- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jadro priaznivcov humoru
Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní
Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)
A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%
B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%
C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%
Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
106x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
ocuc - Profil | Pá 25.5.2012 8:42:46
RODINNÝ ROZHOVOR
Dcera: Tati, jsem lesba.
Táta: To je v pohodě.
Druhá dcera: Tati,já jsem taky lesba.
Táta: Kurva to v týhle rodině nikdo nemá rád pinďoury ?!
Syn: Já jo .....
Dcera: Tati, jsem lesba.
Táta: To je v pohodě.
Druhá dcera: Tati,já jsem taky lesba.
Táta: Kurva to v týhle rodině nikdo nemá rád pinďoury ?!
Syn: Já jo .....
Jarda 7 - Profil | Út 22.5.2012 20:19:55
Leží ženská na balkóně a na prádelní šňůře se objeví malý papírek. Je na něm napsáno: "Pokud se chceš se mnou vyspat, zatahej dvakrát. Pokud ne, zatahej čtyřicetkrát a posledních deset rychleji"
Jarda 7 - Profil | Út 22.5.2012 20:18:53
Ptá se gynekolog dívky: "S kolika muži jste měla pohlavní styk?" - "Asi s jedenácti." - "To není tak mnoho." - "Taky si říkám, že to nebyl vydařený víkend!"
Anýzový dědek - Profil | Út 22.5.2012 14:36:39
ocuc >> to rčení zní trochu jinak- "Když jsi pokrk v hovnech- nezpívej!"
ocuc - Profil | Út 22.5.2012 14:01:06
Ptáčkové, jako každý rok odlétali do teplých krajů. Jeden z nich byl tokový louda, že se někde zapoměl a odlétal až o celý týden později. Všechno by bylo v pořádku, kdyby ho vysoko nad Alpami nestihla sněhová bouře. Ptáček celý promrznul a dopadl na pastvinu na úpatí hor. Nikdo by nedoufal, že se z toho ještě dostane, ale náhodou šla kolem kravička a co vám budu povídat, udělala to na něho! Teplé hovínko ptáčka pozvolna rozehřálo a zrovna ve chvíly, kdy si myslel, že je z nejhoršího venku, všimla si ho opodál ležící kočka. Ptáčka chňapla do zubů a byl konec - prostě ho sbaštila!
Víte jaké z tohoto příběhu plyne poučení? ....?????
Né každý kdo Tě posere je Tvůj nepřítel!
A né každý kdo Tě ze sraček vytáhne musí být Tvůj kamarád!!!
Víte jaké z tohoto příběhu plyne poučení? ....?????
Né každý kdo Tě posere je Tvůj nepřítel!
A né každý kdo Tě ze sraček vytáhne musí být Tvůj kamarád!!!
pohodak - Profil | Po 21.5.2012 22:12:39
a este jeden dam
Ráno sa Janko zobudí totálne roz*ebaný, celý človek ho bolí a tak dojde za tatkom a vraví mu. ,, Oci ako je možné že ma všetko bolí, však som včera nič nepil?" A otec mu na to odpovedá. Tak za prvé. To že si prišiel ráno o 4-tej domov na*ebaný jak činka a svojej matke si vynadal do starých ku*iev, to by som ešte zvládol. Za druhé. Keď si chcel znásilniť svoju mladšiu sestru,aj to by sa ešte ako-tak dalo. Ale keď si sa v obývačke vysral pred televízor, potom do toho hovna pozapichoval špáratká a za*ebal si, že oddnes bude ježko bývať s nami, to už bolo veľa a zmlátil som ťa ako koňa.
Ráno sa Janko zobudí totálne roz*ebaný, celý človek ho bolí a tak dojde za tatkom a vraví mu. ,, Oci ako je možné že ma všetko bolí, však som včera nič nepil?" A otec mu na to odpovedá. Tak za prvé. To že si prišiel ráno o 4-tej domov na*ebaný jak činka a svojej matke si vynadal do starých ku*iev, to by som ešte zvládol. Za druhé. Keď si chcel znásilniť svoju mladšiu sestru,aj to by sa ešte ako-tak dalo. Ale keď si sa v obývačke vysral pred televízor, potom do toho hovna pozapichoval špáratká a za*ebal si, že oddnes bude ježko bývať s nami, to už bolo veľa a zmlátil som ťa ako koňa.
pohodak - Profil | Po 21.5.2012 22:03:14
Mladomanželka pečie štrúdľu a predtým, než pekáč vloží do rúry
odreže oba konce. Manžel sa na to pozerá a pýta sa, prečo tie
konce odrezala. Takto som sa to naučila od maminky.
Za mesiac, prídu navštíviť manžekinych rodičov a tam jej muž
vidí, ako svokra orezáva konce štrúdle.
Spýta sa prečo:
Svokra mu odpovie:
Pretože mám malý plech !
