Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

Nvundu - Profil | Út 4.6.2013 21:06:10

mipa >> mě miluje celá má rodina....

    Nvundu - Profil | Út 4.6.2013 21:03:16

    mipa >> je dokonalej...a hoooodně moc podobnej našemu Kubíkovi,když byl ještě malej "kindoš".......ikdyž on je pro mě pořád malej :-))))))

    p.s.tady měl 6týdnů...

      Nvundu - Profil | Út 4.6.2013 21:02:32

      mipa - 4.6.2013 20:13:28 >> je dokonalej...a hoooodně moc podobnej našemu Kubíkovi,když byl ještě malej "kindoš".......ikdyž on je pro mě pořád malej :-))))))

        Nmipa - Profil | Út 4.6.2013 20:29:14

        Aleš10 >> tak to já taky ne, když má podle fotky přeci evidentně rád neškodné míčové hry ... ale věřím, že nemůže sehnat nikoho z kolemjdoucích ke hře ...... proč ??????? , když je tak pěkný !

          NAleš10 - Profil | Út 4.6.2013 20:23:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          mipa >> doma to máme podobné ale k cestě máme ještě asi 5m chodník a všici stojí až na konci nechápu :-))

            Nmipa - Profil | Út 4.6.2013 20:17:47

            Aleš10 >> ... nikdo na něj ani nesáhne !!! ... prostě je jejich a hotovo :D-)))

              NAleš10 - Profil | Út 4.6.2013 20:16:19

              mipa >> u vás se u plotu asi nikdo moc nezdrží co? :-D

                Nmipa - Profil | Út 4.6.2013 20:13:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                vundu - >> ... :-)

                  Nmipa - Profil | Út 4.6.2013 20:10:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  vundu - >> konečně ho berou na hlídku k plotu jako "rovnocenného parťáka" a po cestě ho neodhání :-)))

                    NMIŇAS - Profil | Po 3.6.2013 9:07:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ryby chrápou,pes chrápe ,děs a hrůza.Někdo klepe??

                      Nmipa - Profil | So 1.6.2013 22:07:27

                      Tichej >> :D-)))

                        NTichej - Profil | So 1.6.2013 21:53:50

                        mipa >> :-)

                          Nmipa - Profil | So 1.6.2013 21:31:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          vundu >> no, kdyby to bylo ještě o trochu lepší, tak se z toho asi po*eru :-)))
                          ale abych řekl pravdu, tak by mi ke štěstí stačilo trochu toho zdravíčka navíc ... prašule, majetky ... auta ... vše pro život dobrý a taky třeba dost podstatný, ale když není "základ", není na čem stavět ... a jak se praví - děkuji za každé "dobré ráno" :-) ..... přesto si nezoufám a jedeme dál ..... takže asi tak nějak, toť k situaci vše §:-)))
                          ale co je NEJdůležitější ...... že máme ty naše mazloně a ty rozpouští chmury spolehlivě a na 100% !!!

                            Nvundu - Profil | So 1.6.2013 21:01:55

                            mipa >> to máš taky jediné štěstí :-))))))
                            co jinak brachu,jak se ti daří???

                              Nmipa - Profil | So 1.6.2013 21:00:25

                              vundu >> ... i ty "filuto" ...
                              pokud udělám chybu, nebo se spletu, tak nemám problém se omluvit, obzvláště v takovém případě :D-)))

                                Nvundu - Profil | So 1.6.2013 19:34:48

                                mipa >> Milane,já to beru sportovně od samého začátku,jen jsem chtěl vědět,jak budeš reagovat :-))))))))))))))

                                  NAgous - Profil | So 1.6.2013 19:21:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Muj partak na ryby ;-)

                                    Nmipa - Profil | So 1.6.2013 18:50:15

                                    vundu - Járo, snad to pochopíš bez následků :-))))))

                                      Nmipa - Profil | So 1.6.2013 18:30:26

                                      vundu >> NO TAK TO JE FÓPA !!!!!!!!!!!!!!!!
                                      JÁRO, spletli se mi dvě velice oblíbené diskuse podobně zaměřené ... prostě to tak dopadá, když píšeš něco a myslíš při tom na něco jiného a navíc na tebe u toho někdo mluví !!!!! ... třeba to znáš ... a tak se ti ještě jednou moc omlouvám :D-))))))))))))
                                      nevím, kolik ta horolezecká lana stojí v obchodě, ale mě se před 2-lety naskytla možnost odkoupit starší a taky nová, ale byly to zbytky po "úvazech" - což vyjde cenově přijatelně a přitom to je plně dostačující ! - mám z toho i voďáky na cvičák ...
                                      ten pešek na fotce níže je přes rok starý (používaný) a po "vyprání" ve vodě je opět jako nový bez viditelného poškození - prostě se to vyplatí, obzvláště, když si to nenecháš plést jinde jako já :-)
                                      ... a ještě jednou omluva, protože mě to moc mrzí :D-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))

                                        Nvundu - Profil | So 1.6.2013 16:55:52

                                        mipa >> já ti dám Štefane!!!!:-))))

                                        jinak obojky jsou kupované,teď mě nějak nevychází peníze,takže jsem koupil sice pravou hovězí kůži,ale chtěl jsem nechat ušít na zakázku,prostě peněz málo,ale na vánoce to mají spočítané :-)))))

                                        jinaklano koupím,plest to umím,takže se těším na kávičku,cígárko a budu jen pozorovat,jak se houpou :-))))