Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nmipa - Profil | Čt 25.7.2013 21:29:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

vundu - >> to vedro je nesnesitelné !!! ..... "životadárný" odpočinek je zapotřebí :-)))

    NPYTLAKS - Profil | Út 23.7.2013 8:24:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Supina-Petr >> ani ne,je o něco větší jak běžný labrador,ale ostrá je,se mi vůbec nelíbí,tak má být společenská,na rodinu je ok,ale na cizí ne

      Nmipa - Profil | Po 22.7.2013 20:19:07

      PYTLAKS >> ale krásný "mišunk" ... :D-)))

        NSupina-Petr - Profil | Po 22.7.2013 16:52:41

        PYTLAKS >> Fešanda!! ?Až vyroste asi bude velká co?

          NPYTLAKS - Profil | Ne 21.7.2013 22:38:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          přírůstek do rodiny,sice zase nějaký mišunk,ale je:-))

            Nmipa - Profil | Ne 21.7.2013 21:10:40

            vundu >> tak to bude sice krásný počin, ale věř tomu, že stejně budou "potřebovat" to tvoje lehátko, přesto, že jich bude kolem třeba 10 dalších ... :-)

              Nvundu - Profil | Ne 21.7.2013 20:55:28

              mipa >> příště už nebude a na sichr rozdělám lehátka dvě a ještě i ty zahradní :-)))))))))))

                Nmipa - Profil | Ne 21.7.2013 20:29:38

                vundu >>byli by hloupí, je to jejich logický postup - prostě kdo zaváhá tak ... a ty to příště vyřeš "bažantem" u lehátka :-)))

                  Nvundu - Profil | Ne 21.7.2013 20:19:45

                  ...když jsem dělal fasádu,tak jsem spal ve sklepě(byl plný dům)...no a když jsem si šel odskočit...tak mě ve 3 ráno vyhnali z lehátka....

                    NPaulus - Profil | So 20.7.2013 19:58:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    o))

                      NSupina-Petr - Profil | So 20.7.2013 19:27:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tady je jedna fotka z loňska z ryb to ji byli 3 měsíce

                        NSupina-Petr - Profil | So 20.7.2013 18:03:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Naše hlídačka ,,Skoro Labradorka"

                          NPYTLAKS - Profil | Čt 18.7.2013 0:15:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Lutra >> jezevčíci nezapomínají,ti by žrali pořád:-))

                            NPaulus - Profil | St 17.7.2013 22:50:25

                            Lutra >> Máš recht ...

                              NLutra - Profil | St 17.7.2013 22:49:17

                              Paulus >> Ta naše je zhruba to samý, povaluje se po zahradě, když je tam sama, tak si to užívá a je v klidu. Jak tam jsou i ty dvě mladší, tak s nima hlásí každej pohyb za plotem. Má dny kdy jí je docela dobře a funguje skoro normálně a pak zase je jí hůř. Prostě už je to starucha, ale naše.L.

                                NPaulus - Profil | St 17.7.2013 22:37:48

                                Lutra >> Doma se někdy tváří že je v posledním tažení, Bělobu už naučila hlídat, řeší jen co vypadá na větší problém - tedy bílou a hlavně malou si venku hlídá. Jinak už je s ní prd, na rybách a cestou k Wongovi pro rohlíky se vleče jak smrad.
                                A pak předvede výkon jak zamlada. Asi jí ještě peška ukroutím a dám jí ho někam nízko.
                                Ale pere se to ve mně, aby jí to na tý slezině zase neprasklo. Jenže to se mohlo stát klidně dneska na tý větvi ... o)

                                  NLutra - Profil | St 17.7.2013 22:26:32

                                  Paulus >> Jo jo je to s těma seniorama někdy sranda. Ta naše ( jezevčice 13 let) občas zapomíná, že už dostala nažrat a chce znova. Na zahradě dokáže usnout tak, že ji člověk překročí a pak se teprve probudí. Ale zatím ji život baví a místo pod borovicí má rezervovaný. L.

                                    NPaulus - Profil | St 17.7.2013 21:15:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    vundu >> Tak babce jebe. Na peška ani na rukávu už nebyla dva roky - co jsem přišel na ten nádor. Tak si dneska řekla že holt si dá sama dvě větve .... o)
                                    Bělobu učíme aportovat.

                                      Nvundu - Profil | Po 15.7.2013 21:18:18

                                      Poušťák >> ...a kdo ne :-))))))))))))

                                      dokonce už i můj taťka pěstuje "jamajská rajčata".....a to už je co říct....