Vranov - návrat na Farářku

Po cca 15 letech se s kamarádama chceme vrátit tam, kde jsme dříve lovili. Chata kam jsme jezdili má nového majitele a je tudíž nedostupná. Prosíme diskutující o pomoc s nalezením něčeho vhodného ke krátkodobému pronájmu k lovu - chata na Farářce, hned u vody s vhodný reliefem dna. Přidám zde fotografie z dávných dob a ze včerejší návštěvy Vranova na bruslích. Předem všem děkuji.

Jak velcí jsou dle vašeho názoru na Vranově kapři?

A) 8kg4%

B) 9kg2%

C) 10kg0%

D) 11kg0%

E) 12kg6%

F) 13kg2%

G) 14kg0%

H) 15kg18%

I) 16kg4%

J) Ještě větší - napište do diskuze váš názor65%

Od 9.2.2012 hlasovalo 51 čtenářů.

100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NKuba No - Profil | Pá 30.12.2016 13:51:55

A poslední s chatou.

    NKuba No - Profil | Pá 30.12.2016 13:51:00

    Třetí...

      NKuba No - Profil | Pá 30.12.2016 13:50:31

      Druhá..

        NKuba No - Profil | Pá 30.12.2016 13:48:11

        Zdravím, dlouho se tu nic neděje a proto sem vložím pár fotek z rodinného alba. Je na nich moje babička s dědou a otec se strejdou v roce 1967. Vše je foceno na Farářce před v tehdejší době pošťáckou chatou číslo 114.

          NOmbré - Profil | Pá 4.11.2016 19:35:58

          Red carp >> to u nas nasadaci najedou jen napodzim , z jara a v lete jsou tam jen cejni, takze kapry chytam jen na vyvazku na odhoz je to jen zridka kdy

            NRed carp - Profil | Pá 4.11.2016 8:38:32

            Ombré >> Věřím, že tam jsou. Měli jsme na místě tisíce násaďáků, tudíž chytit místního mohykána bylo nereálné. Snad příště.

              Nladan1303 - Profil | Čt 3.11.2016 21:45:41

              Red carp >> hezkej report

                NOmbré - Profil | Čt 3.11.2016 21:40:22

                Vim ze velky ryby tam jsou, ja mam z vranova 99cm a14,5kg, a o kapra odhadem 12 kg jsem prisel na lodi pri zdolavani ,pak se povedl necelych 10kg a par kusu kolem 7-8kg je to moje srdcovka ta voda. Ovsem tyhle uspechy neuspechy mam v rozmezi 5let:-) stalo me to hodne usili ale uz jim pomalu prichazim na kobylku a chytam jich rok od roku vic, bohuzel vsak jen ty mensi ale verim ze jednou to prijde a postesti se mi potezkat Vranovskyho mohykana.

                  NRed carp - Profil | St 2.11.2016 14:50:05

                  10

                    NRed carp - Profil | St 2.11.2016 14:49:56

                    9

                      NRed carp - Profil | St 2.11.2016 14:49:45

                      8

                        NRed carp - Profil | St 2.11.2016 14:49:37

                        7

                          NRed carp - Profil | St 2.11.2016 14:49:28

                          6

                            NRed carp - Profil | St 2.11.2016 14:49:18

                            5

                              NRed carp - Profil | St 2.11.2016 14:49:09

                              4

                                NRed carp - Profil | St 2.11.2016 14:48:59

                                3

                                  NRed carp - Profil | St 2.11.2016 14:48:49

                                  2

                                    NRed carp - Profil | St 2.11.2016 14:48:31

                                    Tak akce proběhla na 1* - přidám pár fotek

                                      NRed carp - Profil | Pá 14.10.2016 14:01:15

                                      Ondřej Macků-Maca se vrací - 10.2.2012 21:26:55 >> Zdar, tak se zastav, třeba si po Tovačově zlepšíš náladu :-)

                                        NRed carp - Profil | Pá 14.10.2016 10:41:26

                                        Tak 27.-30.10. jedeme na ně.

                                          NRedfish_Brno - Profil | Po 13.2.2012 20:38:18

                                          Ještě mapka odkud jsou fotky

                                            NRedfish_Brno - Profil | Po 13.2.2012 15:45:30

                                            Dring >> Zde jsou ty pásky mizerně vidět - jen pro představu, kde to je.

