Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NMarPit - Profil | So 12.10.2013 18:49:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Už je nám půl roku.

    NSp. - Profil | Po 7.10.2013 21:38:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    jedna zo včera :)

      Nfrost862 - Profil | Po 30.9.2013 7:49:48

      vundu >> dobré ránko i tobě.-)jj chrápal už v autě po cestě domů.


      a te´d šup do práce.-)

        Nvundu - Profil | Po 30.9.2013 7:38:55

        frost862 >> ...dobré ránko Pišto....:-)))))))

        ať maličkej odpočívá...:-))))

          Nfrost862 - Profil | Po 30.9.2013 7:31:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          první víkend u vody,byl vysilující:-)

            Nmipa - Profil | Ne 29.9.2013 21:19:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ta předcházející fotka tu asi možná už je a tak místo toho jinou ... :-)))

              Nmipa - Profil | Ne 29.9.2013 21:16:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ... podruhé ... :-)))

                Nmipa - Profil | Ne 29.9.2013 21:09:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                vundu - >> moje láska :-)))

                  Nmipa - Profil | Ne 29.9.2013 20:03:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  "nějak" se mi to přerušilo a není to všechno ... omlouvám se a pokračuji ... :-)))

                    Nmipa - Profil | Ne 29.9.2013 19:53:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    vundu - >> Včera jsem se zúčastnil rybářských závodů pořádaných pro naše hendikepované kolegy, podporované nadací Telefónica, kde vyhrál každý, vlastně i ten "poslední" :-)
                    Počasíčko bylo luxusní, obsluha stánku roznášela občerstvení až na jednotlivá stanoviště a tak se asistenti mohli věnovat svým závodníkům, kteří občas něco chytili- závody proběhly totiž na rybníčku přímo na návsi a tak se 5-ti kg ryba nedala ani čekat.
                    Pořadatel rozdal každému od sponzora krmítkovku, konzervy kukuřičky ... červy ... sáčky s koulís (na potom domů) a mohlo se začít - samozřejmě i s tím, co si kdo přinesl ... jednoduše "gulášovka" se vším, co k tomu patří - takže feeder, plavaná a klasická položená ...
                    Ale co mne zarazilo ... i zde bylo dost mazlíků různých plemen a pro představu posílám foto těch nejmenších ... ale i jiné momentky z místa konání ..............
                    edit: ... mazlíci jsou všude mezi námi ... :D-)))))

                      Nvundu - Profil | Ne 29.9.2013 9:35:46

                      mipa >> ....nevadí...i tak ti děkuji kamaráde....

                        Nmipa - Profil | Ne 29.9.2013 9:31:55

                        vundu >> nepamatuji si, že bych ten odkaz někde viděl, natož na MRKu ... takže ti moc nepomohu :-)))
                        ... a ať se práce daří !!!!!!!!!

                          Nvundu - Profil | Ne 29.9.2013 9:28:28

                          mipa >> ..nemůžu dohledat odkaz na pletení těch různých nesmyslů...nevíš kdo to sem dával??? možná jsem to taky viděl jinde.......

                          jikernačka se chce přiučit...tak už něco motáme...:-)))))))))))))

                            Nmipa - Profil | Ne 29.9.2013 9:22:12

                            vundu >> jj ... potěšil jsi mě :-)))

                              Nvundu - Profil | Ne 29.9.2013 9:10:40

                              mipa >> ..ahoj Milane...mooooc děkuji za pochvalu,od tebe si jí velice vážím...tady takové "nesmysly" jsme pletly na vojně skoro pořád........ale bohužel si pamatuju jen pár vzorů...ale pohledám něco na you tube...a vše si oživím...lana mám ještě nějakej ten metr....ale horší to je s dotahováním......to už chce více než babskou sílu...:-)))))))))))))


                              ještě jednou děkuji....;-)

                                NRAMBO666 - Profil | So 28.9.2013 8:53:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                HLIDAČ......

                                  Nmipa - Profil | So 28.9.2013 8:51:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  vundu >> ahoj Járo,
                                  tak jsem se dočkal toho, co jsi slíbil - vlastoruční výroby peška ..... a mohu ti jen pogratulovat !!! ..... na světě je luxusní pešek, v porovnání s jinými komerčními, s opravdu óóóóóóóbrovskou výdrží a věř, že té vynaložené práce nebudeš litovat - obzvláště, když ti pletení nedělá problém (jako mě !)
                                  takže ještě jednou - MOC PĚKNÉ !!!

                                    Nvundu - Profil | So 28.9.2013 8:08:47

                                    mipa >> ...a tady už mě hlídá,jestli ten vozík repasuji tak jak mám....-))))

                                      Nvundu - Profil | So 28.9.2013 8:03:48

                                      mipa >> Mildo,máš to doma úžasné...já už konečně sehnal adekvátní kousek provázku a tak jsem upletl konečně toho peška...vyšlo mě to na nulu nula nic a myslím že životnost bude asi úplně jinde než ty co jsem měl do dnes...:-))))))))))))))