MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

Nkopr69 - Profil | Čt 21.8.2014 19:58:49

MichalU >> Precti si jeste jednou muj prispevek a muzes znova odepsat.
Nikde jsem nenapsal ze jsme prodelali 100 000 Kč a nikomu jsem nenadaval,jen se divil a nechapal logiku a pristup rybaru?
Pokud si pamatuji tak jsi byl clenem ve Veselí a utekl jsi do Blatnice.V dnesni dobe uz nejsi ani tam clenem?

    NMichalU - Profil | Čt 21.8.2014 15:38:23

    kopr69 >> Jenze nevim proc na me furt tahas blatnicu? Ja s ni mam spolecneho jen to, ze je clenem MS nuj tatka a to ze se snazi vydelat pro organizaci nejky ten peniz. Navic si myslim ze to dela dobre a i kdyz se akce nevydarila tak jak v predeslich letech tak na tom urcite neprodelal. Pokud ste prodelali 100 000 tak tym bych se urcite nechvalil a mel bych spatne svedomi z toho ze sem spatne proinvestoval penize, ktere mohli jit na zarybneni. To ze sem mel moznost sehnat pekne ryby a chtel sem trosku zatraktivnit revir na kterem sem vyrustal je pravda, ale proste me to neproslo tim nic nenadelam. Jinak nevim jestli byla hezka barmanka, jestli tam nekdo fotil a bude fotky zverejnovat. Akce na Antoninku ma svou tradici a kdyz se nevydari, tak nikdo nejde sem a nezacne nadavat lidem ze tam nedosli, tak verim tomu ze pokud bude dalsi rocnik tak lidi prijdou zase. To mela byt jen rada jak to udelat lip, snazit se lidi presvetcit aby priste dosli a ne jim nadavat za to ze nedosli. To je muj nazor...Jinak se myslim nemusim zpovidat z toho jak podporuji svuj konicek a cim su sve MO prinosem. A to ze sem nechal penize na jine akci kterou sem si letos zvolil at je to z jakehokoliv duvodu je asi taky moje vec....

      Nkopr69 - Profil | Čt 21.8.2014 14:43:54

      Obiš >> Tak to mame dva ruzne postoje k rybarine.Ja radsi obetuji tech X rybacek na ukor prace v rybarine.Na ryby se ted uz dostanu malo ale prace je hromada kazdy den.
      Urcite jsem Michala neodsuzoval ale me osobne by byla hanba v teto veci nepodporit MO a svuj nej konicek.Vzdyt penize ktere se vyberou na techto akcich jdou na ryby ktere lovime a pocty jsou myslim vic nez jednoduche : hodne penez - hodne ryb , malo penez - malo ryb.
      Kazdy rybar chce mit ve vode spoustu ryb a to i Michal ktery chce do vody vysazovat kapry kteri budou mit prez 10kg a kdyz ma moznost pro to neco udelat a prispet tak utrati penize na nejakem chmelobrani.To je myslim divna politika.
      Uz me nenapada jak to vylepsit aniz by jsme prisli jeste o vetsi balik penez.

        NObiš - Profil | Čt 21.8.2014 12:55:51

        kopr69 >> protože je rybaření můj koníček,tak bych s ní šel kam by chtěla ona. A důvod? Radši obětuju jeden večer,co budu sekat latinu a mám jistých x rybaček,kdy nebude oheň na střeše. To je zase moje politika. To s tou přítekyní byla jen jedna možnost. Ani ty a ani já do toho nevidíme. Jen sem chtěl naznačit,že si ho velice rychle a zbytečně odsoudil. To že tam rybáři nedošli,je špatné. Ale asi ty lákadla byly prostě slabé. Chce se nad tím zamyslet a pro příště to zlepšit. Toť můj názor...
        100tisíc.. já nevím jestli je to málo,nebo moc.. to musíte vědět vy...

          Nkopr69 - Profil | Čt 21.8.2014 12:42:14

          MichalU >> O.K.Necham se inspirovat a kouknu na fotky z rybarske noci v Blatnici jak to tam delate.Ale nejvic jsem zvedavy na tu krasnou barmanku-rybarku jak toci to pivo v rybarskem stanku.

            Nkopr69 - Profil | Čt 21.8.2014 12:37:39

            Obiš >> Vycitat neni to spravne slovo,jen se divim nad povahou kolegu rybaru.Tri rybari ze sesti stovek je trosku silne kafe nemyslis?
            Svou pritelkyni nutit nemusis stejne jako ja svou manzelku,bud pujde nebo nepujde a je jen na me jestli chci jit ja nebo nechci.A to by mela pochopit pokud vi ze rybarina je tvuj nejvetsi konicek.
            Organizace musi byt videt ale za jakou cenu?Myslim ze za sto tisic to zviditelneni rocne nestoji.

