Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nvundu - Profil | Pá 12.7.2013 21:05:33

mipa >> si hodný že by si i něco obhlídl...ale jsem zkušenej vazač(všemožných náramků zpletencu a různých jiných nesmyslů-né prutů :-)))

a ikdyby ne,na netu je návodů víc než mraky....

    Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 20:51:21

    vundu >> vidíš, pomalejší chápání, ale na cvknutí to je dost často :-))))))))))))))

      Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 20:49:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      vundu - >> příští týden od pátku do neděle je u nás nedaleko pit ŠOU - Břehy ... v loni tam ty pletený pešky prodávali a v sobotu tam jedu, ale je to asi bezpředmětný, protože pleteš, úspěšně a vším ... :-)))

        Nvundu - Profil | Pá 12.7.2013 20:48:46

        Paulus >> hoď sem nějakou s maličkou,těším se na "nelíbí"...:-))))))))))))

          Nvundu - Profil | Pá 12.7.2013 20:47:43

          mipa >> ne ne já nedostal přes "gombíky"(jak by řekla jikernačka),ale jsem si brutálně cvrkl,když jsem viděl ty vylomeniny......:-)))))))))))

            Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 20:43:38

            vundu >> někdy jde s nimi opravdu "o život" ... a co víc, ztratíš koncentraci a s tím i "mužství" - jedna ranka a je z tebe Ganka :-)))

              Nvundu - Profil | Pá 12.7.2013 20:38:07

              mipa >> ...tak to věřím.... my byly u vody ale foťák zustal doma...a co ti dva vyváděli...ještě že jsem stál po pás ve vodě...to by byl flek na gulkách že by si měl v tu ranu(kdyby si to viděl) stejnej,možná i větší :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

                Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 20:36:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                vundu - >> ... :-)))

                  Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 20:35:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  vundu - >> no a chvílemi to bylo jako v "blázinci" ... tedy pro sousedy !!!

                    Nvundu - Profil | Pá 12.7.2013 20:34:42

                    mipa >> pletu ....někdy nohama,někdy jazykem...jen to lano mi ještě nepadlo do rukou...:-)))))

                    jak to bude na světě věř,že ti sem mrsknu fotečku ;-)

                      Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 20:32:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      vundu - >> odpoledne jsme hlídali ... takže 4 bafani na dvoře ...

                        Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 20:29:34

                        vundu >> no já to myslel na plavanou :-)))
                        a až se ti podaří něco uplést, tak se pochlub ... je to fajn, takže si pospěš ...

                          Nvundu - Profil | Pá 12.7.2013 20:25:55

                          mipa >> tak tady ji máš....prej období,kdy se nic neděje ..:-))))


                          p.s. musím koupit to lano...ještě jsem se k tomu pořád nedostal......ale slibuji náměstku,že to snad letos stihnu :-)))))



                          p.s. plavaná pokud mi dáš dislike...tak se tady ještě o tebe poperem :-)))))

                            NAleš10 - Profil | Pá 12.7.2013 20:18:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            sakryš tady to najednou ožilo :-))

                              Ncejar - Profil | Pá 12.7.2013 19:33:20

                              mipa >> To je fakt.

                                Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 19:28:28

                                cejar >> no však to je jasný !!! ... ale v období, kdy se nic neděje, tak slouží k pobavení "mužstva" ... nic naplat, prostě "hračku" k udržení morálky potřebuješ :D-)))

                                  Ncejar - Profil | Pá 12.7.2013 19:25:05

                                  mipa >> Neblbni,osoba ,,Plavaná" zjevně netuší,která bije.Já myslím,že přes
                                  chování takových lidí se s nadhledem přeneseme .Takoví nám nemají co říct a je nejlepší je ignorovat.Jara

                                    Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 19:24:39

                                    Poušťák >> kdyby vylezla z "ulity", tak by jsme to možná zjistili, ale třeba je lepší, že ji nikdo nezná :-)))

                                      NPaulus - Profil | Pá 12.7.2013 19:16:24

                                      TWIN 69 >> Trošku podpantoflák ..................... co už hele ... o)

                                        NPoušťák - Profil | Pá 12.7.2013 19:14:54

                                        mipa >> třeba je to lesba..o)))...nebo možná taky zoofilka ale bůh ví..o)