Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

NJarda 7 - Profil | Čt 31.5.2012 19:55:49

Poslední slova která slyšel Terminátor před smrtí: Dežo ,železo.

    Nocuc - Profil | Čt 31.5.2012 11:18:55

    Přijde cikán k doktorovi a povídá: „Pane doktor, já už jsem úplně zoufalej. Mám jedenáct dětí, platím samý alimenty - uřízněte mi ho!”
    „Ale Dežo, to přece nemá cenu,” namítne lékař. „Já ti ho teď uříznu a ty za měsíc přijdeš, že ho chceš zase zpátky.”
    „Ale ne, pane doktore, nepřijdu, slibuju!”
    Doktor tedy provede příslušnou operaci. Neuplyne ani měsíc a cikán je zase v ordinaci: „Měl jste pravdu, pane doktor, nedá se to vydržet. Přišijte mi ho zpátky!”
    „No jo, Dežo,” svraští muž v bílém obličej, „ale já už toho tvého nemám. Mám tu teď jen jednoho z opice. Chceš ho?”
    Cikán souhlasí, a tak mu to doktor přišije. Po delší době potká doktor Deža na ulici a ten se k němu žene s úsměvem na tváři. Doktor se zastaví a vyzvídá: „Tak co, dlouho jsi u mě nebyl, pomohlo to?”
    „Teda, pane doktor,” rozplývá se Dežo, „je to úplně perfektní. Mám po problémech! Jakmile se něco narodí, okamžitě se to sebere a utíká to do lesa!”

      NJarda 7 - Profil | St 30.5.2012 19:36:37

      Jeptiška se jde vyspovídat. "Pane faraři já mám takový hřích, že pod jeptišským rouchem nenosím spodní prádlo". Farář na to: "Takže 3x OTČENÁŠ a cestou k oltáři pět kotrmelců"

        NJarda 7 - Profil | Út 29.5.2012 20:50:55

        Bývávalo.Dnes už je to horší.Nabídek spousta,ale pitného málo.Většinou jsou to nabídky typu,čím víc pálí tím lepší.Dovolím si říci,že Moravská slivovice je už jen pro rodinu,nebo pro ty nejbližší.Jo zlatá jižní Morava.Tam se to pilo.

          NAnýzový dědek - Profil | Út 29.5.2012 20:45:53

          Jarda 7 >> jj, musíš mít dobrý a osvědčený zdroj..o))

            NJarda 7 - Profil | Út 29.5.2012 20:31:24

            Anýzový dědek >> Jsou určité druhy nápojů,ke kterým se podává slepecká hůl která už je v ceně nápoje.Několik jsem bohužel ochutnal,s ujištěním že je to pravá slivovice.Pravou Moravskou piju,ale ty pokusy které se v Čechách prodávají,mne stále uvádějí v úžas.

              NAnýzový dědek - Profil | Út 29.5.2012 19:31:10

              pohodak >> Tak tomuto prvku by som se vyhýbal...o)) Ináč sa to može volať slepecká barla...o))

                Npohodak - Profil | Út 29.5.2012 18:47:10

                Anýzový dědek >>
                dakujem za poucenie nakolko ja mlady sveta neskuseny som az k takemuto stadiu fajsmekroveho vychutnavania nedosiel

                  NAnýzový dědek - Profil | Út 29.5.2012 18:43:49

                  pohodak >> No Lavorovica se pije z lavora ...o)))

                    Npohodak - Profil | Út 29.5.2012 18:42:17

                    Anýzový dědek >>
                    no tu lavorovicu nepoznam aj ked som sa nieco naprelieval a nacedil domaceho palenuoo nakolko dedo produkoval neskutocne mnostva ktore vedel aj spenazit bol to macher hehe

                      NAnýzový dědek - Profil | Út 29.5.2012 18:36:32

                      pohodak >> No nebo La- Lavorovica- To máš recht toto v chemii neučí..o))

                        Npohodak - Profil | Út 29.5.2012 17:58:12

                        Anýzový dědek >>
                        chyba mi tam este znacka DP takzvana Domaca Palenuoo
                        inac taku tabulku sa asi na chemii nik neuci hehehe

                          NAxxxis - Profil | Út 29.5.2012 15:39:28

                          Nápis v obchodě: Upozorňujeme zákazníky, že v krabicích našeho vinařství se nachází pouze láhve s vínem.

                          *Víte, že se bude v Hostivici, kde Rath bydlí, natáčet nový seriál? Bude to pokračování Zoufalých manželek.

                          *David Rath dostal ocenění Vinař roku. „Krabičák“ za sedm milionů nikdo jiný neumí.

                          *Rath si určitě umí líp vybrat stavebníky, než Přemek Podlaha. Tomu onehdy zedníci strčili pod podlahu jen mrtvého Ukrajince.

                          *Jak si budete přát platit? Převodem, hotově nebo krabicí?

                          *Franta Nováček řekl v hospodě, že David Rath je vůl. U okresního soudu byl odsouzen podmíněně na 2 roky za: 1) urážku veřejného činitele 2) svévolné nakládání s osobními údaji.

                          *Jaký je rozdíl mezi Rathem a tužkovou baterkou? Ta má alespoň nějaké plus…

                          *Jaký je rozdíl mezi Rathem a kalkulačkou? Rath má o čtyři funkce víc, ale žádnou paměť.

                            NStarc55 - Profil | Út 29.5.2012 14:46:36

                            Potká český dělník Jamese Bonda a povídá:
                            "Vy jste agent 007 s povolením zabíjet a já jsem dělník s číslem 181 se zákazem v pracovní době chlastat."

                              NAnýzový dědek - Profil | Út 29.5.2012 13:39:04

                              Chlast...o))

                                NJarda 7 - Profil | Po 28.5.2012 20:25:31

                                Opravuje zedník střechu od kostela a najednou mu jedna cihla spadne "kurva vedle". Vyjde kněz a povídá nemluv sprostě nebo na tebe sešle bůh blesky. Spadne podruhé "kurva vedle". Vyjde kněz a říká nemluv sprostě nebo na tebe sešle bůh blesky. Spadne mu potřetí a říka "kurva vedle". Vyjde kněz a chystá se něco říct, ale v tom se otevře nebe, vyletí blesky, zasáhnou kněze a z nebe se ozve "kurva vedle"

                                  Njon007 - Profil | Po 28.5.2012 19:50:34

                                  Jarda 7 >> :D

                                    Nlikin - Profil | Ne 27.5.2012 17:02:14

                                    Jarda 7 >> Stará klasika, ale super za připomenutí. !!! :-)

                                      Njon007 - Profil | Ne 27.5.2012 16:12:36

                                      Jarda 7 >> na tom se zhodneme:D

                                        NJarda 7 - Profil | Pá 25.5.2012 19:53:10

                                        “Prosím vás pane mohl byste odejít pryč?!?“ “ Ne nemohl, teď jsem si tu po 10 minutách vykopal díru do ledu a chytám tady ryby! A vůbec víte kdo já jsem, jsem policejní prezident a vy mi nemáte co poroučet!“ “A víte kdo jsem já ? Správce ledního stadionu..“