Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Po 15.7.2013 19:59:00

Paulus >> dík:-))

    NPoušťák - Profil | Po 15.7.2013 19:43:57

    Paulus >> taky jí používáme Pawko.

      NPaulus - Profil | Po 15.7.2013 19:26:42

      TWIN 69 >> Dyk. Já už to tak nechám na 1000% ...

        NPaulus - Profil | Po 15.7.2013 19:26:16

        PYTLAKS >> Hezký klůňata Thome .......... o))

          NTWIN 69 - Profil | Po 15.7.2013 10:01:26

          Paulus >> Fčíl už nic,huž je pozdě.Hlavně že se máme fajn.

            NPYTLAKS - Profil | Po 15.7.2013 8:27:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Paulus >> jsem se naklonoval,dvakrát:-)))první foto,nemyslím ty potkany:-))

              NPaulus - Profil | Po 15.7.2013 7:52:40

              TWIN 69 >> Co už hele ....

                NPaulus - Profil | Po 15.7.2013 7:52:17

                Poušťák >> Nebuď vůl ! o))

                  NTWIN 69 - Profil | Po 15.7.2013 6:54:41

                  Paulus >> Nás ty ženský jednou zničí.

                    NPoušťák - Profil | Po 15.7.2013 6:05:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Paulus >> a já dumal proč máš někdy tak velký výkyf f reakcích na některý struky.Nehul to.....o)))))))))))))))))

                      NPaulus - Profil | Ne 14.7.2013 23:32:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      vundu >> A tu máš druhou o)

                      To zelený v pozadí je na mastičku aby bylo jasno o))
                      Sice mě to sere se mazat domácím sádlem + tímhle, ale nejkrásnější mi jí přinesla od kolegyně z práce když jsem skuhral na záda a ramena ať to zkusím. Všechny Voltareny po tejdnu letěly do koše.
                      Takže si tu mimo bylinek do kuchyně poprvý v životě piplám dvě kytky o)

                        NPaulus - Profil | Ne 14.7.2013 23:06:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        vundu >> Tumáš ........ chudák já po čtvrtý ........ co už o)

                          NPaulus - Profil | Ne 14.7.2013 22:04:16

                          vundu >> Chudák já už dneska potřetí ! o))

                            Nvundu - Profil | Ne 14.7.2013 21:52:53

                            Paulus >> voe já za to nemůžu se mi líbíš :-))))))))))))

                              NPaulus - Profil | Ne 14.7.2013 21:49:34

                              vundu >> Ty vole ! Zahltil jsi mi stránku ! o)))

                                NPaulus - Profil | Ne 14.7.2013 21:48:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Poušťák >> Papa miláčku, já musím ještě štochat hele bo jsem fčera vynechal, chudák já ! o)
                                Včerejší...

                                  Nvundu - Profil | Ne 14.7.2013 21:38:09

                                  Paulus >> a seš jasnej :-)))))))))

                                    Nvundu - Profil | Ne 14.7.2013 21:28:23

                                    Poušťák >> toš dobróóóó strééécu....-)))))

                                      NPoušťák - Profil | Ne 14.7.2013 21:15:29

                                      jdu dadat,tak se tu mějte chlapci.Pá,pá..o))

                                        NPaulus - Profil | Ne 14.7.2013 21:13:57

                                        Poušťák >> Mno ..................... vono je tě dost ! o)))