Mivardi-boilies smesi (CDB)

Co si myslite o zestihlenem sortimentu (byvale cdb) v nabidce Mivardi? Chybi vam tady nejake oblibene veci,prichute (liquidy,aminokomplety,pelety atd.)? Jste spokojeni s velikosti baleni a cenami? Diky za nejake ty postrehy.
Autor diskuse: sanov - Profil , 10.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

na co vam to nejvic slapalo?

A) olihen8%

B) olihen-svestka5%

C) tropic2%

D) cherry14%

E) jatra-maso7%

F) brusinka6%

G) sea7%

H) jine49%

Od 10.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

Nl.s - Profil | Ne 12.2.2012 12:41:50

Kocháč.Jo mohl bych ,ale seru na to je to minulost, snad jen jedno dopadlo to jak každej čekal .

    NUnca - Profil | Ne 12.2.2012 12:41:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Kocháč >> No, tady bych možná trochu nesouhlasil. Bavil sem se jedním obchodníkem co prodával CDB a on mi říkal že marže pro obchodníky u CDB nepatří k nejvyším. Ale zase prej je po CDB poptávka a ta mu to vynahradí na množství prodaného zboží. Podmínky pro členy CDB clubu byly výhodné, tak se nediv že jim to asi bude chybět. :-) Mě by to taky chybělo. U mě sou největší náklady v sezoně právě za nástrahy, tak každá sleva se hodí.

      NKocháč - Profil | Ne 12.2.2012 12:36:51

      l.s >> Vždyť zrovna ty by jsi o tom mohl napsat knihu, byl jsi jeden z prvních obchodníků co prodával CDB. Ale to už je jedno.

        Nviceroy - Profil | Ne 12.2.2012 12:35:16

        Kocháč >> na srazu cdb o tom byla rec

          NKocháč - Profil | Ne 12.2.2012 12:32:31

          viceroy >> A kdo to nasliboval?

            Nviceroy - Profil | Ne 12.2.2012 12:31:00

            Kocháč >> tohle neni ,, O PLACCE,, neco naslibovali a ted to NESPLNILI mi je sleva taky sumak spis mne sere ze udelali slusny pruvan v nabidce

              Nl.s - Profil | Ne 12.2.2012 12:30:45

              Kocháč.Tak to jsi napsal pěkně.

                NKocháč - Profil | Ne 12.2.2012 12:28:02

                Unca >> Nevím jak mivardi, ale CDB si přístupem k obchodníkům podřízla větev pod prdelí, to je celé. A tuším, že zdejší plačky mohou klidně zapomenout na club, kde nafasují v podstatě za nic 20% slevu :o) budíček hoši

                  Nviceroy - Profil | Ne 12.2.2012 12:21:10

                  Dimmu >> presne tak o kulach to je az tehdy pokud narazis na ryby , koule neni az tak dulezita jako misto , tohle je alfa omega ten kdo se neumi popasovat s podminkama ,myslim tak nejak vseobecne tak koule to urcite nezachrani culis

                    NUnca - Profil | Ne 12.2.2012 12:21:06

                    Kocháč >> Nevím a moc to neřeším. V klubu CDB sem nebyl. Ale je fakt, že pár obchodníků o Mivardi a jejich cenách pro ně a pak následným slevách, nemluví moc pěkně.

                      NRedfish_Brno - Profil | Ne 12.2.2012 11:36:12

                      Kocháč >> Myslím, že jeden pokus stačil :-)

                        NKocháč - Profil | Ne 12.2.2012 11:33:21

                        Unca >> Myslíš, že Mivardi udělá stejnou kravinu jako CDB a nasere si obchodníky nesmyslnýma clubovýma slevama?

                          NDimmu - Profil | Ne 12.2.2012 11:32:38

                          DeathDevilSC >> Buď Mainline, nebo Essential Baits. Ale je mi jasné, že to není až tak o kulách, jak o rukách...

                            NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 11:29:54

                            DeathDevilSC >> buď rád že to není vyzutý Tonda Top by jsi se stěhoval:.o))

                              NDeathDevilSC - Profil | Ne 12.2.2012 11:27:47

                              Dimmu >> vrelo mozem odporucit Mainline... pomer cena/kvalita asi najlepsie na trhu... hlavne Pro-Active Pineapple je najintenzivnejsia ovocna aroma, aku som kedy v domacich boilies citil... robili sme to pred 2 tyzdnami, uz su v mrazaku a este teraz nam voni obyvacka

                                NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 11:26:14

                                Unca >> Hm na tom já už nic nezměním a jsem taky zvědav..

                                  NUnca - Profil | Ne 12.2.2012 11:24:34

                                  Drahoš >> Taky s tím nemám problém. Jen sem zvědavej jaká bude domluva s Mivardi. :-)

                                    NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 11:22:36

                                    Unca >> Já mám jasno To co mám v oblibě je tam a zbytek bude v duál programu..Myslím že to ustojím...:o))a když tak ukoulím..z toho co je a jen vyšperkuju...:o))

                                      NDrahoš - Profil | Ne 12.2.2012 11:19:40

                                      Red carp >> Redfish_Brno - 12.2.2012 11:08:52 >> aby jsem tě poznal.o) já se dal cestou váhy na horu:.o)) Kupodivu..o))) už to tady nebudem zasírat měj se a čekámna telefon zítra telefon:.o)))Nachystej Starého Mora bude smršt:o)) jako vždy...:o))

                                        NUnca - Profil | Ne 12.2.2012 11:15:13

                                        Drahoš >> Co řikám já není podstatny. Hlavně že je Lojza spokojenej. :-)) Mě zajímá spíš ten produkt. :-))