MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

NS&F - pescador - Profil | Pá 19.12.2014 8:20:28

Pavouk >> ..... kdyby jsi četl návrhy na změny v BP 2016 co byly navrhnuty celkové tak by jsi blil ...... některé se vykají opravdu zdravému rozumu.
Nicméně ale patřím do skupiny lidí kteří taky k70 nemusí.

    NS&F - pescador - Profil | Pá 19.12.2014 8:15:54

    krmča 70 >> Aha .... tak taky překlep :-))

      NPavouk - Profil | Pá 19.12.2014 8:14:12

      For all: Původně jsem se to této plodné diskuze vůbec zapojovat, protože vím, že to nemá žádný smysl. Toto téma se tu řeší už několik let a nikam jsme se nehnuli. Názory člena profi RS mě ale zvedly ze židle. Tý woe, to snad nemůže myslet vážně. Hlavně, že je vše v mezích zákona. A jestli projde tady zmiňovaná změna na dva kapry denně, tak to bude voda na mlýn některým pažravkám, kteří se pak pustí do drancování vody ve velkém. Ještě zrušme míru 70+ a bude to opravdu dokonalé. Milošu, nedej se

        Nkrmča 70 - Profil | Pá 19.12.2014 8:12:09

        S&F - pescador >> Ahoj . Já jsem pouze citoval člena profesionalní RS.kanic 18.12.2014 22.25 37 hodin.

          Nkopr69 - Profil | Pá 19.12.2014 8:07:03

          krmča 70 >> Věřím že ti dva kapříci byl jen překlep a sedm kusů do týdne je BOHUŽEL zákonem povoleno.
          Tohle by se mělo na sjezdu změnit a né prosazovat opět dva kapry denně.Je to potřeba na schůzích MS a pak na konferenci MO probrat a odhlasovat aby naši zástupci na sjezdu věděli jak hlasovat v případě těchto návrhů,popř.to můžou sami navrhnout a předložit k hlasování.
          Není přece možné při letošní ceně povolenky 800 Kč aby si rybář odnesl v jednom roce ryb za 5,10 nebo dokonce za 50tisíc ryb.
          Na schůzi MS omezení navrhni a já tě rád podpořím.

            NS&F - pescador - Profil | Pá 19.12.2014 7:58:32

            krmča 70 >> Ty někoho konkretního znáš kdo bere 2ks kapra v MRS denně nebo to je pouze nějaký hospodský výplod či téze ? Pokud někdo 2 kapry v MRS bere (je to proti BP) tak co jsi pro to udělal aby tomu tak nedocházelo dál ?

              NS&F - pescador - Profil | Pá 19.12.2014 7:55:58

              kopr69 >> Spousta rybářů vidí jen to,že mu umožnuje BP si ulovenou mírovou rybu ponechat .... to,že ale nemusí asi neví. Nebo nechce. Paradox je v tom,že balící rybář pak mnohdy vypustí větu z rybou ve vezírku,že neví komu ji dá nebo co s ní udělá. Vysvětloní "nevezmu já-vezme druhý" je pro tyhle lidi velice vžité .... bohužel tristní.Další sorta jen pídí kdy,kde a kolik se vysadilo a v jakých velikostech. Pak danou vodu okupují cca. 14 dnů a neuvidíš je u vody až
              po dalším vysazení. Zažil jsem bohužel i situaci kdy si dotyčný přišel s igelitkou přímo ke kádi a prohlásil,že na nějaké vysedávání u vody nemá čas ....nebo se dokonce část výsadbových ryb pro
              určité VIP členy nechávaly.I taková je dnešní realita rybaření :-((

                Nkrmča 70 - Profil | Pá 19.12.2014 7:39:22

                kopr69 >> A čemu se divíš, že to u vody tak vypadá ,když profesiální RS nevidí problém v tom ,když si někdo od vody odnese 2 kapry denně a 7 krát v týdnu.Jestli jsou takoví odborníci v celém MRS ,potom se nemužeme divit , že nikdy žádné omezení o počtu zmasařených ryb neprojde. Cau

                  Nkopr69 - Profil | Čt 18.12.2014 23:08:49

                  S&F - pescador >> To není jen u candáta ale i u kapra a ostatních ryb.
                  Jedu pro násadu stovky kilometrů,vysadím ji do prvního rybochovu,půl roku se krmí,pak se sloví a přesadí do dalšího rybochovu a opět se krmí a léčí (nemoci).Na podzim se konečně sloví K3 a zavezu ji do revíru a už se jen těším až doroste a já si ulovím kapitálního kapříka,štiku nebo candouše. ALE přijde k vodě (také) rybář a každou mírovou rybu jednoduše zabije:-(
                  PROČ ??? Aby měl co jíst a neumřel hlady???

                    NS&F - pescador - Profil | Čt 18.12.2014 22:55:27

                    kopr69 >> Ne. Ale opravdu už mě to sere nebo vím jak se taková násada
                    blbě shání, kolik stojí za tím práce je vypiplat ... kolik stojí peněz. Pak přijde takový blb a během dne
                    to zhatí. Pak bude ale kritizovat,že se howno sadí a ve vodě nic není. Přitom když chytí plotičku tak by ji nejraději hodil hned za "škraň" a sežral.
                    Omluva. Nechal jsem se unést.

                      Nkopr69 - Profil | Čt 18.12.2014 22:50:50

                      S&F - pescador >> A stojí ti to za to? Žilka Ti praskne a už si nenahodíš.

                        NS&F - pescador - Profil | Čt 18.12.2014 22:48:10

                        kopr69 >> Naběhla mě žilka a krev se nahrnula do hlavy tak jsem se přestal
                        kontrolovat ... no. :-))

                          Nkopr69 - Profil | Čt 18.12.2014 22:44:29

                          S&F - pescador >> Říkal jsem nejmenovat a ty hned vybalíš jméno i příjmení:-)))

                            Nkopr69 - Profil | Čt 18.12.2014 22:42:48

                            kanic >> Jede? Ale štěstí že nehlasuje.

                              NS&F - pescador - Profil | Čt 18.12.2014 22:42:36

                              kopr69 >>
                              Si myslím.
                              Mívával to na jezem u baťáku ve Vnor...
                              Kokot .... toto jsem nikdy nechápal. Ničit takové malé ryby na rybičky. Tedy myslím nebo on toho moc nenavláčel ... spíš hubou. Pak bude naplákat, že nejsou. Blb !!

                                Nkopr69 - Profil | Čt 18.12.2014 22:41:44

                                kanic >> Jednou určitě ale to už nás trápit nebude protože ani my už tu nebudem:-)

                                  Nkanic - Profil | Čt 18.12.2014 22:41:06

                                  kopr69 - 18.12.2014 22:36:38 zustávej v klidu,profi stráž jede

                                    Nkanic - Profil | Čt 18.12.2014 22:38:48

                                    kopr69 >> na sjezdu to projde

                                      Nkopr69 - Profil | Čt 18.12.2014 22:36:38

                                      kanic >> NOOOO JEŠTĚ ŽE TAM NEBUDEŠ:-)))
                                      Ve Vnorovech už to navrhovali před dvěma roky.

                                        Nkanic - Profil | Čt 18.12.2014 22:34:07

                                        kopr69 >> no tak jednoho,stejně se to po sjeszdu vráti

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver