Mivardi-boilies smesi (CDB)

Co si myslite o zestihlenem sortimentu (byvale cdb) v nabidce Mivardi? Chybi vam tady nejake oblibene veci,prichute (liquidy,aminokomplety,pelety atd.)? Jste spokojeni s velikosti baleni a cenami? Diky za nejake ty postrehy.
Autor diskuse: sanov - Profil , 10.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

na co vam to nejvic slapalo?

A) olihen8%

B) olihen-svestka5%

C) tropic2%

D) cherry14%

E) jatra-maso7%

F) brusinka6%

G) sea7%

H) jine49%

Od 10.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

Nroce - Profil | Pá 10.2.2012 21:03:48

TWIN 69 >> ok

    NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 21:03:46

    Nitram. >> Přesně jak píšeš.To co mají bohatě stačí.

      NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 21:03:07

      LEXMARK >> No mě to povídej.Já na to chytám a jsu spokojený.

        NNitram. - Profil | Pá 10.2.2012 21:02:47

        jinak novinky mají zajimavý, mivardi se nějak rozjíždí to je dobře

          NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 21:02:26

          roce >> No ještě mě nevyhodili,tak snad funguje.Napiš Drahošovi a budeš vědět nejlíp co je za novinky.Mě bylo řečeno,že všichni automaticky přechází.

            NNitram. - Profil | Pá 10.2.2012 21:01:58

            TWIN 69 >> to je jedno, peleta jako peleta. vezmu co mají

              NLEXMARK - Profil | Pá 10.2.2012 21:01:12

              TWIN 69 >> Dík za radu, právě jsem to projel a nevypadá to zle.

                Nroce - Profil | Pá 10.2.2012 21:00:35

                TWIN 69 >> a klub CDB funguje stále?Kde hledat?

                  NAndreew.b - Profil | Pá 10.2.2012 20:59:03

                  Nitram. >> asi tak, je to super věc, nebo spíš byla asi:( nějaké kilo mi zbylo od loňska, ale kdybych věděl, že již nebudou v nabídce, tak jsem si toho nakoupil víc...bohužel no

                    NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 20:58:25

                    Nitram. >> mrkni na jejich stránky a napiš L.Fialovi.Třeba ještě něco mají ze zásob CDB.

                      Nji.pest - Profil | Pá 10.2.2012 20:58:18

                      Nitram. >> Zdravím, katalog pro rok 2012 najdeš na:
                      http://mivardi.sk/

                        NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 20:53:51

                        Nitram. >> no já si myslím,že určitě katalog v tištěné podobě bude.

                          NNitram. - Profil | Pá 10.2.2012 20:53:40

                          Andreew.b >> jo to kdybych věděl, tak jsem v tom výprodeju na podzim nakoupil zásoby

                            NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 20:53:18

                            LEXMARK >> jejich nabídku najdeš na www.mivardi.cz

                              Nroce - Profil | Pá 10.2.2012 20:53:08

                              Taky by mně zajímalo,kde přesněji hledat..........

                                NAndreew.b - Profil | Pá 10.2.2012 20:50:58

                                Ahoj, mně tam nejvíc chybí již zmíněné kuličkové pelety, myslím si, že byly dost oblíbené a hlavně účinné...

                                  NNitram. - Profil | Pá 10.2.2012 20:50:29

                                  TWIN 69 >> čau, bude nějakej přehlednej katalog?

                                    NLEXMARK - Profil | Pá 10.2.2012 20:47:26

                                    TWIN 69 >> Nazdárek. A kde hledat jejich letošní nabídku.

                                      NNitram. - Profil | Pá 10.2.2012 20:47:23

                                      sanov - >> taky jsem se na to včera díval a docela mě to překvapilo, mě tam třeba docela chybí kuličkovky a některé příchutě boilis

                                        NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 20:45:44

                                        sanov - >> Ahoj,s nabídkou jsem spokojen.Je tam vše co potřebuji a co mi fungovalo od CDB.