              NObiš - Profil | Čt 21.8.2014 11:55:03

              kopr69 >> Tak sem po dlouhé době zavítal na vaši diskuzi.. Kopr,já tě chápu,že si chtěl,aby došlo co nejvíc lidí,ale někomu vyčítat,že tam nebyl... to je trochu mimo mísu. Je mnoho důvodů,proč se rozhodl jít jinam... Tak mě napadá.. třeba přítelkyně tam nechtěla jít... co uděláš.. Nutil by si ji? Já myslím,že ne... Někdy je potřeba kompromis.. To byla jen jedna z možností, PROČ TAM NEBYL! To já jen tak mezi řečí.... Jinak je super,že děláte takové akce. Ikdyž to třeba trochu prodělá. organizace musí být vidět...

                NMichalU - Profil | Čt 21.8.2014 10:53:44

                kopr69 >> ja se nicim chlubit nechtel jen sem chtel poukazat na to ze ucast nebyla nikde velka.. proste sem chtel jit jinam tak sem sel. Myslim ze mrs podporuji jinsim zbusobem a mozna I vic nez radovi clen tak bych nedelal taku kombojku z toho ze sem vynechal letos rybarskou noc. Prechazet zpet zatim nebudu ale muzu ti poradit. Kdybys akci pekne nafotil. Peknou barmaku jak toci pivo. Navstevnika jak si nese porci ryby. Par lidi jak pari na ferum..
                A napsal bys ze kdo neprisel muze litovat tak by to mozna melo vetsi uspech. Ps o tom ze to neumite sem nepsal ani slovo

                  Nkopr69 - Profil | Čt 21.8.2014 7:44:32

                  MichalU >> Nic o zrade jsem nepsal jen o tve podpore a pomoci kdyz si tak otec stezoval ze se na tu akci lidi vykaslali a ty mezi nimi.Spis bych cekal ze tam budes mezi prvnimi a jeste sebou pritahnes peknou hromadu lidi nez ze se vubec nezucastnis a jeste pojedes jinam.
                  Ja bych z toho spatne svedomi mel a urcite bych se s tim nechlubil.Zkratka je to ostuda kdyz rybareni je tvym nejvetsim konickem a ty nejsi schopny ho podporit na jedine akci v roce.
                  Urcite kolem sebe nekopu jen se divim rybarum nad jejich pristupem k temto akcim.Oni asi nechapou ze jsou to jedine prijmy nasi organizace a pokud tyhle prijmy nebudou tak nebudou ani ryby.
                  Budes muset zase zpet do Veselí a ukazat nam jak na to kdyz my to tady neumime.

                    NMichalU - Profil | St 20.8.2014 17:00:37

                    kopr69 >> MIlosi ted si me trosku dojal, muj otec urcite neni z tech co by brali jako zradu to ze sem si vybral jinou akci nez on poradal. Vybral sem si ji protoze sem k tomu mel nekolik duvodu a vbc z toho nemam spatne svedomi. Na otazku jesli ma cenu tyhle akce poradat ti odpovim ze ted urcite ne. Kdyz se akce nevyvede a ty tu kolem sebe kopes jak sou vseci spatni tak ti tam pristi rok tuplem nikdo nedojde. Vim ze mas tak trochu pravdu i cos tim chtel rict ale takhle se ksefty nedelaji. Jinak tu bylo asi receno vse a to jak to za jakehokliv pocasi vypada po vysazeni je jasne vsem.

                      Nkopr69 - Profil | St 20.8.2014 9:53:38

                      MichalU >> Ahoj.Ja myslim ze pocasi nema vliv pokud samozrejme neprsi jako v Blatnici.Tato akce je jedenkrat do roka a kazdy clen z Veselí by ji mel prijit podporit.
                      Rybari by si meli uvedomit ze na akci se prodelaly penize za ktere se mohli nakoupit treba ryby ktere chybi v nasich vodach.
                      To co tu psal krmča 70 ma neco do sebe a ja se s tebou vsadim ze kdyz v patek nasypeme kapry do Vlaku tak tam v sobotu bude sedet vic rybaru nez bylo na te rybarske noci a klidne muze prset,mrznout nebo padat trakare.
                      To ze jsi byl na chmelobrani mi ani nerikej protoze to je velka ostuda kdyz tvuj otec porada rybarskou noc v Blatnici a neprijde ho podporit ani vlastni syn tak co bychom chteli po ostatnich rybarich.To je smutne.
                      Jeste se vratim k tem okolnim akcim.Jak uz jsem psal je nas ve Veselí cca.600 rybaru a nemyslim si ze vsichni byli na akcich okolo Veselí.
                      Kdyby jsi v sobotu vecer objel vsechny hospody ve Veselí tak jich tam najdes vic nez na te rybarske noci a to svedci o jedne veci-nevyplati se tu ve Veseli nic poradat protoze kazda akce je prodelecna a to jak rybarska noc tak i jarni zavody.
                      Myslis ze ma smysl v techto akcich pokracovat?Podle me to pocasi jeste na obe akce vyslo a prodelalo se jen par tisic.Co kdyz pristi rok pocasi nevyjde ani na jednu akci,bude prset a misto par tisicovek prodelame veskere investice coz je prez sto tisic ???
                      Neni lepsi prestat riskovat a radsi za tyto penize osazovat nase vody rybami ?

