viceroy >> Zdarec Je to ořezané fest Ale má to logiku Aby jsi byl schopen to zabalit,zreklamovat je toho až dost..cca 130položek..Není to sranda navalit kačáky do reklamy a obalů...Ještě by měl být TZV program Indyviduál nebo tak nějak ,v kterém by kuličkovky měly být a budou Samozřejmě je to vše o min množství odběru které bude limitované..

                                    NAgas - Profil | Ne 12.2.2012 10:14:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    sanov - >> Ahoj tak jsem si tady přelouskal celou diskuzi a mám ztoho takovéj divnej pocit.Je jasný,že každý má svého favorita který mu funguje líp,ale je to taky na tipu lokality každá voda chce své.Když jsem se díval na ceny krméní,tak bych řekl to co nám bylo řeče,tak částečně dodrželi.Vím jaké mněl ceny Lojza a po porovnání z mivardi,tak jse moc neliší.Je tam samozřemně pár věcí které jsou o nějakou korunu dražší,ale není to nějaká darda.Když si to vezmu tak např.AMK je za stejnou cena a je toho 100ml o proti 60 ml.U liqidů je cena menší, ale množství je stejné.U boilií mixů je cena trochu vyšší,ale je to nepatrné.Jen mně v nabídce chybí kuličkoví pelety,ale řekl bych že je to otázka času a budou také v nabídce.Ale pokud né tak to bude velká škoda.Co jse týče členství tak mně osobně bude zajímat hlavně jestli budou nějaké slevy při větším odběru.To co nám říkal Drahoš na srazu,že bude sleva na veškeré zboží od mivardi,tak to jsem se teda tomu jen pousmál.Suma sumárum musím počkat co vyleze z manažera mivardi.

                                      Nviceroy - Profil | So 11.2.2012 22:57:04

                                      Drahoš >> zdarec chlape , ZKLAMANI to co jsem zjistil co vsechno neproslo sitem no hruza a je mi to lito , tolik liquidu v popelnici a ktere chytali no zklamani od cdb a obrovske

                                        NUnca - Profil | So 11.2.2012 21:47:22

                                        Drahoš >> Byl sem u něj včera a trochu okouknul novou fabriku.