                                              NRedfish_Brno - Profil | Po 13.2.2012 15:43:48

                                              Dring >> Včera

                                                NRedfish_Brno - Profil | Po 13.2.2012 15:40:50

                                                Dring >> Ty nejhorší místa u Sokoláku policie ohradila páskou. Ale bubliny jsou všude. Nevím, zda se ty "úpravy" přehrady zcela povedly :-(

                                                  NDring - Profil | Po 13.2.2012 15:27:53

                                                  Red carp >> Redfish_Brno - 13.2.2012 15:25:22 >> pry jsoutam nejaky metanovy bubliny, tak bacha :) u sokolaku se uz nekdo koupal

                                                    NDring - Profil | Po 13.2.2012 15:26:56

                                                    Red carp >> Redfish_Brno - 13.2.2012 15:21:25 >> jak jsou ty tři břízy tak to je ona ;-)

                                                      NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 15:26:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                      Red carp >> Redfish_Brno - 13.2.2012 15:07:01 >> http://www.lovkapra.com/ma-laska-vranov-1-dil/

                                                        NRedfish_Brno - Profil | Po 13.2.2012 15:25:22

                                                        Dring >> Zlatej Vranov - včera to bylo jiný maso :-)

                                                          NRedfish_Brno - Profil | Po 13.2.2012 15:21:25

                                                          Dring >> Tak si tu fotku otoč :-)

                                                            NDring - Profil | Po 13.2.2012 15:20:59

                                                            Red carp >> Redfish_Brno - 13.2.2012 15:20:01 >> ne, máš ji za zádama

                                                              NRedfish_Brno - Profil | Po 13.2.2012 15:20:01

                                                              Dring >> Zde není vidět?

                                                                NDring - Profil | Po 13.2.2012 15:17:46

                                                                tak není, fotils vždycky jen okolo :)

                                                                  NDring - Profil | Po 13.2.2012 15:11:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                  Red carp >> Redfish_Brno - 13.2.2012 15:07:01 >> už to stahuju, podívám se. U chaty je větrná elektrárna :) když tam plavou takový 60ky tak by potencionálně mohly vyrůst :) foceno dva roky zpět na farářce

                                                                    NRedfish_Brno - Profil | Po 13.2.2012 15:07:01

                                                                    Dring >> Určitě jsme jeli okolo. Není ve fotkách chata vidět? Myslím, že jsem tam taky fotil. Tam se nám to dřív moc líbilo - dobrej přístup k vodě a myslím, že zde chaty měly i elektriku.

                                                                      NRedfish_Brno - Profil | Po 13.2.2012 15:04:53

                                                                      Dring >> 15-16kg je hodně dobrý

                                                                        NDring - Profil | Po 13.2.2012 14:57:28

                                                                        Red carp >> Redfish_Brno - 13.2.2012 14:51:07 >> 48°55'31.322"N, 15°42'32.422"E museli jste jet od cornštějna okolo ;-) chytal jsem za ty roky asi všude na Vranově, před 6ti lety jsem u nas na chatě krmil dva měsice v kuse, jezdil jsem tam i dvakrat týdně krmit a výsledek nej kapr cca 15-16kg lysec. Jdou zvěsti i o větších, ale foto jsem nikdy neviděl.

                                                                          NRedfish_Brno - Profil | Po 13.2.2012 14:51:07

                                                                          Dring >> Kde byla ta chata? Kde jsi chytal?

                                                                            NGRUPA - Profil | Po 13.2.2012 14:45:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                            Dring >> no, máš toho v krvi víc, ještě sem prskni to foto s tou lahví. :-) Už jsem si jí všiml....
                                                                            :-))

                                                                              NDring - Profil | Po 13.2.2012 14:32:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                              GRUPA >> tohle mám taky v krvi ;-))

                                                                                NGRUPA - Profil | Po 13.2.2012 14:28:13

                                                                                Dring >> tady ta fotka je nejkrutější "retro" co znám. Závidím ti. Nikdo nemůže pochybovat o tom, že to máš v krvi.
                                                                                Ať ti to hrrčííí.......

                                                                                  NDring - Profil | Po 13.2.2012 14:22:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                  pěkná voda, jezdím tam od malýho Dringa, ale s kaprama horší :-( sumců se bojím takže je nechytám, ale určitě tam nějakej mastodot bude, chodili jsme se na ně jako malí pakátli dívat z bítovskýho mostu

                                                                                    NRedfish_Brno - Profil | So 11.2.2012 21:34:04

                                                                                    Petr P >> Jezdívali jsme tam hodně, bylo tam dost kaprů a miliony hrouzků. To byla paráda na spláveček. To už je dost dávno - myslím, že mi ani 10 nebylo :-) V lomu byly ještě helmy z války.

                                                                                      NPetr P - Profil | So 11.2.2012 21:31:05

                                                                                      Red carp >> Redfish_Brno - 11.2.2012 21:28:59 >> Za stavidlama na splávek, ale to mi bylo snad 10, vím že tam bylo cca 70 čísel vody a chyt jsem okouna jak kráva ... asi 15 cm

                                                                                        NRedfish_Brno - Profil | So 11.2.2012 21:28:59

                                                                                        Petr P >> Bingo. Chytával jsi tam někdy?

                                                                                          NPetr P - Profil | So 11.2.2012 21:25:08

                                                                                          Red carp >> Redfish_Brno - 11.2.2012 21:20:18 >> Žatec?

                                                                                            NRedfish_Brno - Profil | So 11.2.2012 21:20:18

                                                                                            Petr P >> Ráno jsi o něm slyšel na schůzi...

