Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

Nplacew - Profil | Út 9.4.2013 11:43:45

ivanv 25,59 >> no, veru, hnil by v priekope po tom... :)))

    N@hunackovo - Profil | Út 9.4.2013 11:15:11

    placew >> nějak jsem čekal, že pokračování po přeskoku nebude odvoz na večírek, ale že tam slečnu... no 18+.

      Nivanv 25,59 - Profil | Út 9.4.2013 10:55:08

      placew >> by som ho zadrhol, keby mi tak opieskoval kapotu

        Nplacew - Profil | Út 9.4.2013 9:36:58

        nie celkom vtip, ale dobre sa na to pozera. Osobne by som radsej asi to GT-R, ale na ryby by ten Trophy truck nemusel byt zly ;)
        http://www.youtube.com/watch?v=Mmh-ew1swD4

          Nplacew - Profil | Út 9.4.2013 9:16:50

          :)

            NGreysmen - Profil | Po 8.4.2013 17:55:17

            Ne každá blondýna je blbá!

            Muž se dostane do letadla a zjistí,
            že byl posazen vedle roztomilé blondýnky. Okamžitě se k ní otočí a
            udělá první krok. "Víte, říká, slyšel jsem, že let lépe utíká, pokud
            se dáte do hovoru se spolupasažérem. Pojďme si tedy povídat"
            Blondýna, která si zrovna otevřela knihu, ji pomalu zavře a řekne
            muži: "O čem byste se chtěl bavit?" "Hmm, nevím," řekne muž. "Což
            takhle nukleární energie?? "OK," řekne blondýnka, "to by mohlo být
            zajímavé téma. Ale nejdříve mi dovolte se na něco zeptat jako první.
            Kůň, kráva i jelen žerou totéž - trávu. Nicméně jelen vyloučí malé
            kuličky, kráva velkou mokrou placku a kůň skoro suchou koblihu.
            Proč si myslíte,že to tak je?? Muž je ohromen. Až nakonec odpoví:
            "Nemám nejmenší tušení". "Tak mi tedy řekněte," odvětí blondýna, "jak
            je možné,že se cítíte na debatu o nukleární energii, když nerozumíte
            ani hovnu?!"

              Nplacew - Profil | Po 8.4.2013 17:40:45

              Irish government asked their people:
              Is emigration of Poland people big problem?
              - 35% respondents : Yes, it´s very big problem!
              - 65% respondents : Absolutnie kurwa zaden!

                Nplacew - Profil | Po 8.4.2013 14:22:14

                Píše mi nějaká slečna, jestli bych nechtěl poslat kredit, výměnou za nahý fotky... Mám paušál, tak jsem jí ty fotky poslal jen tak...

                  Nplacew - Profil | Po 8.4.2013 13:11:07

                  Sprava:

                  V polskych parkoch nasli vedci stopove mnozstvo bravcoveho masa. Vyrobca si nevie vysvetlit ako sa tam vyskytlo. Pri vyrobe tychto parkov sa nikde vo vyrobe maso nevyskytuje, dodava.

                    Nplacew - Profil | Ne 7.4.2013 19:56:09

                    David Coperfield jede na návštěvu do ČR. Na hraničním přechodu ho zastaví celníci:
                    "Mistře, mohl byste nám ukázat néjaké to kouzlo?"
                    "Ale jiste..." a nechá na kapotě svého vozu zmizet šálek kávy.
                    "Hmm, to je dobrý, ale to my umíme lepší - vidíte támhle ty tři kamióny plný lihu?"
                    "Ano, vidím"
                    Celník orazítkuje tři dokumenty : "Čáry máry fuk - a je tam hrášek"

                      Nplacew - Profil | Ne 7.4.2013 19:30:45

                      Děda je na prohlídce u mladé lékařky:
                      "Dědo, musíte přestat onanovat!"
                      "A proč?"
                      "Potřebuji vám změřit tlak!"

                        Nplacew - Profil | Ne 7.4.2013 18:37:32

                        Pražáci pozor...aneb co nedělat na Moravě!
                        1. Nezávodit v chlastu
                        Základní pravidlo. Jen zcela nezkušený amatér může podlehnout mylnému dojmu, že je stejně trénovaný, jako místní borci. Vždycky totiž prohrajete a podstatné je prohrát se ctí. Nepouštějte se do nesmyslných soubojů jen proto, že na diskošce ve Zlatém stromu dycinky diktujete…
                        2. Nedivit se
                        Jasně, že se může stát, že při své expedici leccos uvidíte poprvé v životě. Víc než tři slepice. Hromadu hnoje. Zabijačku. Ale prokristapána není přece nutné na to reagovat slovy „tyjooopraseesuperrr!“.
                        3. Nenapodobujte
                        V žádném případě nenapodobujte místní nářečí a přízvuk. I když můžete mít pocit, že jste fonetický génius, tož když se do toho pustíte, vždycky, ale opravdu vždycky, budete vypadat jako úplný idiot.
                        4. Kdo je u tebe Teta?
                        Na moravské vesnici jsou většinou všichni jedna velká rodina. Mají se rádi a podle toho si také říkají. Ale neexistuje jediný důvod, proč byste právě vy, příležitostná náplava od Botiče, měli komukoliv říkat Teto nebo Strécu.
                        5. U nás v Praze
                        Jakákoliv věta, začínající formulí „u nás v Praze“ je špatná věta, ať už s ní chcete říct cokoliv. Ano, „u nás“ máme metro (kterým nejezdíte), spoustu toho kulturního vyžití (které nevyužíváte) a vůbec hodně možností, pro děti a tak, ale koho asi tak myslíte, že tím ohromíte? Nikoho.
                        6. Jmenuješ se Pražák
                        Smiřte se s tím, že jste odkud jste a podle toho se vám také bude říkat. Napořád. Pokud se nebudete chovat jako blbec, můžete se dočkat toho, že na vaši adresu někdo pronese „na Pražáka nejsi tak špatnej“. Tím si z hlediska namingu sáhnete na strop.
                        7. Žádné kroje, žádné víno
                        Vyznáte se, samozřejmě. Jezdíte s firmou do sklípku, viděli jste Slovácko sa nesúdí, ale skutečně nám věřte, že ne všude na Moravě chodí pořád v krojích a každý tu pěstuje víno. Tak se na to laskavě neptejte.
                        8. Dieta se nenosí
                        Na Moravě se vaří dobře, hodně a především tučně. Připravte se na to a kecy o olivových olejích a lehkých dietních jídlech si nechte na doma. Prostě si jednou dáte bůček a pořádný kremeše.
                        9. Jako (skromný) Pán
                        Nechovejte se jako debil. Jasně pozvěte na panáka, povyprávějte jak se máte, co máte, co děláte, ale všechno ve vší slušnosti a především decentně. Na velkopanské manýry tu není nikdo zvědavý a za jednu dvě rundy si nikoho nekoupíte. Pověst namistrovaného Pražáka vám už pak nikdo neodpáře.
                        10. Žena není propustka
                        To, že máte manželku z Moravy, neznamená, že si můžete dovolit cokoliv. Ani prstýnek vás totiž pražského stigmatu nezbaví – maximálně ho lehce otupí. Uvědomte si, že jste nejspíš někomu přebral první lásku a to se „neodpouští“ nikde, natožpak v mikroklimatu moravské vesnice.
                        Autor: Pražák s moravskou ženou

                          Npohodak - Profil | Ne 7.4.2013 15:28:25

                          placew >>
                          a co cez okno by presla hehehe

                            Nplacew - Profil | Pá 5.4.2013 23:06:27

                            Manželku chceli včera v noci uniesť mimozemšťania priamo z postele,tak som sa robil že spím.
                            Ale hajzli ma prichytili ako sa ujebávam keď tú tlstú sviňu nemohli nadvihnúť...

                              NJarda 7 - Profil | Pá 5.4.2013 22:33:19

                              Pokud nám to červenec a srpen nezkurví,budeme mít letos krásnou zimu.

                                NAnýzový dědek - Profil | Ne 31.3.2013 14:50:37

                                Jaro?...))

                                  Nplacew - Profil | Ne 31.3.2013 14:45:53

                                  @hunackovo >> tak to urcite, ked toto urobila za webovu kameru :)

                                    N@hunackovo - Profil | Ne 31.3.2013 14:17:49

                                    placew >> holcina ma naslapnuto stat se drahou spolecnici. Za 3 roky ji potkame v xkovym bmw

                                      Nplacew - Profil | Pá 29.3.2013 22:11:41

                                      Jarda 7 >> mne dnes zavonala jar. Umyval som riad...

                                        NJarda 7 - Profil | Pá 29.3.2013 21:40:54

                                        Tak kde všichni jste?Netvrďte že u vás nemrzne.