Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nvundu - Profil | Út 2.7.2013 21:35:43

mipa >> kamaráde,bylo to FULL HD...sakum prdum se vším všudy...:-)))))mám rekord v nespaní :-)))))..jinak MOŘE????MOŘE práce...:-))))


p.s. volna minimum,hokny maximum...na rybky se dostanu snad teď v neděli....

    Nmipa - Profil | Út 2.7.2013 21:23:29

    vundu >> jóóó fasádu, tak to znám z loňska, kdy jsem pomáhal v rodině na dvou domech ..... prostě není nad válenou na "zlatých píscích" a "na maltě" - zahraničí je prostě super :-))) ... a měl jsi to aspoň s polopenzí ???

      Nvundu - Profil | Út 2.7.2013 21:17:50

      mipa >> vlastně jsem ti kecal,dovolenou jsem měl a to 18dní,jenže jsem doma dělal fasádu a zařizoval vše na rychlo a navíc sám...plus 90%práce....a jeden den jsem měl volno...byl jsem s kamarádem na vodě a s člunem jsme jely 26km....z toho 20km těžká pádlovaná..takže vlastně odpočinek žádnej...:-((((

        Nmipa - Profil | Út 2.7.2013 21:12:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        vundu >> tak to máš tedy "štěstí" ... i když si dej Járo pozor, protože práce sice šlechtí tělo, ale "kur*ví" ducha :-)))
        ba ne, makat se musí a jinak se nedá - mám to dost podobně ... škoda jen, že nejsem třeba Bakalův synovec §:), protože bych to asi dost všechno přehodnotil ...

          Nvundu - Profil | Út 2.7.2013 20:36:34

          mipa >> Ale ne Mildo,žádná dovolená,pořád se maká......

            NBoža - Profil | Út 2.7.2013 18:27:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Parťačka Mája ....

              Nplavaná - Profil | Út 2.7.2013 17:51:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Chytám často na potoce

                Nmipa - Profil | Út 2.7.2013 16:16:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                pánové, trochu života - nějak to tu zamrzlo ... a nebo máte všichni dovolenou či jste snad na táboře ???

                  NLutra - Profil | Po 24.6.2013 21:33:18

                  díky za pochvalu. L.

                    Nmipa - Profil | Po 24.6.2013 21:31:56

                    Lutra >> pamatuji si to ... je jasný, že s jezevčíkem toho moc "nenapumpujete" a navíc dárce musí být těžší jak 25 kg ..... ale "myšlení" máš vhodné a tomu účelu vstřícné, což nebývá obvyklé a takové nemá každý ... do budoucna to je na dobré cestě :D-)))))

                      NLutra - Profil | Po 24.6.2013 21:25:07

                      mipa >> No já už tu jednou psal, že z jezevčíka se asi moc nevyždíme a jiný psy doma nemám. Pokud by to ale mělo pomoct, tak i ty moje lovce do nějakýho registru dám. L.

                        Nmipa - Profil | Po 24.6.2013 21:22:20

                        Lutra >> mám info, že již chodí ... nebo se spíš potácí, ale po svých a to je hlavní - tedy dobrý a pomohlo to !!! ..... kéž by nás bylo ale víc :D-)))

                          NLutra - Profil | Po 24.6.2013 21:18:23

                          I já smekám a za páníčka té snad zachráněné: jedno velké DÍKY.

                            NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 13:17:29

                            mipa >> smekám :-)

                              NPoušťák - Profil | Ne 23.6.2013 9:41:51

                              mipa >> jste oba pašáci a klobouk dolů.

                                Nmipa - Profil | Ne 23.6.2013 9:37:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                vundu - >> ahoj Járo,tak jsme dnes udělali další krůček k obdržení psí "Jánského plakety" ... darovala krev pro záchranu čubičky "belgičáka" - bylo to docela ve spěchu, ale snad dobrý a přežije to :-)))

                                  NMarPit - Profil | So 22.6.2013 21:50:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tohle mám teď doma :-) Hnědá fenka fenka je o měsíc starší než černej kluk. Ale v energičnosti a počtu zdemolovaných věcí ji jasně převyšuje :-) Oba APBT

                                  A vzácná chvíle, kdy oba spí. :-)

                                    Natawa - Profil | So 22.6.2013 21:49:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dneska na Lipně se docela vyřádila.

                                      NSp. - Profil | So 22.6.2013 21:39:05

                                      Nerodia >> :)

                                        NNerodia - Profil | So 22.6.2013 7:07:17

                                        Sp. >> A má povolenku?