- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Existují masaři? - Nemyslím si
Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.
Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.
Masař...
A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%
B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%
C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%
D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%
E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%
F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%
G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%
Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
11x v oblíbených a 38x v ignorovaných.
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 5.1.2012 13:58:29
Malda512 - Profil | Čt 5.1.2012 13:56:56
Takže jsou zde masaři všeci :-))))))
Masař .... ten kdo ráno jde na ryby s tím že bude umyslně porušovat řády aby donesl co nejvíce ryb.
Masař... V životě by ho nenapadlo pustit rybu at už mírouvou či hájenou
Masař... Masař překupník a zásobovač. Viz... Kaprodromy
Masař... Je hanlivej název... Říkal bych mu velice uspěšný rybář bez charakteru a zásad.
A ten zbytek jsou jen hloupí slušní rybáři , kteří si myslí, že když pustili kapra že jej zase uloví.......Ba ne!!!!
John71 - Profil | Čt 5.1.2012 12:31:11
případech, kdy tzv.rybáři zmasakrují nasazené ryby a na výroční schůzi MO se ještě chlubí
počtem ponechaných ryb/a nejsou to kila jsou to meráky/.
S&F - pescador - Profil | Čt 5.1.2012 12:20:14
meteor - Profil | Čt 5.1.2012 12:03:33
OT: možná by ses divil, kolik lidí vzalo (vezme) tuhle otázku jako vážně míněnou... proto je lépe to tu zmínit, aby se předešlo střetům a rozbrojům :-) (i když... málokdo si pročte celé téma, takže je to stejně pasé, muhehe)
whitehunter - Profil | Čt 5.1.2012 12:02:51
arnošt - Profil | Čt 5.1.2012 11:59:16
nofish - Profil | Čt 5.1.2012 11:54:40
Faolin - Profil | Čt 5.1.2012 11:52:28
Masař jak ho chápeš ty, podle mě ale také existuje. Bude znít trochu možná trochu hloupě, že jsem si ho hned nevyfotil, ale nepovažoval jsem to za nutné. Nikdy by mě nenapadlo, že bude někdo, kdo věří, že takoví lidé neexistují, když jich je na této planetě tolik a každý je jiný. :)
Jádrem problému je jenom to, že každý chápe význam masaře jinak a tudíž se nedá jednoznačně usoudit, jestli existuje či ne.
Anebo je jádrem problému, že někdo se nudí doma u počítače, místo aby šel na ryby...:P
S&F - pescador - Profil | Čt 5.1.2012 11:48:51
Dulf - Profil | Čt 5.1.2012 11:45:24
nofish - Profil | Čt 5.1.2012 11:43:31
Masaři jsou jen výmysl chyťapusťáků a lidí co neumí ulovit rybu, aby měli na koho hodit, že nic neulovili. Pokud člověk dodržuje limity tak žádným masařem být nemůže. Je zajímavé, že se to tu omílá v každé diskuzi. Po mrku lítají masaři, ale pak zjistíš, že třeba při 100 docházkách je pro někoho masařina 10 ryb/kapřů, že prý by stačilo 5.
Řeknu ti přesně jak má hodně lidí nastaven ten limit. Mají ho nastaven tak, že masař je velmi často člověk který toho chytil a odnesl víc než oni. Tím páden oni ten jejich pomyslný "rozumný" limit nepřekročili ale on už ano a podíllí se tímto na plundrování našich vod. Sami pak trvdí jak chodí relaxovat, jak všechno pouští a jak chyťapouštění rybám rozhodně neubližuje atd.... Vycházej z toho, že jsme národ závistivců. Jakmile je někdo úspěšnější, má něčeho víc, umí něco lépe, dělá něco co já dělat nechci ale přináší mu to něco co mě ne, je třeba na něj nadávat a pořádně mu to osladit, vzít ho "u huby". Proto když někdo nejí ryby, neumí je ani zpracovat, žere radši pangase z tesca, dá se na dráhu CHaP, nadává na údajné masaře a sní o tom jak se masařů zbaví, všude bude ryb daleko více a jak budou všude tahat a pouštět stále víc a víc a hlavně větších a ještě větších ryb (nemyslí na to jestli to unese ten revír, co je ještě rozumné, nechápou že v mnoha revírech je ryb dostatek, jen oni to nechápou, atd..)
meteor - Profil | Čt 5.1.2012 11:41:38
PS: asi tušíš, že tahle otázka nebyla založena za účelem zisku informací, alebrž za úplně jiným účelem... :-)
Faolin - Profil | Čt 5.1.2012 11:37:05
Masaře-rybáře já osobně chápu jako rybáře, který loví ryby pro maso. Koneckonců je to podle mě i obsaženo v tom slově, ale jak vidno MRK-komunita si ho vykládá různě. Ale to už tak bývá u hovorových výrazů a moc dobře nechápu, proč se nad tím pozastavovat.
Nicméně k tvému dotazu, jestli dnes existují masaři tak jak je chápu já, odpovídám - jednoznačně ano. Po celém světě každého dne vyjíždí na moře, jezera či řeky spousty "masařů", kteří loví ryby pro svou obživu. Nevím, jestli se některý v posledních dvou letech nechal vyfotit s novinami, to už bych se pouštěl do opravdovu nepodložených spekulací. O báseň od tebe nestojím, tak přenechám hledání této fotografie jiným, kteří po ní touží. :)
Ovšem pokud chápeš masaře jako něco jiného než já, tak je samozřejmě možné že neexistují. :)
Co si představuješ pod pojmem masař?
arnošt - Profil | Čt 5.1.2012 11:19:27
retrívr - Profil | Čt 5.1.2012 11:12:57
arnošt - Profil | Čt 5.1.2012 11:08:31
malamut - Profil | Čt 5.1.2012 10:50:40
kakr - Profil | Čt 5.1.2012 10:48:32
Máš naprostou pravdu.
Ovšem v době carpteamů a podobných uskupení je každý, kdo si v souladu s nastavenými pravidly hry přisvojí ulovenou rybu považován za vyvrhele, neb oni ryby vrací vodě. V 90% se jedná o rybu domácí, zvanou též kapr......
Stav vody v okolí
| Olomouc-Nové Sady tok (Morava) | 22.6 °C | 86 cm | 6.14 m³/s |
| Holice (Hamerský náhon) | 19.2 °C | 21 cm | 0.05 m³/s |
| VD Plumlov (Hloučela) | 12 cm | 0.21 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...









