Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nmipa - Profil | Pá 21.6.2013 21:03:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

vundu - >> ... a ta je sleduje z povzdálí ... vloží se do toho jen když mladej zakňučí :-)))

    Nmipa - Profil | Pá 21.6.2013 20:56:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    vundu - >> ... :-)

      Nmipa - Profil | Pá 21.6.2013 20:55:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      vundu - >> ... takové to malé "domácí kočkování" :-)))

        NSp. - Profil | St 19.6.2013 20:12:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        :)

          NAleš10 - Profil | St 19.6.2013 20:08:02

          vundu >> :-))))

            Nvundu - Profil | St 19.6.2013 20:04:01

            Aleš10 >> dojeď na kafe a věř že tak zničenej si dlouho nebyl :-))))))

              NAleš10 - Profil | St 19.6.2013 12:35:44

              vundu >> pokud máš na rozdávání rád ti od nějaké pomůžu :-))

                Nvundu - Profil | St 19.6.2013 10:55:59

                Aleš10 >> já na to Aldo nemám čas.....práce mám,že bych mohl a chtěl rozdávat...:-(((((((((((((((((((((((((((

                  Nvundu - Profil | St 19.6.2013 10:55:14

                  Poušťák >> Vendo neskutečně si mě tímto videem pobavil,díky moc ;-)

                    NAleš10 - Profil | St 19.6.2013 6:39:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    tady je nějak mrtvo to nikdo nechodí s chlupáčema k vodě? :-)

                      NAndy12 - Profil | Pá 14.6.2013 20:48:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Denny :3

                        NLutra - Profil | Ne 9.6.2013 21:40:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dvě rybářky pozorně vyhlížejí záběr!!!

                          Nvundu - Profil | So 8.6.2013 11:33:20

                          mipa >> vyniklo to,ale i tak to je krasavec....

                            Nmipa - Profil | Pá 7.6.2013 16:40:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            vundu - >> ahoj Járo, mladej dnes dělal "bejkárny" po zahradě a jako vždy honil vše, co se hejbalo a nakonec dostal žihadlo ..... huba mu natekla tak, že na jedno oko skoro neviděl a tak jsme museli jet na veterinu ... dostal injekci na alergickou reakci, dále jednu "zklidňovačku" a tak má na chvíli vymalováno ... :-)))
                            edit: možná to z fotky tak nevynikne ...

                              Nmipa - Profil | Út 4.6.2013 22:22:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              vundu - >> předminulý víkend byl náš cvičák v jižních Čechách, na Křivonosce, kde se konali mezinárodní závody ... posílám pár foto "odtamtud" ... :-)))

                                Nvundu - Profil | Út 4.6.2013 21:15:25

                                .....prvorozená Katy....

                                  NPoušťák - Profil | Út 4.6.2013 21:11:02

                                  vundu >> krasavci,jen co je pravda a všichni..o))

                                    Nvundu - Profil | Út 4.6.2013 21:10:13

                                    ...a tady je šampión....

                                      Nmipa - Profil | Út 4.6.2013 21:08:43

                                      vundu >> pěkně početná rodinka ... a co hlavně ..... krásná !!!