MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

Nkulhacka - Profil | St 17.12.2014 15:03:38

kopr69 - to si bude mládež platit cenu kurzu + povolenku + členské? Myslel jsem, že aspoň pro děti je kurz zdarma. Kdybych měl dítě, tak ho pošlu do Vnorov bez kurzovného. Nwm sice, jak to tam teď probíhá, když to pan Konečný už bohužel nevede...

Tam ať to odreferují ti porybní, kteří se nejmíň činí a dělají to jen aby měli povolenky zdarma a žádné kurzovné by se platit nemuselo...

    Nkopr69 - Profil | St 17.12.2014 12:09:18

    MRS,o.s.,MO Veselí nad Moravou,U stadionu 1765,Veselí nad Moravou,698 01.


    CHCEŠ SE STÁT RYBÁŘEM ?

    Kurz začíná v neděli 18.1.2015 v 08.00 hodin na rybářské klubovně – Rybníčky (u stadionu).
    Kurz je pro členy od 16 let.

    Kurz bude probíhat po dobu 3 týdnů a to každou neděli ve stejný čas – 08.00 hod.
    Vemte si sebou : 1 ks fotografie na členský průkaz
    600 Kč – kurz

    Po absolvování kurzu bude novým členům vystaveno osvědčení o úspěšném absolvování kurzu, na základě kterého jim RŽP vydá rybářský lístek.


    Více informací na tel.č. 725 698 696 – Kopřiva Miloš – jednatel

      Nkopr69 - Profil | St 17.12.2014 12:08:19

      MRS,o.s.,MO Veselí nad Moravou,U Stadionu 1765,Veselí nad Moravou,698 01.

      CHCEŠ SE STÁT RYBÁŘEM ?

      Rybářský kurz pro mládež (8-15 let) začíná ve středu 4.3.2015 v 16.00 hodin na rybářské klubovně – Rybníčky u stadionu.

      Kurz bude každou středu ve stejný čas po dobu 2 měsíců.
      Vemte si sebou :vyplněnou přihlášku – možno vyplnit i na místě
      1 ks fotografie na členský průkaz
      300 Kč – kurz

      Po absolvování kurzu bude novým členům vystaveno osvědčení o úspěšném absolvování kurzu, na základě kterého jim RŽP Veselí n. Mor. vydá rybářský lístek.

      Více informací na tel.č.725698696- Kopřiva Miloš-jednatel

        Nkopr69 - Profil | St 17.12.2014 12:05:49

        MRS,o.s.,MO Veselí nad Moravou,U stadionu 1765.

        Výdej povolenek a úřední dny v roce 2015

        Sobota 3.ledna od 8.00 hod. do 11.00 hod.

        Pondělí 19.ledna od 17.00 hod. do 19.00 hod.

        Sobota 31.ledna od 8.00 hod. do 11.00 hod.

        Pátek 13.února od 17.00 hod. do 19.00 hod.

        Sobota 28.února od 8.00 hod. do 11.00 hod.
        poslední den k zaplacení členské známky
        kterou je možno zaplatit také na účet MO Veselí n.M. 257044308 / 0300

        Pondělí 16.března od 17.00 hod. do 19.00 hod.

        Sobota 28.března od 8.00 hod. do 11.00 hod.

        Po těchto termínech jsou stanoveny úřední hodiny po telefonické domluvě na:
        tel.č.737974588 Kostelanský Vojtěch - hospodář
        tel.č.725698696 Kopřiva Miloš - jednatel

          Nkopr69 - Profil | Pá 5.12.2014 23:38:23

          kolinkovýdědek >> Skokan na špek??? Noooo vím své:-)
          A ted mi ukaž kde jsem napsal že prodáváš ryby??? Nebo jsi ten co loví pro zábavu a vezme si 1x za měsíc jednu rybu jen když má na ni chuť?

          Asi neznám jediného starobního důchodce který loví ryby pro zábavu :-( Když už ryby neprodávají a nebo nesměňují po hospodách za cigára a chlast tak je hloupě rozdávají po rodinách a známých a pak nejvíc křičí že ve vodě nejsou ryby.

