Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 19:12:50

vundu >> ... podepisuji ... :D-)))

    Nvundu - Profil | Pá 12.7.2013 18:07:43

    mipa >> ...kamaráde...já takovým lidem zásadně Vykám...


    jsou jen dva typy lidí,kterým vykám...


    1.jsou ti,kterých si vážím,proto co udělali a mám k nim úctu a obrovský respekt(patříš tam samozřejmě i ty,ale tobě přece nebudu vykat voe :-))))) .....)
    2. a ti druzí....totální .... a jak já říkám,když je někdo debil,udělám z něj ještě většího magora......



    jo jen tak mimochodem do té první skupiny asi dotyčná patřit nebude.....
    (řádek nad tímto je věnován "plavané"..kdyby náhodou si to tady pročítala....)

      Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 17:46:21

      vundu >> čus Járo, no vždyť jo !!! pokud chce škodit, tak ať sem neleze a nezasírá to tu ..... zde to je na pohodu, prostě pokec o tom, co tě zajímá a baví, taky se něco dozvíš ..... a najednou sem vleze "nějakej opruz" a przní to ....... škoda, že nevím kolik jí je let, protože až jí pošlu tam kam patří, tak nevím, zda jí mám u toho tykat či vykat :-))))

        Nvundu - Profil | Pá 12.7.2013 17:38:58

        mipa >> ...hoj Mildo.....no napsal si to pěkně.........vo tom žádná .-)))))

          Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 17:32:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          plavaná >> jen tak mimochodem jsem se ještě podíval do tvé osobní karty a moc jsi zatím toho na MRKu nepředvedla, přesto kolem sebe dóóóóóst kopeš ..... a to málo, tedy všechna kladná ohodnocení co jsi celkem posbírala pochází ze "zdejší" diskuse ..... uvědomuješ si to vůbec a nebo dáš raději na doporučení Pauluse o pár odkazů níže ???... popřemýšlej :-)))

            Nmipa - Profil | Pá 12.7.2013 16:57:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            pro naši skvělou kolegini PLAVANÁ ...
            náše "jakoby kolegině" a asi možná též pejskařka!? - schována pod nickem PLAVANÁ - zde sklízí např. ke své fotce ze 2.7. "líbí" a přitom nám v zápětí sama osobně rozdává "nelíbí" ..... již se zde nad jejím chováním někteří pozastavili a její ohodnocení okusili ( Paulus, vundu, Boža, ... ale i já mipa) a přiznávám, že její chování je i nad rámec mého chápání :-)))))
            PLAVANÁ, ty jedna "k.a.ko" (normálně ženy tak neoslovuji), pokud máš v sobě kouska cti, tak nelez do diskusí, co se ti nelíbí a nenechávej se zde hodnotit "líbí" či dokonce "skvělý zápis, děkuji" a nebo zde uveď to, co se ti na těch všech tebou hodnocených fotkách nelíbí ..... a nedělej, že to zde nečteš, protože ty fotky snad nejsou tak pohoršující a urážející, že je hodnotíš negativně - možná si jich zde ani nevšímej a nehodnoť je vůbec ... popřemýšlej nad tím :D-)))))))

              NTWIN 69 - Profil | Pá 12.7.2013 7:15:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Paulus >> Seš mrtvej Homolka.Už ani na Moravu Tě holky nepustí.

                NPaulus - Profil | Pá 12.7.2013 1:12:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                vundu >> Nikam nejedu - holky už mě prej nikam nepustí o)

                  Nvundu - Profil | Čt 11.7.2013 19:53:35

                  Paulus >> ..posero...:-)))) dojeď na Moravu..tady ti ukážeme,kde má kanec pi*u...:-))))))

                    NPaulus - Profil | Čt 11.7.2013 18:16:40

                    vundu >> Já už nemůžu nic hele ........ by mi ho prej v noci ušmikla ... o))

                      NMarPit - Profil | St 10.7.2013 22:31:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Jedna aktuální, vlastně dvě. 3 měsíce.

                      Děti nejsou moje, ale kamaráda :-)

                        Nvundu - Profil | St 10.7.2013 20:12:55

                        Paulus >> ..noooo tak zase nemusím mít všechno...ale mile rád ti ji přenechám a snad budu i trochu závidět :-))))))

                          NPaulus - Profil | Út 9.7.2013 22:24:19

                          vundu >> Jestli hulí stejně, jako ovládá pravopis hele ...................... o))

                          http://www.mrk.cz/all_inserts.php3?zadal=70252&kat=​1

                            Nvundu - Profil | Út 9.7.2013 21:53:53

                            Paulus >> a mohla by potom ji vyhulit i mě :-)))))

                              NPaulus - Profil | Út 9.7.2013 21:43:10

                              vundu >> Čéče nevím která ............... ???

                              Jo - už to vidím. Ať mi vyhulí bambuli ! o))

                                Nvundu - Profil | Út 9.7.2013 21:31:11

                                Paulus >> no to je dost že mě taky navštívíš...hoj bratře ...pěkné fotečky....díky za ně...


                                p.s.plavaná...fotka se nelíbí...což absolutně nechápu.....

                                  NPaulus - Profil | Po 8.7.2013 21:15:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  vundu - >> Už jsem u tebe dlouho nebyl Járo, hoj o)

                                    Nfrost862 - Profil | Ne 7.7.2013 12:25:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    už je ze mě kinolog amatér,a pak šup na rybky:-)

                                      Nmipa - Profil | Pá 5.7.2013 17:52:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      vundu - >> tak máme po dešti ... všude mokro a co teď dělat ??? ... jen mlaďas má už jasno, zaujala ho kostička :-)))

                                        Nmipa - Profil | Út 2.7.2013 21:40:33

                                        vundu >> jj :-)))