Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NPoušťák - Profil | Ne 14.7.2013 21:12:13

vundu >> přesně...o))))))

    Nvundu - Profil | Ne 14.7.2013 21:10:21

    Poušťák >> a že se tam takových všude válí...:-))))))))))))

      NPoušťák - Profil | Ne 14.7.2013 21:08:37

      Paulus >> měl jsem ji dřív než ty,neboj že to nemám zjištěný lotře...o)))

        NPaulus - Profil | Ne 14.7.2013 21:04:02

        Poušťák >> Mám ji na FB - chodíš mi tam čorovat ? o)))

          Nvundu - Profil | Ne 14.7.2013 21:03:45

          Poušťák >> neměli...díky ti :-)))))

            NPoušťák - Profil | Ne 14.7.2013 21:02:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Měli jste tady už tuto fotku?Jestli ano tak se omlouvám

              NPaulus - Profil | Ne 14.7.2013 21:00:24

              Poušťák >> Já se nebojím furt, votom nic .......... ale už se musím chovat jináč, když si hraju na fotra vod štyrech děcek .................. o))))))))))))

                NPoušťák - Profil | Ne 14.7.2013 20:59:25

                vundu >> ahoj,já jsem spíše ted pořád v zápřahu,tak nemám moc času a nálady na Mrk.Slibuju že to v zimě vynahradím..o)

                  NPoušťák - Profil | Ne 14.7.2013 20:58:17

                  Paulus >> srabe,ty ses nikdá přece nebál,ale co jsi v chomoutu.......o)))

                    Nvundu - Profil | Ne 14.7.2013 20:56:41

                    Poušťák >> áááááááá Venca se nám probral z letargie.....:-)))))))))))

                      NPaulus - Profil | Ne 14.7.2013 20:55:39

                      Poušťák >> Já to Vašíku nechtěl říct tak na plnou hubu ........... o)))))))))))))))

                        NPoušťák - Profil | Ne 14.7.2013 20:52:42

                        Paulus >> z toho by měl tatíček Áda radost.Ouplně čistá rasa....o))))))))))))

                          NPaulus - Profil | Ne 14.7.2013 20:25:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          vundu >> Já jsem bez ní hroznej, strašně prudím. Prostě jí vedle sebe už potřebu, jeblo by mi bez ní. Nevím co bych dělal ... o)

                            Nvundu - Profil | Ne 14.7.2013 20:21:12

                            Paulus >> to známe...20dní v měsíci bez jikernačky...no někdy to je šílený...:-(((((

                              NPaulus - Profil | Ne 14.7.2013 20:18:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              vundu >> Dyk ........ šel jsem jí na sedmou naproti, právě jsem se strašně přežral a to už mi zase něco peče. Já už se líp mít nemůžu ...
                              Tenhle víkend jsme oba od rána do večera makali, tak máme malou u staříků a já jsme jako bez ruky hele ... o)

                                NPaulus - Profil | Ne 14.7.2013 20:12:37

                                PYTLAKS >> Pocem Thome - ten kluk je ale překrásnej. Ten nebude tvůj, že ne ? o)))

                                  Nvundu - Profil | Ne 14.7.2013 19:49:43

                                  Paulus >> ..tak to máme stejný názor......

                                    NPaulus - Profil | Ne 14.7.2013 17:51:42

                                    TWIN 69 >> Já dělám co můžu Mildo, pro ty dvě holky bych snad i zabil ...

                                      NPYTLAKS - Profil | Ne 14.7.2013 10:44:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      agama

                                        NTWIN 69 - Profil | Ne 14.7.2013 10:33:37

                                        Paulus >> V tomhle TI fandím.Mít fajn babu je k nezaplacení.Ohledně toho klidu jsme na tom stejně,doma si nechci hlavu zatěžovat zbytečnostma.Stačí ten hukot co je v hokně.
                                        Pokud jsi přesvědčen že spolu už zůstanete,tak musíš udělat maximum,aby to vydrželo.
                                        Jseš na dobré cestě chlape.