          Pro tebe platí až ta poslední část a jestli se pletu tak mi řekni do děláš s metrákem odnesených ryb? Beru jediné vysvětlení a to že to všechno nosíš k Sovkům protože tam je pořád málo:-)))
          Žádné napadání jen diskuze v které by jsi nám mohl nalít čistého vína:-)))
          A ted můžeš skákat na špek ty ale předtím s pravdou ven!!! :-)

            Nkolinkovýdědek - Profil | Pá 5.12.2014 20:29:42

            kopr69 >> Jsi dobrý skokan na špek :-)))))
            Co se mě týče, napadáš mě neprávem. Já jsem nikdy žádnou rybu neprodal.

              Nkopr69 - Profil | Ne 30.11.2014 10:23:10

              kolinkovýdědek >> Ještě pro informaci - 1 kg kapra výběr (3-5kg) třeba na závody které vysazujeme stojí cca.75 Kč !!! Kolik takových kousků si tedy zaplatíš tou svou vysněnou povolenkou za 200 Kč když na ně budeš chodit až po závodech???
              Prosím o odpověď.Doufám že nás tu přesvědčíš o svých matematických kvalitách.:-)

                Nkopr69 - Profil | Ne 30.11.2014 10:06:53

                kolinkovýdědek >>Takže by sis chtěl odnášet ročně 30ks kaprů (metrák) za 200 Kč??? Myslíš že je to normální? A to znám důchodce kteří si odnesou ročně i přez 50ks kaprů !!! To ty jsi ještě břídil s 20-30 ks ročně:-))) Důchodcům bych dal povolenku zdarma !! Samozřejmě pod podmínkou že si neodnesou rybu.:-) Asi neznám jediného starobního důchodce který loví ryby pro zábavu :-( Když už ryby neprodávají a nebo nesměňují po hospodách za cigára a chlast tak je hloupě rozdávají po rodinách a známých a pak nejvíc křičí že ve vodě nejsou ryby.
                Tihle lidé už asi na to nemají aby si uvědomili že pokud si chtějí dobře zarybařit tak ryby budou muset začít pouštět a ne jen čekat kde se jaké ryby vysadí a pak hurá na ně a rychle s nima do mrazáků.
                S pytlačením nemá cena povolenky nic do činění.
                Takže zdražovat a zdražovat !!! Jsem jedině pro. Snad to těm dotyčným někdy dojde....samozřejmě na úkor těch ostatních kteří už to pochopili.

                  Nkolinkovýdědek - Profil | So 29.11.2014 11:38:46

                  A důchodci a invalidi, povolenku za 25% ceny. Kdo to má utáhnout s té žebračenky. Stejně nic nenachytají. Takže jaké koli omezování je neúčinné. Kdo bude chtět, tak si tu rybu upytlačí a to není dobře.

                    Nkopr69 - Profil | So 15.11.2014 21:48:21

                    Erva >> Ahoj.Tak kousat budu akorát já zítra do kačeny na hodech ve Vnorovech:-)
                    Stále se chodí na kapříky a chytají se.Na dravce až začne mrznout tak to vidím na konec ledna a začátek února:-)

                      Nkopr69 - Profil | So 15.11.2014 21:44:05

                      kaňka >> Samozřejmě jsem myslel že se RS posílí na začatku sezony a ne až když se prodají druhé a třetí povolenky.
                      Pamatuješ nějaký ten rok zpět kdy ŽP odebíralo státní lístky za jakýkoliv přestupek na 3 roky?
                      Kolik myslíš že se ten rok našlo hříšníků? Je to jen o trestech.
                      Garantuji Ti že kdyby na každých 5 ha vody byla jedna aktivní RS a každý přestupek byl ohodnocen vyloučením z MRS nebylo by přetupků.
                      Když se zdraží povolenka na 3 000 Kč co by to vyřešilo?Ubylo by členů a co s těmi penězi?Přidat úředníkům v MRS Brno?

                        NErva - Profil | So 15.11.2014 15:03:20

                        kopr69 - Hoj Milošu , tož co, už zubaté a candáti kůšů ? :-)))

                          NErva - Profil | So 15.11.2014 15:01:29

                          kaňka - Hoj z prvním bodem s tebou souhlasím,ale zdražení povolenky 3x-4x by bylo taky ok . ale dle mě by se to MRS asi moc nelíbilo protože by dle mě přišli o "ovečky " které by jim přizpívali do rozpočtu a ty "ovečky "chodí k vodě ve většině případů pro maso , je to začarovaný kruh , povolenka u nás až tak zadarmo není ,když si porovnáš výdělek u nás a cenu povolenky a v zahraničí , např. Francie průměrný výdělek a cena povolenky na svazové vody tuším že kolem 90 eur na rok .

