Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | St 4.9.2013 18:03:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

první středa v měsíci:-))sirény

    Nmipa - Profil | Ne 1.9.2013 13:08:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    vundu - >> ... a jedna opravdová pohoda doprovázená "těžkým" spánkem - prostě klííííídek :-)))

      Nmipa - Profil | Ne 1.9.2013 13:01:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      vundu - >> Ahoj Járo ... po delší době opět něco na "přilepšenou" do tvé diskuse :-)))

        NSp. - Profil | Čt 29.8.2013 22:48:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        :) voda to je jeho

          NCudla - Profil | Čt 29.8.2013 22:43:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tyto se těší až přijdu z ryb a přinesu sarančata

            Nmike1977 - Profil | Čt 29.8.2013 18:08:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak tohle byl největší pomocník při bourání koupelny....nevím proč, ale nelíbilo se mu kango, tak štěkal jak protržený :-)

              NPYTLAKS - Profil | Po 26.8.2013 22:02:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              pokecáme.-))

                NMarPit - Profil | St 21.8.2013 22:52:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Myš, myš ..... !!! A za další pikosekundu byl mimo záběr :-)

                  Nkubah - Profil | Út 20.8.2013 21:28:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  K andulce, psovi a králíkovi další do party :-)

                    Nvundu - Profil | Út 20.8.2013 21:15:24

                    mipa >> ...né nadarmo se říká jaký pán takový pes......

                      Nmipa - Profil | Út 20.8.2013 16:58:32

                      vundu - >> toto je vysílání TV Nova ... zajímavé od času 11:30 ... vydržte až do konce reportáže, kdy mluví kynolog pan Říha ... zajímavé a úsudek si jistě udělá každý soudruh sám ! :-)))
                      http://tn.nova.cz/bin/mobile/index.php?article_id=4​13800

                        Nvundu - Profil | Ne 18.8.2013 22:07:26

                        mipa >> ...jj Mildo,pozdrav jsem vyřídil a posílají ti lízanou...jinak jikernačka ztratila polštář...ale náhrada byla na blízku...ostatně jako vždy....-))))

                          NPYTLAKS - Profil | So 17.8.2013 20:47:51

                          mipa >> to jo:-))

                            Nmipa - Profil | So 17.8.2013 20:19:30

                            PYTLAKS >> ty minulé životy prožil každý asi rozdílně, ale zaplať za to, že jsou to dnes bafani ..... a hlavně ti naši ! :-)))

                              NPYTLAKS - Profil | So 17.8.2013 19:00:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              mipa >> můj vidí vodu a třepe se jak ratlík:-))),zase auto je její,má ho místo boudy a čím tepleji,tím lépe,někdy si říkám,že je to napůl nějaký plaz.-))

                                Nmipa - Profil | So 17.8.2013 18:47:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                vundu - >> a ještě jedna od vody potvrzující to, že všichni naši psi milují vodu a dovedou si ji náramně užívat ... i čubina má "kachní geny" :-)))

                                  NRadek Fox - Profil | Pá 16.8.2013 22:43:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  vundu - >> Další otázka s raťafáky :-)) Jeden snímek naší fenky sem musím loupnout.

                                    Nmipa - Profil | Pá 16.8.2013 16:43:57

                                    vundu >> Čus Járo, prďka se nám dobře vyvíjí a s tou "vodou" aspoň tak, protože než nějaké "poseroutky" bojící se tohoto živlu, tak raději "kachny" ... je větší legrace :-)))
                                    ... a ty tvoje miláčky pozdravuj od jejich "stálého" obdivovatele, že posílám pac a pusu na čeníšky a nezapomeň jim dát něco dobrého na zub před spaním, budou mít potom krásné sny ...... :D-))))))))))))))

                                      NPYTLAKS - Profil | Pá 16.8.2013 9:32:49

                                      vundu >> tak to je pak horší,ale jdi s něma jen tak,zkalí ti vodu a pak to jdi proházet,dravci nebudou mít takový výhled:-))

                                        Nvundu - Profil | Pá 16.8.2013 9:14:48

                                        PYTLAKS >> ..foto sice stařší..ale jinak je to pořád stejné...


                                        jo je to ok..ale jak pak s nima můžu chodit vláčet k nám na říčku 5m širokou :-)))))))))))