- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Mazlíci a jiná "zířátka"
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování
Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?
A) hafani63%
B) miciny11%
C) karlíci2%
D) hadice2%
E) rybišky7%
F) šemíci1%
G) vše co mečí,bučí a bečí2%
H) želvy2%
I) hlodavci6%
J) sklípkanovití2%
Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
65x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
Nvundu - Profil | Ne 3.11.2013 19:37:13
Casio >> je to kreslené z fotky...takže i ten tvůj mazlík by byl jako živej...:-))))
NCasio - Profil | Ne 3.11.2013 19:33:27
vundu >> ty jo nechápu jak někdo může tak věrohodně kreslit! Fakt jako živej:-)
Nvundu - Profil | Ne 3.11.2013 19:16:14
mipa >> jsi přítel...a toho si nesmírně vážím.....děkuji ti.....
s peškem to sice trvalo dlouho-to přiznávám-a výmluvy typu nebyl čas nejsou adekvátní....důležité je,že je hotov a slouží přesně k tomu,k čemu jsem ho pletl....a tak pevné lano splést není zrovna švanda...... nelituji ani minuty nad pletením :-))))
p.s. je na něm známka že je jakoby jen ošoupaný...ten vydrží jistě dlouho :-)))))))))
s peškem to sice trvalo dlouho-to přiznávám-a výmluvy typu nebyl čas nejsou adekvátní....důležité je,že je hotov a slouží přesně k tomu,k čemu jsem ho pletl....a tak pevné lano splést není zrovna švanda...... nelituji ani minuty nad pletením :-))))
p.s. je na něm známka že je jakoby jen ošoupaný...ten vydrží jistě dlouho :-)))))))))
Nmipa - Profil | Ne 3.11.2013 18:54:53
vundu >> Járo, moc šikovná a talentovaná paní ... až ji uvidíš, tak jí vyřiď obdiv :-)))
a na to společné a konečné foto tvých miláčků se moc těším, zrovna tak jako svého času na pleteného peška, což jsi "vzorně" dodržel - všechna čest !!!
... a jak píšeš kamarádovi TWINovi, tak ti přeji v tom lednu brzké a NEkomplikované uzdravení - a proč již teď ? - přiznám se, že toho mám taky dost na nošení v té kebuli a vzpomenout si v lednu bude třeba nadlidský výkon, sic by to "nevzpomenutí" bylo samo nechtěné ..... :D-)))
a na to společné a konečné foto tvých miláčků se moc těším, zrovna tak jako svého času na pleteného peška, což jsi "vzorně" dodržel - všechna čest !!!
... a jak píšeš kamarádovi TWINovi, tak ti přeji v tom lednu brzké a NEkomplikované uzdravení - a proč již teď ? - přiznám se, že toho mám taky dost na nošení v té kebuli a vzpomenout si v lednu bude třeba nadlidský výkon, sic by to "nevzpomenutí" bylo samo nechtěné ..... :D-)))
Nvundu - Profil | Ne 3.11.2013 18:29:11
TWIN 69 >> ...nazdar kamaráde můj.....děkuji za pochvalu...ještě sice není hotovej,ale už i tak je to perfektní....
jak se jinak vede.????já na drbník už moc nechodím,což sis zcela určitě všiml......
u mě vše při starém.....snad jen plánovaná operace v lednu je novinka...takže si alespoň kapánek odpočinu od rachoty...jen mě sere že to bude na ruce...takže odpočinek na rybách moc v úvahu nepřipadá....:-///////////
jo jinak v pátek valím na céčka tak jsem zvědavej..prubnu echo a zjistím jak se změnilo koryto ....
jak se jinak vede.????já na drbník už moc nechodím,což sis zcela určitě všiml......
u mě vše při starém.....snad jen plánovaná operace v lednu je novinka...takže si alespoň kapánek odpočinu od rachoty...jen mě sere že to bude na ruce...takže odpočinek na rybách moc v úvahu nepřipadá....:-///////////
jo jinak v pátek valím na céčka tak jsem zvědavej..prubnu echo a zjistím jak se změnilo koryto ....
Nvundu - Profil | Ne 3.11.2013 18:25:25
mipa >> Ahoj mildo...tak autorem je jedna mooooc šikovná paní co bydlí kousek od nás...cca 25km..:-))))))
je opravdu neskutečné jaký má talent na malování....tohle dělá už 8hodin a kompletní to bude mít za 10hodin čisté práce.....
je na mateřské,takže se koníčku věnuje jen v noci a to hodinu denně,protože je to prej celkem zápřah na ruce-což věřím.....
tu společnou už tady máte,teď ta s Kubou a pak ještě musím vybrat nějakou,kde je Nikoleta samotná a bude to kompletní.....
ta společná už je na zdi a ty samostatné budou po stranách...a až to všechno bude tak jak má...nic se neboj fotku sem vložím....:-)))))
je opravdu neskutečné jaký má talent na malování....tohle dělá už 8hodin a kompletní to bude mít za 10hodin čisté práce.....
je na mateřské,takže se koníčku věnuje jen v noci a to hodinu denně,protože je to prej celkem zápřah na ruce-což věřím.....
tu společnou už tady máte,teď ta s Kubou a pak ještě musím vybrat nějakou,kde je Nikoleta samotná a bude to kompletní.....
ta společná už je na zdi a ty samostatné budou po stranách...a až to všechno bude tak jak má...nic se neboj fotku sem vložím....:-)))))
Nmipa - Profil | Ne 3.11.2013 6:46:13
vundu >> ahoj Járo
... nevím, zda mi něco neuteklo, ale autorem tohoto dílka jsi ty ? ...
... je móóóc pěkné, muselo dát hodně práce a zabrat dost času než vzniklo a navíc ještě "stoupá" podle provedené techniky kresby ..... takže mi řekni, jak to všechno je a žádnou skromnost, protože autor má již teď můj obdiv :-)))
... nevím, zda mi něco neuteklo, ale autorem tohoto dílka jsi ty ? ...
... je móóóc pěkné, muselo dát hodně práce a zabrat dost času než vzniklo a navíc ještě "stoupá" podle provedené techniky kresby ..... takže mi řekni, jak to všechno je a žádnou skromnost, protože autor má již teď můj obdiv :-)))
Nmipa - Profil | Út 29.10.2013 19:40:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
vundu - >> tak jsem to splnil a též ti posílají "dobrou" ... jedna právě aktuální ... sic vypadá že spí, tak to ale všechno po očku sleduje :-)
Nmipa - Profil | Út 29.10.2013 19:14:51
vundu >> neboj , "přelíznu" to dál a hezky jim řeknu, od koho to mají :D-))))))))
Nvundu - Profil | Út 29.10.2013 19:12:41
mipa >> .....Ahoj Mildo......pséci jsou super....a že je pozdravuji...a posílám lízanou..
já nechávám malovat další obrazy s těma našema.ale tentokrát každého zvlášť...no a to víš...ta naše modelka nadělá ciráty....no něco se povedlo...ale bylo náročné běhat okolo ní ...:-))))
já nechávám malovat další obrazy s těma našema.ale tentokrát každého zvlášť...no a to víš...ta naše modelka nadělá ciráty....no něco se povedlo...ale bylo náročné běhat okolo ní ...:-))))
Nmipa - Profil | Út 29.10.2013 17:25:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
vundu - >> ahoj Járo, tak jsem po dlouhé době koupil psiskům hračku a zároveň "mňamku", samozřejmě každému svoji a dopadlo to jak jsem předpokládal ... čubina k té svoji nikoho nepustila a kluci se nakonec podělili o jednu, protože ta kost toho druhého je přeci ta NEJ !!! :-)
NMarPit - Profil | So 12.10.2013 20:54:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
lado40 >> Znám, na youtube má těch videí víc, moc šikové zvíře a jednoznačně ho to baví.
http://www.youtube.com/watch?v=NgONhm_HtCc&list=TLacNWqaqbf_b39ZXnNB80gtM59kcQEZT-
Tady mi šel i mráz po zádech, svýho bych na ty hradby určitě nepustil :-D
http://www.youtube.com/watch?v=NgONhm_HtCc&list=TLacNWqaqbf_b39ZXnNB80gtM59kcQEZT-
Tady mi šel i mráz po zádech, svýho bych na ty hradby určitě nepustil :-D
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59885
 Rybářsko-houbařské jádro .-)45013
NUdírny a uzení51152
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22077
NSprávný muž má v kapse nůž8082
NZoologický koutek MRKu.33424
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NSranda bez nadsázky 🤘10868
NRybářsko - Dřevorubecká klika83150
NFotografování z pohledu amatérského rybáře53894
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
20:02NLabe fishing store 21
19:51NJezero Štít A , místo R1 5
19:34NPodběrák Solar Bow Loc Carbon Fibre 86
19:05NTrofeje - lín obecný 1
17:56NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 16
17:56NPoradna: Muškaření 3852
17:53NV Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky (Bleskovka) 2
17:42NRybáři a vinařství 933
15:57NLov pod jezem v letních vedrech? 47
15:43NČluny Raptor 805
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNRybářský kniho - koutek 145
Co je nového - všeobecné
16:24NBleskovka: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17






