                            Nkaňka - Profil | So 15.11.2014 14:34:02

                            kopr69 >> Zdar , no to by dle mě moc nefungovalo , kdyby se až s druhé , třetí povolenky platila stráž , páč by se nikdo ofiko na těch 10 kg nedostal a pytlačilo by se ještě víc .

                            Jako kdyby bylo na mě , tak bych povolenku zdražil , klidně 3x - 4x tolik . Kdo byl někdy někde v zahraničí na rybách ( slovensko nepočítám ) tak ví , že tu povolenku máme u nás zadarmo , když vezmeš na kolik vod člověk může jít lovit . A ještě k tomu dát nějaký limit odnesených ryb .

                              Nknik-licht - Profil | So 15.11.2014 11:14:44

                              Karel82 >> Souhlasím, jen s menší úpravou a to ještě počet na jeden revír. Pokud spoustu rybářů jezdí stále na jednu vodu (revír) tak by na té vodě mohli ponechat třeba 10 kaprů za rok. Ať se nevybírá jen jeden revír. Pokud chce více kaprů ať je loví i jinde.

                                Nkopr69 - Profil | Pá 14.11.2014 21:30:40

                                Karel82 >> No já bych to udělal úplně jinak a to tak že by se na povolenku která bude stát v roce 2015 o 150 více jako tento rok,tedy 950 Kč dal max 10 kg ryb - kapr,amur,sumec,štika,candát,úhoř a všechny lososovité ryby.Pokud by chtěl někdo odnést od vody více ryb musel by si přikoupit další povolenku.
                                Nebo další možnost : povolenka č. 1 za 1000 Kč na 10 kg nedravých ryb a povolenka č. 2 za 2000 Kč na 10 kg dravých ryb.Další povolenka by byla na losovité ryby.
                                Za každou druhou a další povolenku by se zaplatila ostraha revíru tedy RS které by samozřejmě bylo několikanásobně víc než v dnešní době.
                                Myslím že tohle by mohla být ta správná cesta ale v MRS bohužel neuskutečnitelná.

                                  NKarel82 - Profil | Pá 14.11.2014 14:04:44

                                  kopr69 >> To mě taky pak napadlo,že by to nepoctiví rybáři stejně nezapisovali.Tak efekt žádný.
                                  No tak si na kapříka větších rozměrů musíme počkat.Snad příští sezonu.

                                    Nkopr69 - Profil | Pá 14.11.2014 13:02:21

                                    Karel82 >> Omezení v počtu úlovků kapra už tu několikrát bylo.To poslední je myslím 3 roky zpět a výsledek? Ryby se údajně nezapisovaly a při sumarizaci úlovků na konci roku se zjistilo že v naší MO která měla ten rok skoro 1 200 členů, tohoto max.počtu 40 kaprů dosáhl 1 rybář.
                                    Myslím že u nás v MO není problém s osádkou kaprů ale s osádkou dravých ryb a to hlavně na M7A.
                                    Na štěrku jsou větší kapři ale chce to výdrž a dobré krmení.Ten kdo tam chodí a krmí denně jen potvrdí.

                                      NKarel82 - Profil | Pá 14.11.2014 9:14:39

                                      Pavouk >> Jezdim se segrou na štěrk často.Za celou letošní sezonu jsme nachytali dohromady asi přes 50 mírových kaprů.Odnesli jsme si každý asi 3 kusy.Stávalo se nám,že jsme byli za celý den tak zmordovaní,že nás bolely ruky s nahazování a zdolávání kapříků.Ale při každém záběru jsme doufali,že táhneme nějakého to osumdesátníka na fotečku.Za celou sezonu nepřišel ani jeden.Jsou tam vůbec ještě nějací?Podařilo se někomu tento rok nějakého zdolat?

                                        NKarel82 - Profil | Pá 14.11.2014 9:06:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        kolinkovýdědek >> Nápodobně kolego :-)

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver