MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

NKarel82 - Profil | Pá 14.11.2014 9:03:57

knik-licht >> Stačilo by,aby u nás zavedli omezený počet ulovených kaprů za rok,a bylo by po problému.Já bych schvaloval max 15 kusů za rok.Aspon by si rybář,který bere centák nad míru rozmyslel,jestli ho vzít domů,nebo ho nechat dorůst.Jiných druhů ryb se zas tak moc nechytí.Tam bych to neřešil.Na slovensku to tak funguje.Tam je omezený počet kaprů za rok.

    Nkopr69 - Profil | Pá 7.11.2014 12:51:58

    Vysazování candáta z rybochovu do revíru.

      Nkopr69 - Profil | Po 20.10.2014 8:07:12

      Tak konečně se podařilo slovit oba chovné rybníky ve Veselí.Ryby byly pěkné a rozvezly se po celém našem revíru.Kdo by měl zájem o více informací může se za mnou zastavit po tel.domluvě na klubovně.Během tohoto týdne sem dám i pár fotek z vylovů.

        Nkopr69 - Profil | Ne 19.10.2014 22:39:18

        knik-licht >> Stačí vysazovat ryby 2 - 3 leté.Neznám jediný důvod proč vysazovat ryby mírové které jsou do týdne v mrazáku.

          Nknik-licht - Profil | Ne 19.10.2014 15:49:05

          Pavouk >> ... je to smutné. Ale děje se to na více vodách. Nasadí se ryby a do 14 dní jsou pochytány.Nna to nejsou žádné zákony. Pokud neporuší podmínky k lovu. Vše ostatní je dovoleno..

            Nkopr69 - Profil | Pá 17.10.2014 23:09:33

            Tak zítra ráno by to mohlo vypuknout pokud budou oba rybníky bez vody.

              Nkopr69 - Profil | So 11.10.2014 0:45:37

              kopr69 >> Výlov byl přesunut na prozatím neurčený termín.

                Nkopr69 - Profil | Pá 10.10.2014 13:50:43

                Při vypouštění Struhy se bobříci vždy činí ale je jim to prd platné:-)

                  Nkopr69 - Profil | Po 6.10.2014 20:37:06

                  Rád bych pozval všechny kolegy a příznivce Petrova cechu na výlov hlavního chovného rybníku u klubovny místní organizace Veselí nad Moravou.Výlov se koná dne 11.října od 7 hodin. K vidění bude kapr,amur,lín,tolstolobik,štika,candát,sumec,okoun a několik druhů bílé ryby.
                  Nalovené ryby se budou vysazovat do revíru MO Veselí nad Moravou.

                    Nkopr69 - Profil | Po 6.10.2014 20:22:06

                    Pavouk >> No ja mam jine info ohledne toho kde koncí ryby odnesene touhle masarkou.Verim ze na tom urcite neco bude kdyz to slysim od lidi z okoli jeho bydliste.Pochybuji ze ve dvou se da sporadat 2 metraky ryb a to kazdy rok.Myslis Tome ze cely vchod zasobuje rybimi pochoutkami jen tak zdarma? At je to zdarma nebo za prachy tak v kazdem pripade je to hlupak co to nema v hlave v poradku.Tomu nikdy nedojde ze rybarina neni o odnesenych a zabitych rybach.On a spousty dalsich si totiz stale mysli ze rybar se hodnoti podle toho kolik ma zapsanych ryb v zaznamu o dochazce.Byl jsem na tom podobne ale to jsem byl jeste mlady a hloupy.Od te doby ubehlo spousta let a ja zmoudrel.Skoda ze nezmoudreli i ostatni.....

                      NPavouk - Profil | Po 6.10.2014 8:04:23

                      kolinkovýdědek >> Vydra to je určitě, jsou ale vydry mnohem větší a nebezpečnější. Vydra z obrázku aspoň odnáší ryby od vody pro vlastní potřebu. Vím o vydře, která přijde k vodě a po ulovení prvního mírového kapříka okamžitě sbalí fidlátka a maže od vody. A je jedno, jestli se tak stane za hodinu nebo za pět minut. Například včera tato "vydra" ještě ani nevybalila druhý prut a bylo hotovo. A tak se děje skoro každý den. Tady se dá o vztahu k rybařině silně pochybovat. Kde tito kapři končí, nevím, ale denně kapra doma určitě nejí. Hnus.

