Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nvundu - Profil | Ne 3.11.2013 19:37:13

Casio >> je to kreslené z fotky...takže i ten tvůj mazlík by byl jako živej...:-))))

    NCasio - Profil | Ne 3.11.2013 19:34:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    to Denda by asi neposeděl :-)

      NCasio - Profil | Ne 3.11.2013 19:33:27

      vundu >> ty jo nechápu jak někdo může tak věrohodně kreslit! Fakt jako živej:-)

        Nvundu - Profil | Ne 3.11.2013 19:16:14

        mipa >> jsi přítel...a toho si nesmírně vážím.....děkuji ti.....

        s peškem to sice trvalo dlouho-to přiznávám-a výmluvy typu nebyl čas nejsou adekvátní....důležité je,že je hotov a slouží přesně k tomu,k čemu jsem ho pletl....a tak pevné lano splést není zrovna švanda...... nelituji ani minuty nad pletením :-))))

        p.s. je na něm známka že je jakoby jen ošoupaný...ten vydrží jistě dlouho :-)))))))))

          Nmipa - Profil | Ne 3.11.2013 18:54:53

          vundu >> Járo, moc šikovná a talentovaná paní ... až ji uvidíš, tak jí vyřiď obdiv :-)))
          a na to společné a konečné foto tvých miláčků se moc těším, zrovna tak jako svého času na pleteného peška, což jsi "vzorně" dodržel - všechna čest !!!

          ... a jak píšeš kamarádovi TWINovi, tak ti přeji v tom lednu brzké a NEkomplikované uzdravení - a proč již teď ? - přiznám se, že toho mám taky dost na nošení v té kebuli a vzpomenout si v lednu bude třeba nadlidský výkon, sic by to "nevzpomenutí" bylo samo nechtěné ..... :D-)))

            Nvundu - Profil | Ne 3.11.2013 18:29:11

            TWIN 69 >> ...nazdar kamaráde můj.....děkuji za pochvalu...ještě sice není hotovej,ale už i tak je to perfektní....

            jak se jinak vede.????já na drbník už moc nechodím,což sis zcela určitě všiml......
            u mě vše při starém.....snad jen plánovaná operace v lednu je novinka...takže si alespoň kapánek odpočinu od rachoty...jen mě sere že to bude na ruce...takže odpočinek na rybách moc v úvahu nepřipadá....:-///////////

            jo jinak v pátek valím na céčka tak jsem zvědavej..prubnu echo a zjistím jak se změnilo koryto ....

              Nvundu - Profil | Ne 3.11.2013 18:25:25

              mipa >> Ahoj mildo...tak autorem je jedna mooooc šikovná paní co bydlí kousek od nás...cca 25km..:-))))))
              je opravdu neskutečné jaký má talent na malování....tohle dělá už 8hodin a kompletní to bude mít za 10hodin čisté práce.....
              je na mateřské,takže se koníčku věnuje jen v noci a to hodinu denně,protože je to prej celkem zápřah na ruce-což věřím.....
              tu společnou už tady máte,teď ta s Kubou a pak ještě musím vybrat nějakou,kde je Nikoleta samotná a bude to kompletní.....
              ta společná už je na zdi a ty samostatné budou po stranách...a až to všechno bude tak jak má...nic se neboj fotku sem vložím....:-)))))

                NTWIN 69 - Profil | Ne 3.11.2013 9:10:17

                vundu >> Ahoj Járo,krásný obrázek.

                  Nmipa - Profil | Ne 3.11.2013 6:46:13

                  vundu >> ahoj Járo
                  ... nevím, zda mi něco neuteklo, ale autorem tohoto dílka jsi ty ? ...
                  ... je móóóc pěkné, muselo dát hodně práce a zabrat dost času než vzniklo a navíc ještě "stoupá" podle provedené techniky kresby ..... takže mi řekni, jak to všechno je a žádnou skromnost, protože autor má již teď můj obdiv :-)))

                    Nvundu - Profil | So 2.11.2013 20:12:36

                    přátelé.....další kresba hotová...teda skoro....

                      Nfrost862 - Profil | St 30.10.2013 20:40:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ten černej flek je kokršpaněl:-)

                        Nmipa - Profil | Út 29.10.2013 19:40:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        vundu - >> tak jsem to splnil a též ti posílají "dobrou" ... jedna právě aktuální ... sic vypadá že spí, tak to ale všechno po očku sleduje :-)

                          Nmipa - Profil | Út 29.10.2013 19:14:51

                          vundu >> neboj , "přelíznu" to dál a hezky jim řeknu, od koho to mají :D-))))))))

                            Nmipa - Profil | Út 29.10.2013 19:13:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            vundu - >> tady je "prcek" hezky sám ... :-)))

                              Nvundu - Profil | Út 29.10.2013 19:12:41

                              mipa >> .....Ahoj Mildo......pséci jsou super....a že je pozdravuji...a posílám lízanou..


                              já nechávám malovat další obrazy s těma našema.ale tentokrát každého zvlášť...no a to víš...ta naše modelka nadělá ciráty....no něco se povedlo...ale bylo náročné běhat okolo ní ...:-))))

                                Nmipa - Profil | Út 29.10.2013 17:27:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                vundu - >> ... jedna "momentka" při úklidu listí :-)))

                                  Nmipa - Profil | Út 29.10.2013 17:25:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  vundu - >> ahoj Járo, tak jsem po dlouhé době koupil psiskům hračku a zároveň "mňamku", samozřejmě každému svoji a dopadlo to jak jsem předpokládal ... čubina k té svoji nikoho nepustila a kluci se nakonec podělili o jednu, protože ta kost toho druhého je přeci ta NEJ !!! :-)

                                    NMrakoš - Profil | Út 22.10.2013 17:25:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Náš poslední přírůstek do rodiny - čtyřměsíční amazoňan modročelý Oskárek

                                      NMrakoš - Profil | Út 22.10.2013 17:21:53

                                      .

                                        NMarPit - Profil | So 12.10.2013 20:54:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        lado40 >> Znám, na youtube má těch videí víc, moc šikové zvíře a jednoznačně ho to baví.
                                        http://www.youtube.com/watch?v=NgONhm_HtCc&list=TLa​cNWqaqbf_b39ZXnNB80gtM59kcQEZT-

                                        Tady mi šel i mráz po zádech, svýho bych na ty hradby určitě nepustil :-D