Nastúpi jedna žena do autobusu a pýta si lístok.Šofér sa jej pýta:kde to bude ?No ta do ruky nie?Ale nie ja sa vás pýtam ,že kam idete!Jáj no ta idem na svadbu.Aha tak a kde bude?No tak keď
bude svietiť slnko tak vonku a keď bude pršať tak dnuka.:)
odreže oba konce. Manžel sa na to pozerá a pýta sa, prečo tie
konce odrezala. Takto som sa to naučila od maminky.
Za mesiac, prídu navštíviť manžekinych rodičov a tam jej muž
vidí, ako svokra orezáva konce štrúdle.
Spýta sa prečo:
Svokra mu odpovie:
Pretože mám malý plech !
Nastúpi jedna žena do autobusu a pýta si lístok.Šofér sa jej pýta:kde to bude ?No ta do ruky nie?Ale nie ja sa vás pýtam ,že kam idete!Jáj no ta idem na svadbu.Aha tak a kde bude?No tak keď
bude svietiť slnko tak vonku a keď bude pršať tak dnuka.:)
boriak - Profil | Po 21.5.2012 12:21:48
@hunackovo >> Huňáček - 21.5.2012 10:53:30 >> 100 bodový )))
ocuc - Profil | Po 21.5.2012 12:15:28
Starý Žid Kohn v New Yorku telefonuje do Kalifornie, když najednou z ničeho nic je hovor přerušen. Kohn se rozčiluje: "Operátore! Okamžitě mě znovu spojte!"
"Je mi líto, pane, ale budete muset hovor uskutečnit znovu."
"Co to po mně chcete? Koukejte mě znovu spojit!"
"Je mi líto, pane, budete muset zavolat znovu."
"Operátore? Víte co? Vezměte telefon a strčte si ho do prdele!" A Kohn práskne sluchátkem.
O dva dny později někdo zvoní, Kohn otevře a venku stojí dva urostlí montéři a jeden z nich říká: "Jdeme vám vymontovat telefon."
"Proč?"
"Protože jste slovně napadl operátora č. 28, což je porušení smluvních podmínek naší společnosti. Ale kdybyste chtěl zavolat a omluvit se, ještě vám telefon na chvíli necháme."
Kohn vezme telefon, vytočí číslo na operátora a povídá: "Dejte mi operátora 28. Haló, to je operátor 28? Pamatujete se na mne? Před dvěma dny jsem vám řekl, abyste si vzal telefon a strčil si ho, víte kam?" Khon se významně odmlčí. "No, tak se připravte. Už vám ho nesou!"
"Je mi líto, pane, ale budete muset hovor uskutečnit znovu."
"Co to po mně chcete? Koukejte mě znovu spojit!"
"Je mi líto, pane, budete muset zavolat znovu."
"Operátore? Víte co? Vezměte telefon a strčte si ho do prdele!" A Kohn práskne sluchátkem.
O dva dny později někdo zvoní, Kohn otevře a venku stojí dva urostlí montéři a jeden z nich říká: "Jdeme vám vymontovat telefon."
"Proč?"
"Protože jste slovně napadl operátora č. 28, což je porušení smluvních podmínek naší společnosti. Ale kdybyste chtěl zavolat a omluvit se, ještě vám telefon na chvíli necháme."
Kohn vezme telefon, vytočí číslo na operátora a povídá: "Dejte mi operátora 28. Haló, to je operátor 28? Pamatujete se na mne? Před dvěma dny jsem vám řekl, abyste si vzal telefon a strčil si ho, víte kam?" Khon se významně odmlčí. "No, tak se připravte. Už vám ho nesou!"
Jarda 7 - Profil | Pá 18.5.2012 22:07:28
Ptá se vnuk dědy: "Dědo, neviděl si ty pilulky co sem měl na lince? Bylo na nich napsáno LSD." "Ser na pilulky vole, viděl si toho draka v kuchyni ?!?!"
Jarda 7 - Profil | Čt 17.5.2012 18:49:34
Přijde jeptiška do malého krámu s potravinami a požádá prodavače: “Prosím flašku rumu.“ Prodavač flašku přinese, zabalí ji, flašku jí dá a nedá mu to, aby se nezeptal: “Já sem myslel, že jeptišky nepijou…“ Víte, matka představená má zácpu a rum na ní funguje jako projímadlo.“ Prodavač pochopí. Večer zavře krám a jde parkem domů. A v tom na jedný lavičce uvidí totálně ožralou jeptišku s prázdnou flaškou od rumu v ruce. “Říkala ste, že to je projímadlo pro matku představenou!“ řekne jí vyčítavě. “To je! Ta se posere, až mě dneska uvidí…“
Jarda 7 - Profil | Čt 17.5.2012 18:41:51
fofo >> Doufejme,že tentokrát to vyjde a nepůjde to opět do ztracena.
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59872
Udírny a uzení51143
Rybářsko-houbařské jádro .-)45011
Sranda bez nadsázky 🤘10860
Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22055
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413166
Jádro chilli žroutů11225
Zoologický koutek MRKu.33418
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14Lov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtRybáři vs ochránci přirody 86
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic














