Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NPaulus - Profil | So 13.7.2013 21:29:02

vundu >> Mi fakt nechybí nic. Trošku mě kakoší že nám nejni o 10 míň, ale chuj s tím ...

http://www.youtube.com/watch?v=jy2crNZL0sg&list=RD0​2FqrP3H5tqdk

    Nvundu - Profil | So 13.7.2013 21:22:09

    Paulus >> jsem rád že jsi šťastný a spokojený....

      NPaulus - Profil | So 13.7.2013 21:05:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      vundu >> My jsme si na sebe prostě kámo asi museli počkat. Tak to prostě je. Oba jsme se nablbli dosytosti (taky za sebou oba táhneme kouli hoven bo prostě v tom životě je něco za něco), prosrali co jsme prosrali a co teď hele. Tři měsíce jsem jí tvrdil že by jí slušel upe jinej chlap, s barákem a bohatej bo na to prostě ta holka má a nehodí se ke mně - jsem menší o 6 cm, vošklivej jak noc a nemám nic. A ptal jsem se (myšleje to naprosto upřímně) kam to dala wotchi.
      Dneska vstala v pět ráno bo bábě se chtělo kadit, tak s nima šla. Každej den vstane v půl sedmý jenom kvůli nim, pak běží na dvanáctku do kvelbu, večer mi ještě uvaří na další den a tak 3x tejdně mi ještě upeče něco sladkýho.
      A já, starý čuně jí nedám pokoj tak do dvou ráno ... o)

      Já už nic nehledal (vlastně oba) ale našel jsem všechno - jen jsem se proto ohnul k zemi, abych to sebral. Thats all. Ale uvidíme za rok, za dva, za pět ... já už jsem skromnej kluk a stačí mi se těšit na někoho domů hele. Trošku mě teda sere že vyhasíná chuť bejt u vody, ale když mě je doma dobře a už mě to nikam netáhne. A na trucování jsem si pronajal garáž, takže už to mám komplet - ani nepípla.

      Jsem zabouchlej jak blbec do sklepa, jasněže jo. Ale už nějakej pátek nevím, do který z těch dvou víc.
      Bez nich byl nebyl nic, jen popel z cigára, bez patosu. Dobře mi tak o)

        NPYTLAKS - Profil | So 13.7.2013 20:16:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        spousta mazlíků doma:-)),pravda někteří to už nedali:-))

          Nvundu - Profil | So 13.7.2013 20:12:56

          Paulus >> tak to si kamaráde napsal moooc pěkně....držím pěsti,ať vám to vydrží alespoň 30let......dokonce mi skoro i slza ukápla ......
          jezdím do světa a domov mi opravdu chybí....mé milované umřel včera děda,je mi po ní moc smutno,bohužel až je pozdě,tak čovek zjišťuje.co všechno měl a teď mě potřebuje a musí to holka zvládnout sama...v pondělí jedu domu,umačkám ji......njn holt jsem asi už totálně zamilovanej.....

            NPaulus - Profil | So 13.7.2013 18:20:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            TWIN 69 >> Ty já právěže dosud Mildo nezaznamenal, fakt žádný. Normálně mě nechává bejt, neprudí mě vůbec. Strašně hodná a skromná holka. A jak se o mě stará hele. Nevím co měla přede mnou za dva blby, neptám se a ani mě to nezajímá, ale pokud (a tvrdí to furt) jí stačím já, chudej blbec, tak holt jo.
            Taky nejsem v prvním vztahu a kdyby měla vystrčit drápky, už bych to za těch 7 měsíců poznal, ni ?
            A já ještě minulý léto neměl vůbec nic a netušil kam se vrtnu hele, byl jsem milimetr od letiště směr USA a už bych se nevracel - co tady taky. A teď má všechno co jsem posledních 15 let chtěl, hlavně tu mám klid. Jedinej neklid sem vnesu občas já bo i já prostě mám svý dny, víš jak ...
            Never say never, ale něco mi říká, že už spolu zůstaneme do konce o)

              NPYTLAKS - Profil | So 13.7.2013 13:19:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              mám nové plemeno psa,tak zvaný pes úskočný:-)),ale když chce,tak vypadá děsivě:-))záleží na tom o čem zrovna pokecáme:-))

                NTWIN 69 - Profil | So 13.7.2013 12:04:01

                Paulus >> Vono je někdy pod tím pantoflem dobře,akorát to ženský nesmí přehánět.Pak se probouzí touhy lovce a dobyvatele.jakmile pocítím nějaký tlaky,tak prchám.

                  Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 22:35:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  vundu - >> i to je dnešní foto ... jen jsem ho vyrušil od vyhrabávání mlsek, co si malej schovává - ten čumák tomu taky odpovídá :-)))

                    Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 22:30:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    vundu - >> ... z dneška ...

                      NPaulus - Profil | Pá 12.7.2013 22:20:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      A Běloba má službu na balkóně. Už se mi daří ji trošku služebně vést a chápe povel "hlídej".
                      Že to ale trvalo ............. a koukám že tam má zase slušnej čurbes . rozžvejkaná hračka a tak o)

                        NPaulus - Profil | Pá 12.7.2013 22:18:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        vundu >> Dyk .............. aktuálně takhle ... o)

                          Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 22:18:00

                          vundu >> no hele, kdybych nevěděl,tak s těmi klubíčky vlny a třemi dioptrijemi bych to tipoval na micinu :D-)))))))) ale opravdu jen kdyby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Nvundu - Profil | Pá 12.7.2013 22:11:10

                            mipa >> jj teď momentálně pleteme čepice....:-))))))))))))

                              Nvundu - Profil | Pá 12.7.2013 22:01:30

                              Paulus >> to já znám kamaráde mooooc dobře...je mi jasný že tam byla...u nás to je stejný :-)))))

                                NPaulus - Profil | Pá 12.7.2013 21:53:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                vundu >> S nima je to marný hele o)))


                                Jasněže tam byla, čubka jedna o)

                                  Nvundu - Profil | Pá 12.7.2013 21:52:31

                                  Paulus >> vyřídím si to s němi,jen co je potkám :-))))))


                                  a samo že pod tou peřinou není...:-)))))))))))))jak by si to přece mohla dovolit,když fotíš :-)))))))))))))

                                    NPaulus - Profil | Pá 12.7.2013 21:48:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    vundu >> Já ne - to si vyřiď s holkama ... přede mnou smí jenom na přehoz, případně tu má svůj gaučík. Ale jak jsou holky doma, nehne se od nich na krok, víš jak o))

                                    Co myslíš - je pod tou peřinou ? o))

                                      Nvundu - Profil | Pá 12.7.2013 21:37:20

                                      Paulus >> teda ty si ale barbar...že se nestydíš takovou krvelačnou a dětitrhající příšeru dávat do postele...:-))))


                                      (paráda,děláš mi radost synku)....

                                        NPaulus - Profil | Pá 12.7.2013 21:27:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        vundu >> Tumáš o)