Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Pá 16.8.2013 8:55:41

vundu >> vždyť je to ok,lepší než aby se báli vody:-))

    Nvundu - Profil | Pá 16.8.2013 8:36:30

    mipa >> Mildo ahoj...kusanec je opravdu nádhernej...ale bojím se že na tom stejně nezapracuješ...s tou našou to je stejné a už s tím bojuju víc jak 3roky!!!!!zatím pořád prohrávám...:-))))

      Nmipa - Profil | St 14.8.2013 21:22:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      vundu - >> ... s ním se na ryby nedá, protože je asi "šmrncnutej" kachnou a voda je jeho druhým domovským prostředím - vše ho zajímá, nic nenechá na pokoji a potřebuje stát aspoň po "kotníky" ve vodě - musíme na tom ještě zapracovat :D-)))

        NPYTLAKS - Profil | St 14.8.2013 20:32:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        včera k nám došel bígl,asi už u nás zůstane,do doby než mu někoho seženu,majitel se odstěhoval a psa tu nechal:-((seženu mu nový domov,ale jen výběh s plotem,kotec nee

          NPYTLAKS - Profil | St 14.8.2013 8:47:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          :-))

            Nmipa - Profil | Ne 11.8.2013 21:22:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ... dnešní koupačka - ale jen kluci, protože mladá byla na předváděčce na jednom dětském táboře :-)))

              Nmipa - Profil | Po 5.8.2013 9:33:07

              vundu - >> tak malinko odbočím a ukáži soubor fotek ze včerejška, které jsem nafotil cca. mezi 17,00 - 19,30 hod. - takže ta tma není z noci, ale přišla velmi rychle :D-))) ..... byla to docela "mlečka" a fičák !!!!!!!!!!!!!!!!!

                Nmipa - Profil | Ne 4.8.2013 9:54:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                vundu - >> ... a že ji umí používat je již jasné ... to se nechá raději "přerazit", než by to pustil a výdrž taky super :-)))

                  Nmipa - Profil | Ne 4.8.2013 9:51:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  vundu - >> tak se nám začíná pěkně "tvarovat" tlamička ... zoubky máme taky všechny a 1/2 roku za dveřmi ..... cvičák nás prostě nemine :-)))

                    NTakira - Profil | So 3.8.2013 23:31:06

                    Po posledních zkušenostech začínám brát Akimka, to je takový drobeček plný svalů. Staford. Je to miláček, hodnej, přítulnej a milej, mouše by neublížil. Ale chuligány kastruje.

                      NMarPit - Profil | Pá 2.8.2013 11:58:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Čekání na žranici :-)

                        NPYTLAKS - Profil | St 31.7.2013 18:49:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ta sežere všechno:-))

                          NPYTLAKS - Profil | Po 29.7.2013 15:55:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          auto je její živel,jezdí ráda:-)))a ty ušiska:-))

                            Nvundu - Profil | Pá 26.7.2013 21:57:06

                            mipa >> Mildo je to opravdu velkej mega fešák...:-)))))

                              Nmipa - Profil | Pá 26.7.2013 21:26:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              vundu - >> děkuji ...
                              "prdeš" nám dělá radost a roste jako z vody ...tady je v detailu :-)

                                NPYTLAKS - Profil | Pá 26.7.2013 10:01:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                plyšák:-))

                                  Nkubah - Profil | Čt 25.7.2013 21:41:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Z očí do očí :-))

                                  Ze začátku měl králík obtisk zubů za krkem, ale už mu dal pokoj :-)))

                                    Nmipa - Profil | Čt 25.7.2013 21:34:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    vundu - >> ... nic do nich není ...