                        NMichalU - Profil | Út 19.8.2014 19:28:17

                        kopr69 >> Ja si myslim ze za to moze hlavne pocasi, akci bylo moc v okoli a to ze kazdy vikend je neco je pravda ale abych rekl pravdu tak tenhle vikend v okoli toho bylo az moc. Ja byl na chmelobrani v Petrove a ucast tam nebyla taky taka jak ostatni rocniky. Jak rikals furt je nekde neco a i ty lidi na to nemaji prachy aby chodili kazdy vikend nekam. Rybarska noc ve veseli neni tak zazita jak treba srpnovka. Treba jestli budete pokracovat a vyjde i pocasi tak bude lip

                          Nkopr69 - Profil | Po 18.8.2014 23:37:36

                          kolinkovýdědek >> Tak schválně,navrhni aspoň 1-2 lepší varianty než je kapela Ferrum.Pak tu vyhlásím anketu a uvidíme.
                          Bylo víc akcí ale to je každý víkend a to celé prázdniny.Tím jsi chtěl jako naznačit že ostatní (597) rybáři z Veselí byli rozptýlení na těchto akcích?Myslíš že jeli do Hodonína nebo do Bzence kde bylo vstupné 300 Kč ?
                          Já myslím že pes je zakopaný úplně někde jinde a krmča 70 to vystihl úplně přesně.
                          No je to škoda že není zájem o takové akce na kterých je možnost vydělat nějaké prachy a za ně hodit nějakou tu rybu do vody navíc.

                            Nkrmča 70 - Profil | Po 18.8.2014 21:03:56

                            kolinkovýdědek >> Vidím ,že jsi nepochopil co jsem chtěl říct. Jestli jsem se tě něčím dotknul ,tak se omlouvám.

                              Nkolinkovýdědek - Profil | Po 18.8.2014 20:49:46

                              krmča 70 >> Na něco tak primitivního nejde ani odpovědět slušně.

                                Nkrmča 70 - Profil | Po 18.8.2014 20:29:44

                                kolinkovýdědek >> To jsi napsal blbě. Měls napsat, že účast byla hojná a za utržené peníze se koupí kapři ,kteří budou vysazení na Vitáku. Potom se běž podívat jestli účast bude větší než na noci. Jinak přístup veselských rybářů ke všemu je žalostný. Snad jenom v rabování vody jsou jedničky.

                                  Nkolinkovýdědek - Profil | Po 18.8.2014 20:22:15

                                  Netvrdím že je špatná, je to jen můj názor. Proč přišlo málo lidí, je ve více aspektech. Taky v okolí bylo víc akcí, tak se lidi rozhodli i jinam. Nemusíš se hned čertit :-)

                                    Nkopr69 - Profil | Po 18.8.2014 13:19:22

                                    kolinkovýdědek >> Nejlepší kapela široko daleko,která také hrála ve Vnorovech a Petrově na rybářských nocích kde bylo plno, se Ti zdála špatná? Pokud si dobře vzpomínám na tu poslední rybářskou noc kde hrála Švitorka tak tam přišlo 20 lidí.
                                    Není to tak dlouho co stejná kapela hrála na Vzpomínkovém večeru kam přišla necelá tisícovka lidi.Proč lidé nepřišli i v sobotu na stejnou kapelu když tam byly navíc ještě rybí speciality?
                                    Zeptej se Jiřího ze Strážnice jak pár posledních let experimentoval s kapelama na rybářských nocích a jak rychle se vracel k dobrému a osvědčenému Ferrum.
                                    No za pokus to stálo a jak jsme se přesvědčili tak se ve Veselí nevyplatí takové akce dělat.Na této akci jsem viděl POUZE 3 naše rybáře ze 600 celkového počtu místní skupiny.Co dodat?
                                    To same platí i o rybářských závodech.Pokud lidé na tyto akce nechodí a těžce se na nich prodělává je na zvážení jestli má cenu tyto jediné dvě rybářské akce ve Veselí pořádat.

                                      Nkolinkovýdědek - Profil | Ne 17.8.2014 23:43:08

                                      Škoda, že tak dobře zajištěnou akci, přišlo zoufale málo lidí. Vidím to i ve špatné volbě kapely. Jinak organizátorům vřelé díky.

                                        Nkopr69 - Profil | Čt 14.8.2014 21:34:39

                                        Tak pánové a dámy kdopak přijde podpořit naši MO na rybářskou noc ?

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver