Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

Nplacew - Profil | Út 19.6.2012 7:40:56

este jeden trochu oneskorene, ale predsa :)
Polish fans have been officially warned that if they cause any trouble during Euro 2012 they will be deported back to the UK.

    Nplacew - Profil | Út 19.6.2012 7:04:36

    Děti, namalujte výkres “Lenin v Polsku”!
    ...
    Serjožo, kdo to leží v té posteli?
    Naděžda Krupská.
    A vedle ní?
    Stalin.
    A kde je Lenin?
    V Polsku!

      Nlikin - Profil | Út 19.6.2012 6:48:06

      Přišla tlustá cigánka ke gynekologovi, rozvalila se do křesla,
      doktor se skloní a padne na podlahu.
      Cigánka skloní hlavu dolu a prohlásí:
      " Co, gadžo, práce ti nevoní?"

        Npohodak - Profil | Čt 14.6.2012 22:50:00

        Jarda 7 >>
        ked musis tak musis hehehe

          NJarda 7 - Profil | Čt 14.6.2012 21:17:56

          Do banky vběhne ozbrojený lupič v masce a zařve: "Všichni na zem! A pokladní ke mě!" Přišla vystrašená pokladní, lupič si rozepnul zip, vytáhl ptáka a řekl: "Kuř!" Pokladní usilovně a dobře kouři .... V tom si lupič strhl masku a říká: "Ahá!! Tak přece to jde!! A doma my nemůžeme!! Doma nám je to protivný...!!"

            Npohodak - Profil | Čt 14.6.2012 18:20:27

            http://www.youtube.com/watch?v=Bl3tXPEMd30&feature=​related



            trochu horsia kvalita ale ten pokec nema chybu hehe

              NStarc55 - Profil | Po 11.6.2012 22:06:03

              "A vy marodíte s čím?"
              "Ále, mám zavařenej mozek!"
              "Jak to?"
              "Nemohl jsem se dopočítat kapesného, poté, co mi stará skásla výplatu!"

                Npohodak - Profil | Po 11.6.2012 21:03:21

                dezo kde ste boli vcera vecer
                ja ho nezamaroval ja ho nezamaroval to bula nehoda
                a koho kedy
                a co vy ste ho este nenasli

                  NJarda 7 - Profil | Po 11.6.2012 20:48:23

                  U soudu. “Obžalovaný, proč vy takový vzdělaný člověk, doktor jste zabil tu ženu?“ “Ctihodnosti, já jsem gynekolog a ten osudný den jsem měl 24 hodinovou službu. Provedl jsem 20 vyšetření a 4 potraty. Potom mě požádal kolega, jestli bych za něj nevzal službu a tak jsem pracoval ještě dalších 12 hodin. Po 36 hodinách práce se vracím domů. Na ulici mě náhle zastavila prostitutka a povídá: ˝Když mi dáš 500 Kč, tak ti ji ukážu.˝ No nezabil byste ji?“

                    Nmichec - Profil | Po 11.6.2012 20:23:54

                    Muž si sedne v restauraci a dívá se na menu. V tom přijde krásná servírka a zeptá se:
                    - Dobrý den, co Vám můžu přinést?
                    - Rád bych si dal oběd.
                    - A konkrétněji na co myslíte?
                    - Konkrétně myslím na šukání, ale teď bych si dal oběd

                      NJarda 7 - Profil | Ne 10.6.2012 18:58:45

                      Přijde chlap na policejní stanici a ptá se kde mají bonzárnu. Tak ho pošlou na podatelnu. Přijde tam a říká: "Můj tchán má na dvoře metrák dřeva." Policajt: "Ale to přece není trestné." "No jo, ale on ho má z Německa!" "To ale přece není trestné." No jo, ale on v něm pašuje kokain!" "Hmm, tak to si ověříme." Chlap příde domu a říká tchánovi: "Hele, odpoledne ti přijedou chlapi na pořezání toho dřeva. A bude to asi ta samá parta, co ti na jaře zryla zahradu."

                        Nstan4d - Profil | Pá 8.6.2012 20:56:15

                        ..

                          NKnedlhans - Profil | St 6.6.2012 6:12:06

                          michec >> S rodinou jsem na to vcera ve zpravach koukal a Svarcemberk(pardon pokud to pisu spatne) opet nezklamal :-)))

                            Nmichec - Profil | Út 5.6.2012 19:11:13

                            Dnešní Rathova pohádka byla opravdu uspávající.

                              NJarda 7 - Profil | Pá 1.6.2012 22:39:20

                              Starší paní přijde k doktorovi a říká: "Pane doktore, mám takový problém s větry, ale musím říct, že mě to až tak moc netrápí. Moje větry totiž nevydávají žádný zápach a nejsou ani slyšet. Abych vám řekla pravdu, za tu dobu, co tu sedím a mluvím s vámi, jsem si ulevila asi dvacetkrát a vy o tom ani nevíte." "Rozumím", přikyvuje chápavě doktor. "Tady máte recept na jeden lék a přijďte se mi ukázat za týden." Za týden je paní zpátky. "Pane doktore," spustí hned ve dveřích, "co jste mi to dal? Moje větry jsou sice pořád tiché, ale zato teď strašně smrdí." "Výborně!" na to doktor. "Teď, babi, když jsme vám uvolnili nosní dutiny, můžeme zkusit něco udělat s vaším sluchem."

                                NAnýzový dědek - Profil | Pá 1.6.2012 9:50:49

                                gobek >> No já moc ne, nemám k dobrému burčáku přístup a splašky pro Pražáky nepiju...o))

                                  Ngobek - Profil | Pá 1.6.2012 9:49:16

                                  Anýzový dědek >> jo jo někdy i dobré projímado :-)).já burčák můžu ve velkém.

                                    NAnýzový dědek - Profil | Pá 1.6.2012 9:31:07

                                    gobek >> Burčák není chlast, ale medicína..o))

                                      Ngobek - Profil | Pá 1.6.2012 9:28:06

                                      Anýzový dědek >> čus.mě tam chybí burčák