                                                                                              NPetr P - Profil | So 11.2.2012 21:11:21

                                                                                              Red carp >> Redfish_Brno - 11.2.2012 16:47:49 >> Je mi to povědomé, ale nepoznám. Vypadá to jak nějakej vypuštěnej rybník

                                                                                                NRedfish_Brno - Profil | So 11.2.2012 17:18:49

                                                                                                Fotky z bruslení v lepším rozlišení HTC Diamond II - 5,0MPixel
                                                                                                http://www.ulozto.cz/xmn6fyW/kac-zip

                                                                                                  NRedfish_Brno - Profil | So 11.2.2012 16:47:49

                                                                                                  Petr P >> Poznáš tohle? Nebo snad někdo jiný?

                                                                                                    Nmishak - Profil | So 11.2.2012 7:53:51

                                                                                                    Je zajímavý sledovat Vás tady :-) ................velká voda velký ryby ne ?!

                                                                                                      NRedfish_Brno - Profil | Pá 10.2.2012 21:35:09

                                                                                                      Pavouk‌ >> Jasně ty byly Zbyňďovy, on je strašně rychlej :-)

                                                                                                        NRedfish_Brno - Profil | Pá 10.2.2012 21:33:16

                                                                                                        Ondřej Macků-Maca se vrací - 10.2.2012 21:26:55 >> Lovil jsi někdy na Vranově?

                                                                                                          NPavouk‌ - Profil | Pá 10.2.2012 21:33:14

                                                                                                          jasne a ten sedel uprostred i uplne vlevo.. :)

                                                                                                            NRedfish_Brno - Profil | Pá 10.2.2012 21:32:27

                                                                                                            Pavouk‌ >> Taky jsem na to koukal :-) Myslím, že dva byly fotografa, tudíž by mělo být vše v pořádku a povolenky nám nikdo neposbírá :-)

                                                                                                              NPavouk‌ - Profil | Pá 10.2.2012 21:26:57

                                                                                                              Red carp >> Redfish_Brno - 9.2.2012 22:12:49 >> neni tam na 3 rybare nejak moc prutu ? :)

                                                                                                                NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Pá 10.2.2012 21:26:55

                                                                                                                Red carp >> Redfish_Brno - 10.2.2012 21:24:20 >> Nebráním se ničemu :-)

                                                                                                                  NRedfish_Brno - Profil | Pá 10.2.2012 21:26:32

                                                                                                                  meteor >> Žádný skrytý význam, ani reklamu v tom nehledej a ani nenajdeš. Prostě nás pohltili vzpomínky u zimního posezení u piva:-)

                                                                                                                    NRedfish_Brno - Profil | Pá 10.2.2012 21:24:20

                                                                                                                    Ondřej Macků-Maca se vrací - 10.2.2012 20:19:53 >> Takže bude pivo a whisky? Budou žrát halibuty, jako všude :-)

                                                                                                                      Njon007 - Profil | Pá 10.2.2012 20:48:11

                                                                                                                      frost862 >> To sem zkoušel a ani ťuk a to chytám cca 700 m od hráze,nežerou a nežerou.Samej cejn to tam je.:)

                                                                                                                        Nfrost862 - Profil | Pá 10.2.2012 20:47:04

                                                                                                                        jj to bude:-)myslim,že na koule bys nějaký větší nalákal

                                                                                                                          Njon007 - Profil | Pá 10.2.2012 20:45:24

                                                                                                                          frost862 >> Nevyvracuju to,pár jich tam asi fakt bude;-))

                                                                                                                            Nfrost862 - Profil | Pá 10.2.2012 20:44:18

                                                                                                                            jon007:jo to jo,ale sou tam řádný kusy

                                                                                                                              Njon007 - Profil | Pá 10.2.2012 20:42:48

                                                                                                                              frost862 >> No,ale z hráze se těžko chytaj;-))))))))Tam sou mi prd platný.

                                                                                                                                Nfrost862 - Profil | Pá 10.2.2012 20:41:41

                                                                                                                                jon007 >> Toť otázka:-)nepočítal sem je:-)mrkni v létě sem tam z hráze:-)

                                                                                                                                  Njon007 - Profil | Pá 10.2.2012 20:34:57

                                                                                                                                  frost862 >> Kolik pár,jeden dva?Já tam mám nej cca 5 kg.20-ti kilovího bych si taky nechal líbit.

                                                                                                                                    Nfrost862 - Profil | Pá 10.2.2012 20:33:47

                                                                                                                                    J)kolem 20ti tam pár bude:-)

                                                                                                                                      Nmeteor - Profil | Pá 10.2.2012 20:24:40

                                                                                                                                      Red carp >> Redfish_Brno - >> kvalitní fotomasturbace :-) má to prosím tě nějaký (i skrytý) význam?

                                                                                                                                        NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Pá 10.2.2012 20:19:53

                                                                                                                                        Red carp >> Redfish_Brno - 10.2.2012 20:18:03 >> Nestalo :-) rozhodně budou žrát Tondu, jen nevím kterýho :-)