Existují masaři? - Nemyslím si

Tak parto a dost.

Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.

Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.

Masař...

A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%

B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%

C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%

D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%

E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%

F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%

G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%

Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.

NJarda Š. - Profil | Čt 5.1.2012 10:26:56

kakr >> Pozor, to je významový posun. Kdysi toho, kdo chytal fér v souladu s RŘ, si nikdo nedovolil označit za masaře, i kdyby si vzal za rok třeba 400 kg ryb. Masař se říkalo tomu, kdo kvůli masu porušoval RŘ - bral podměrečné a hájené ryby, bral nad limit, úmyslně podsekával ap.

    Nmalamut - Profil | Čt 5.1.2012 10:25:13

    Poušťák >> nebo, a to bylo horší, plch :-))))))

      NPoušťák - Profil | Čt 5.1.2012 10:19:41

      malamut >> S těma vlascema máš pravdu a není dne kdy jsem na rybách,abych nějáké nevystříhával buťo z trávy,nebo i z kmenů stromů.Pak se v tom akorát zamotá drobný ptactvo atd.

        Nmalamut - Profil | Čt 5.1.2012 10:16:35

        Poušťák >> dík Vašíku :-)))) Máš pravdu, prase by rybama slepice nekrmilo. Nemůže za to, že se stalo synonymem pro něco odporného.

          Nmalamut - Profil | Čt 5.1.2012 10:14:25

          Zdendahat >> a pro co jiného by měl ryby lovit? Pro kožišinu?

            NPoušťák - Profil | Čt 5.1.2012 10:08:48

            malamut >> Pro mě jsi Pavko jedím z nejlepších masařů v republice a s těma prasatama máš pravdu,akorát urážíš prase,bo to je inteligentnější..o)))

              Nkakr - Profil | Čt 5.1.2012 10:01:39

              Poušťák >>
              Nebublám.

              Masař je slangový název úspěšného rybolovce, který vymysleli rybolovci neúspěšní.
              A vo tom to je :-))

              Kolega malamut patří mezi úspěšné a nestydí se za to:-))

                NPoušťák - Profil | Čt 5.1.2012 9:52:28

                kakr >> Bubláš z mrákot,koukni na malamuta,ten se k tomu hrdě přiznal..o))))

                  Nkakr - Profil | Čt 5.1.2012 9:48:55

                  Žádní masaři neexistují.

                  Jsou rybáři, kteří si přisvojí i 300kg + ryb ročně. To jsou ti úspěšní.
                  Zbytek, který nedosahuje jejich kvalit je hanlivě nazývá masaři. To jsou ti neúspěšní...

                    NMrknato - Profil | Čt 5.1.2012 9:44:17

                    Netipa - poslední hrdina MRKu - >> Víš co je to víra? Mnozí věří v boha, neposkvrněné početí, na Yetiho, socialistického člověka, v Jardu Vítka, ale viděl je teď někdo?

                    Edit CaR je též otázkou víry, že tomu někdo uvěří. Spíš to je ale poplašná zpráva.

                      NZdendahat - Profil | Čt 5.1.2012 9:42:46

                      Je to jednoduchý, masař je ten, co loví ryby jen pro maso :-)

                        Nairfish - Profil | Čt 5.1.2012 9:40:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Pro CHaPa je masař ten, kdo zabije byť jen jedinou rybku za rok. Pro toho, kdo si vezme dvacet ryb je masař s osmdesáti rybama. Kdo jich má osmdesát, tak považuje za masaře toho co jich má stopadesát. No a ten co jich má stopadesát, tak nahradí slovo masař slovem konkurence.

                          Nmalamut - Profil | Čt 5.1.2012 9:33:21

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> i masař by měl mít nějakou hrdost a hranici, pak už není masař, ale prase. Já jsem hrdý, pokud mne wostrej označí za masaře, pro mě to znamená, že jsem úspěšný lovec, který není líný si zpracovat a zkonzumovat svou kořist. Název masař nepovažuji za hanlivý, je to jen projev závisti těch méně schopných.

                            Nondra-voj - Profil | Čt 5.1.2012 9:21:18

                            Pořádnej masař je ten, co má mrazák plnej, v lednici naložený filety v mlíku pokapaný citronem, právě dosnídal kapra a na plotně se připravují řízky k obědu, v kbelíku ještě 2 kapry nevykuchaný zevčera, sousedi obědvají kapra a slepice ohrnujou nad rybama již zobák... :-) to by byl dle mého Pan Masař !!!!

                              NProgramátor - Profil | Čt 5.1.2012 9:18:50

                              bude krize, je třeba nafutrovat mrazáky, co se nevejde do mrazáku, vyudit. Uzené maso taky vydrží dlouho. pak je jestě pořeba udělat pár desítek kilo nakládaných ryb. Nabízí se ještě možnost, použít ryby jako krmení pro slepice, prasata, psy, kočky atd... Slepice se dá sežrat až dojdou zásoby ryb, pak přijdou na řadu ty prasata, pak psi a nakonec kočky. No a pak nastane konec světa, takže masaři jsou do konce světa vystaraní. Kýč end rýlejs, skončí hned na začátku krize.

                                Npiskothonza - Profil | Čt 5.1.2012 9:06:17

                                vundu >> viš co je na celé věci nejhorší,že si tito lidé dokáží své počínání zduvodnit,kecama jako spotřebitel,konzument a podobné zhovadilosti.Když si pročtu tuhle debatu tak bych pár jedincu s chuti nakopal a ty fotky jim narval do pr....,ty mužou ukazovat doma starý,jaky že to jsou páni tvorstva.

                                  NCarpHouser - Profil | Čt 5.1.2012 9:04:52

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> znám revír, kde je chytneš rybu a chceš si ji nechat, tak si to zbal a přijď až zase zítra. Je tam i jedna ryba týdně. Pokud chceš chytat i když bys si chtěl rybu nechat, tak musíš pouštět. Krásný ryby tam jsou po celý rok, a tím je každý lov příjemný, že se nechytá na prázdné vodě.

                                    Nvundu - Profil | Čt 5.1.2012 8:54:09

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> promiň,ale RŘ platí pro všechny stejně.....

                                      Nddejvidd - Profil | Čt 5.1.2012 8:53:32

                                      v sousedním revíru jedoho takovýho maj, neříkaj mu masař, ale kormorán...
                                      když jsem se bavil se známým, bylo to cca. v červnu, kormorán měl z půlhektarového rybníčku už sto kaprů, chlapi si je pouštěj aby bylo co chytat, taky si občas jednoho dva vezmou... ale když pak slyšej to, že kapry který oni ,,najivně pouštěj" stejně pozře kormorán, berou vše...

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 5.1.2012 8:49:37

                                        vundu >> protože kdyby byla přitažlivá, tak bych jí pytlačit nechal. Přeci jenom hezkých rybářek je jako šafránu