                        Nkopr69 - Profil | Ne 5.10.2014 22:17:17

                        kolinkovýdědek >> No na tebe nemá:-)))

                          Nkolinkovýdědek - Profil | Ne 5.10.2014 19:54:37

                          Neznám :-))) co to je za vydru ??? :-))))

                            Nkopr69 - Profil | Pá 3.10.2014 14:01:31

                            Tak mi dnes přišel email s názvem : RYBÍ VRAH a textem : na namočený rohlík z lídlu přes noc,pouze za hodinu ,už stačil nachytat za rok 185kg (přiznaných),kolik jich je opravdu celkem,znáte ho někdo,že prý je z Veselí

                              Nkolinkovýdědek - Profil | Pá 29.8.2014 21:52:53

                              kopr69 >> Nevím co se ve mě zlomilo, začal jsem zkoušet kuličky :-))) Kolínko už jsem dlouho neměl. Má to výhodu, že nejsu zasraný od šrotu :-))) Víš že jsem omezil cigára na 40/den :-))) Místo šrotu tahám kila krmných pelet :-))) Ještě přemýšlím jak tam dát elektromotor a baterku :-)))))

                                Nkopr69 - Profil | Pá 29.8.2014 1:12:18

                                kolinkovýdědek >> Díky za inspiraci která poslouží hlavně pro ty kteří i v dnešní době jezdí autem po polích kolem štěrku.Nikoliv však bez ocenění od policie:-)
                                Zajímavé je jen to že pokud má rybář přez 40 let tak veškerou výbavu nese na zádech nebo si vyrobí nějaký ten vozík na odvoz.Pokud ale policie uloví nějakého neználka dopravních značek tak vždy jde o rybáře mezi 18 a 40 lety !!! Proč asi, že by zdravotní stav nebo lenost a lajdáctví ?
                                Ještě jednou díky a nějakou tu šupinu mi tam ještě nechej kolínkáči :-)

                                  Nkolinkovýdědek - Profil | Čt 28.8.2014 18:54:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak teď můžu jezdit kolem štěrku, jak šohaj :-))) 3hod. práce výsledek viz foto :-)) Materiál 230,-Kč, trochu CO2 a elektriky :-)) A nemusím to tahat na zádech.

                                    NGazza - Profil | Pá 22.8.2014 11:08:24

                                    Jen takova poznamka v dnesni dobe se muze clovek pomalu pooo a lidi stejne neprijdou!!! Ta doba kdy bylo na takovych akcich plno je uz davno pryc to same venkovni zabavy proste nikdo nechodi, takze jestli lidi prijdou nebo ne je spis na nahode!! To bys musel na tu noc pozvat Rytmusa nebo jineho exota co ted mladi s ksiltovkama na bok poslouchaji, uz to proste neni to co byvalo tod vse

                                      NObiš - Profil | Pá 22.8.2014 7:09:47

                                      kopr69 >> každý si vybral svou cestu. To tě nedělá lepším ani horším člověkem. Jen nechápu,proč se do MichalaU pořád navážíš. Jako by jeden člověk měl všechno zachránit. On se ti opravdu nemusí zpovídat kde byl a proč.... A jak tady apeluješ na nějaké mravní kodexy,tak zavzpomínej na dobu né tak dávnou. Víc to nechci rozebírat. Víme svoje. Udělejte tu akci zajímavou a udělejte na ni dobrou reklamu a lidi příjdou. Asi je zbytečné něco dál řešit... čao...

                                        NMichalU - Profil | Pá 22.8.2014 5:00:54

                                        kopr69 >> V dnesni dobe nejsu ani tam clenem. V nekterem prispevku psals ze to zviditelneni za 100 000 nestoji za to, Tak sem to asi spatne pochopil. Ja vim ceho ti bylo lito a mas pravdu jen to dle me neni spravna cesta k tomu aby dalsi rocnik byl lepsi ( pokud ho hodlate delat)

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver