Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nmipa - Profil | Pá 27.9.2013 17:47:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

vundu - >> ... a mladej je již definitivně ve smečce ..... ale ty "spodní příčky" mu asi již zůstanou :-)))

    Nmipa - Profil | Pá 27.9.2013 17:43:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    vundu - >> ... zato mladá, to je dáma ... takže foto s "kytičkama" v pozadí ... :-)))

      Nmipa - Profil | Pá 27.9.2013 17:38:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      vundu - >> foto je ze stařičkého mobilu a tak nestojí za nic, ale zato zachycuje "vyjimečný" stav - kluci se vzácně dohodli a stačí jim jen jeden klacek ... k neuvěření :-))

        NMarPit - Profil | Čt 26.9.2013 19:20:13

        mipa >> Rád asi nebude nikdy, protože už mu dochází, že pokud ho bude mít na hubě, nemůže se rvát o peška kterýho tak příšerně miluje :-))))
        Ale jo, dneska šel venku v pohodě a ani se nebrání nasazení.

          Nmipa - Profil | Čt 26.9.2013 19:07:18

          MarPit >> ... vždyť mu to sluší ... a nakonec bude rád, když mu ho budeš nasazovat - a čím častěji, tím lépe :-)))

            Ndvorak002 - Profil | Čt 26.9.2013 17:43:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Sice to nejsou parťáci na ryby ale doma mi dělají společnost ... :) Papoušek Senegalský a rybičky :)

              Nmipa - Profil | Čt 26.9.2013 17:29:55

              vundu >> ... a ani se ti kamaráde nedivím ... jedním slovem - krasavci ! :-)))

                NPetr Z. Vedro - Profil | St 25.9.2013 17:57:41

                MarPit >> kouká divně :o))

                  NMarPit - Profil | Út 24.9.2013 22:15:26

                  vundu >> Když jsme ho dnes byli koupit a paní mu ho na zkoušku nasadila, chvíli zůstal nevěřícně civět a pak ze sebe vydal hrdelní vrčení hodné rozzuřeného medvěda :-)))) Až jsem se v prodejně neudržel a začal se na celé kolo smát :-)))))

                    Nvundu - Profil | Út 24.9.2013 21:59:58

                    MarPit >> a jak taky jinak Martine...:-))))))))))))))))

                      NMarPit - Profil | Út 24.9.2013 21:51:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Radost z nového náhubku ........ K nezaplacení :-DDD

                        Nvundu - Profil | Út 24.9.2013 21:41:41

                        ......já je prostě miluju...!!!!!!!!!!!!!!!

                          NPYTLAKS - Profil | Po 16.9.2013 10:22:52

                          vundu >> tak to už vůbec nevím kde to bylo,prvně jsme byli asi v hrušovanech na nádraží a pak se jelo už nevím kde a byla tam taková ulica plná chalup,ale už bych tam netrefil,tak hodně dolů nejezdíme,dyje už je pase několik let a na jezera nejezdím kvůli tlaku a bordelu co je po břehách

                            Nvundu - Profil | Po 16.9.2013 10:20:15

                            PYTLAKS >> to už je ale hóóóóódně dávno...:-))))) to už si tě ani nepamatuju....-)))))...kua jak pojedeš zase k nám dolů,tak se stav...bydlím pořád stejně...+-200metrů...-))))

                              NPYTLAKS - Profil | Po 16.9.2013 10:11:23

                              vundu >> jo,kdysi jsem u vás byl s radkem,byl tam stavený na chvílu na pokec,pak jsme jeli ke druhému kámošovi do dyjákovic na chalupu,bylo to v 98

                                Nvundu - Profil | Po 16.9.2013 9:59:38

                                PYTLAKS >> ...jj jsem po taťkovi Jaroslav,bratránek je Radek a strejda je Stanislav.......očividně si o mě slyšel,známe se osobně???

                                  NPYTLAKS - Profil | So 14.9.2013 9:41:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  se jmenuješ po tatovi jara?máš bratranca radka?

                                    Nfrost862 - Profil | Pá 13.9.2013 14:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    spokojenost největší:-)

                                      Nmipa - Profil | So 7.9.2013 22:33:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      vundu - >> nácvik povelu "štěkej" :-)))

                                        Nmipa - Profil | So 7.9.2013 22:32:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        vundu - >> ... nasadit kšíry a hurá do školy ... tedy na cvičák :-)))