Mivardi-boilies smesi (CDB)

Co si myslite o zestihlenem sortimentu (byvale cdb) v nabidce Mivardi? Chybi vam tady nejake oblibene veci,prichute (liquidy,aminokomplety,pelety atd.)? Jste spokojeni s velikosti baleni a cenami? Diky za nejake ty postrehy.
Autor diskuse: sanov - Profil , 10.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

na co vam to nejvic slapalo?

A) olihen8%

B) olihen-svestka5%

C) tropic2%

D) cherry14%

E) jatra-maso7%

F) brusinka6%

G) sea7%

H) jine49%

Od 10.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

NIan - Profil | So 11.2.2012 21:42:56

na co vam to nejvic slapalo? - na kole?

    NRedfish_Brno - Profil | So 11.2.2012 21:42:52

    Drahoš >> Přijeď mlsat s náma, budeme tam možná už od pondělí :-)

      NKocháč - Profil | So 11.2.2012 21:41:49

      Drahoš >> Že se taky kua ukážeš, už tady byla nuda :o)

        NDrahoš - Profil | So 11.2.2012 21:40:21

        Unca >> zavolej chemikovi:.o))) ten ti to potvrdí:.o)))

          NDrahoš - Profil | So 11.2.2012 21:38:59

          Red carp >> Redfish_Brno - 11.2.2012 21:36:40 >> nazdár kamaráde tak jsem četl v novinách že letost už 23C nebude???:.o)))že máte Redfishcup::o)) Jste se namlsaly že??..o))

            NUnca - Profil | So 11.2.2012 21:38:43

            Drahoš >> Ale jinak mi to boilí připadne úplně stejně tvrdy jako loni. Tak nevim.

              NDrahoš - Profil | So 11.2.2012 21:37:09

              Unca >> představ si že já taky né Alespoň moja říká:.o)))

                NRedfish_Brno - Profil | So 11.2.2012 21:36:40

                Drahoš >> Konečně se někdo ozval a ty spekulanty trošku umravní :-)

                  NUnca - Profil | So 11.2.2012 21:36:11

                  Drahoš >> Já teda nevím jak kdo, ale já problémy s tvrdostí nikdy neměl.

                    NDrahoš - Profil | So 11.2.2012 21:34:33

                    Unca >> kecáš:.o)) Sice stejnou,ale daleko s větším podílem extrudovaných složek Pojivost je někde jinde než doposud Čily to není tak tvrdé daleko intezivnější aroma a lehce stravitelné ..vydrží déle ve vodě a pomalinky se to rozpadá..Čily i se dá propíchnout jehlou.....:o))

                      NHermis_s - Profil | So 11.2.2012 21:26:00

                      Unca >> Hm,tak to je na prdlacku.

                        NUnca - Profil | So 11.2.2012 21:19:40

                        Hermis_s >> Asi jo. Dělá se to stejnou technologií. Mají akorát nový konzervant.

                          NHermis_s - Profil | So 11.2.2012 20:24:32

                          Unca >> Ty gule v novem kabate jsou stejne tvrde,jak pod vlajkou CDB?

                            Nsanov - Profil | So 11.2.2012 20:20:38

                            TWIN 69 >> lonskou novinku makrelu jsem nebral,jelikoz mi fungovaly levnejsi smesi,tak nebyl duvod nijak menit,kazdy mel to svoje top

                              Nviceroy - Profil | So 11.2.2012 16:11:17

                              Unca >> no to urcite ne :)))))

                                NUnca - Profil | So 11.2.2012 16:10:20

                                viceroy >> No jo, všem se zavděčit nemůžeš.

                                  Nviceroy - Profil | So 11.2.2012 16:03:35

                                  Unca >> paradni kousek , ono jak jsem psal kazdemu jezdilo neco jineho ale resit to takovym obchodackym zpusobem ? pokud to takhle pujde dal tak prisli o zakaznika a nebudu sam , je fakt ze jsem pro ne toho nebral tuny ale korunka ke korunce , jak se rika bez koruny neni stovka

                                    NUnca - Profil | So 11.2.2012 15:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    viceroy >> Mě teda Makrela moc nenadchla. Na singl Makrelu sem snad neměl záběr, v kombinaci Makrela + plovoucí Cherry mi to chodilo parádně. Chytil sem na to tohodle krasavce.

                                      NTWIN 69 - Profil | So 11.2.2012 15:54:31

                                      viceroy >> Zkoušel jsem ji i ve feedrových peletkách+ obalovací pasta a kupodivu mě to žrali aji Amuři.

                                        Nviceroy - Profil | So 11.2.2012 15:52:17

                                        sanov >> tak vidis kolego pro nekoho MAKRELA TOP ? :)))))))