Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

NMB - Profil | So 25.1.2014 12:20:22

Georgino >> ja jo ale ne v závodu....

Je to jeden z nesplněných snů ale jednou ....jednou to dám :)

    NGeorgino - Profil | So 25.1.2014 12:08:03

    MB >> Kdo vyhraje nevim, ale jet bych to nechtěl, masakr

      NMB - Profil | So 25.1.2014 11:52:23

      Tak kdo to dnes vyhraje .....

        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 14.1.2014 11:52:46

        1. Feb odchod na tyzden do Stubaier Gletcher, uz prestupujem z jednej nohy na druhu pred lyzami

          NRoman C. - Profil | Út 14.1.2014 11:44:54

          Royale with Cheese 3 >> přímo v centru Frühstückspension Sonnenhof, kvuli aqacentrum jsme to brali, ještě byl ve hře Innerkrems. Uvidíme jaký to tam bude.

            NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 14.1.2014 10:53:34

            Benda 24,72 >> sníh viz privát. Právě to vypuklo.

              NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 14.1.2014 10:52:46

              Roman C. >> ta Solná komora je ale taky zajímavá. Kopce jsou jiný, prostě vápence. V Bad M. je taky pěknej gotickej kostel a v místě máte velký aquacentrum. Kde přesně bydlíte ?

                NBenda 24,72 - Profil | Út 14.1.2014 10:50:10

                Royale with Cheese 3 >> díky. Asi bude nej, když vytáhnu holku na kopec, za váma a proberem to osobně. :-) Co ty na to? Sníh už by se tam mohl lepšit.

                  NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 14.1.2014 10:47:50

                  Benda 24,72 >> přes CK Skipas se dají pro některé regiony koupit permice se slevou až 15% ( právě Lungau) bez návaznosti na to, že si u nich koupíš ubytko. Pro jiné regiony je sleva na permice vázána na koupení ubytování u nich. Já ubytování kupuju přímo: projedu si ubytovatele a vyberu si podle ceny, polohy a kvality. Permanentky kupuju na místě, vždycky platím kartou. Pokud jedu do Lungau, kupuju si permice přes Skipas ( voucher pošlou mejlem).

                    NRoman C. - Profil | Út 14.1.2014 10:45:34

                    Royale with Cheese 3 >> byl jsem přehlasován i mojí ženou, takže mají co chtěli :-) Jo jako ideální pro děti je to inzerováno. Já doufám, že třeba někdy v březnu ten St.M fakt ještě taky dáme, láká mě to tam hodně.

                      NBenda 24,72 - Profil | Út 14.1.2014 10:43:59

                      Royale with Cheese 3 >> díky. Takže spíš hledat přímo tam a i tam kupovat permice než přes nějaký server? Nev-dama např.?

                        NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 14.1.2014 9:26:37

                        Benda 24,72 >> každá lokace má svoje webovky a na nich vyhledávání ubytka. Je to naprosto spolehlivej systém.

                          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 14.1.2014 9:25:47

                          Roman C. >> byl jsem tam v létě, předloni. Kromě penzionu Poser a výbornýho řeznictví, kde mají fakt extrémně skvělej štýrskej špek, jste to tedy fakt moc nevyhráli :-) Je to spíš na akci s dětma. Ale z Brna blízko.....

                            NRoman C. - Profil | Po 13.1.2014 15:41:46

                            Benda 24,72 >> nemáš zač, sám jsem zvědav, pak určitě poreferuju.

                              NBenda 24,72 - Profil | Po 13.1.2014 15:35:34

                              Roman C. >> ok, díky. Rád bych se tam podíval někdy v únoru, tak snad budu mít štěstí. Dej vědět, jaky to tam bylo. díky

                                NRoman C. - Profil | Po 13.1.2014 15:33:15

                                Benda 24,72 >> v Bad Mitterndorfu a zabookoval jsem to pres Booking.com + ale vzdy jeste obesilam apartmany co jsou na Bergfexu, neco jeste najdu na Google mape kdyz si najdes danou oblast a zadas neco jako "apprtments, FEWO atd..

                                  NBenda 24,72 - Profil | Po 13.1.2014 15:13:47

                                  Roman C. >> kde jste hledali ubytko?

                                    NRoman C. - Profil | Po 13.1.2014 15:12:11

                                    Tak aktuálně zarezervován nakonec Tauplitz na příští ČT - NE, tak uvidíme jaké to tam bude. Znamí, s kterými nakonec jedeme, mě St.Margarethen shodili ze stolu, že už tam byli a chtějí na nové místo, takže St.M. dám asi někdy později...