- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
MO Veselí nad Moravou a její revíry.
Kterou vodu navštěvujete nejvíce?
A) Hlavní tok řeky Moravy43%
B) Baťův kanál6%
C) Struha4%
D) Odlehčovací kanál3%
E) Štěrkopískoviště28%
F) Vláky2%
G) Vitovské3%
H) Strnadlovo3%
I) Šišperka4%
J) Vlčinec5%
Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
91x v oblíbených a 19x v ignorovaných.
Nkopr69 - Profil | Čt 21.8.2014 19:58:49
Nikde jsem nenapsal ze jsme prodelali 100 000 Kč a nikomu jsem nenadaval,jen se divil a nechapal logiku a pristup rybaru?
Pokud si pamatuji tak jsi byl clenem ve Veselí a utekl jsi do Blatnice.V dnesni dobe uz nejsi ani tam clenem?
NMichalU - Profil | Čt 21.8.2014 15:38:23
Nkopr69 - Profil | Čt 21.8.2014 14:43:54
Urcite jsem Michala neodsuzoval ale me osobne by byla hanba v teto veci nepodporit MO a svuj nej konicek.Vzdyt penize ktere se vyberou na techto akcich jdou na ryby ktere lovime a pocty jsou myslim vic nez jednoduche : hodne penez - hodne ryb , malo penez - malo ryb.
Kazdy rybar chce mit ve vode spoustu ryb a to i Michal ktery chce do vody vysazovat kapry kteri budou mit prez 10kg a kdyz ma moznost pro to neco udelat a prispet tak utrati penize na nejakem chmelobrani.To je myslim divna politika.
Uz me nenapada jak to vylepsit aniz by jsme prisli jeste o vetsi balik penez.
NObiš - Profil | Čt 21.8.2014 12:55:51
100tisíc.. já nevím jestli je to málo,nebo moc.. to musíte vědět vy...
Nkopr69 - Profil | Čt 21.8.2014 12:42:14
Nkopr69 - Profil | Čt 21.8.2014 12:37:39
Svou pritelkyni nutit nemusis stejne jako ja svou manzelku,bud pujde nebo nepujde a je jen na me jestli chci jit ja nebo nechci.A to by mela pochopit pokud vi ze rybarina je tvuj nejvetsi konicek.
Organizace musi byt videt ale za jakou cenu?Myslim ze za sto tisic to zviditelneni rocne nestoji.
NObiš - Profil | Čt 21.8.2014 11:55:03
NMichalU - Profil | Čt 21.8.2014 10:53:44
A napsal bys ze kdo neprisel muze litovat tak by to mozna melo vetsi uspech. Ps o tom ze to neumite sem nepsal ani slovo
Nkopr69 - Profil | Čt 21.8.2014 7:44:32
Ja bych z toho spatne svedomi mel a urcite bych se s tim nechlubil.Zkratka je to ostuda kdyz rybareni je tvym nejvetsim konickem a ty nejsi schopny ho podporit na jedine akci v roce.
Urcite kolem sebe nekopu jen se divim rybarum nad jejich pristupem k temto akcim.Oni asi nechapou ze jsou to jedine prijmy nasi organizace a pokud tyhle prijmy nebudou tak nebudou ani ryby.
Budes muset zase zpet do Veselí a ukazat nam jak na to kdyz my to tady neumime.
NMichalU - Profil | St 20.8.2014 17:00:37
Nkopr69 - Profil | St 20.8.2014 9:53:38
Rybari by si meli uvedomit ze na akci se prodelaly penize za ktere se mohli nakoupit treba ryby ktere chybi v nasich vodach.
To co tu psal krmča 70 ma neco do sebe a ja se s tebou vsadim ze kdyz v patek nasypeme kapry do Vlaku tak tam v sobotu bude sedet vic rybaru nez bylo na te rybarske noci a klidne muze prset,mrznout nebo padat trakare.
To ze jsi byl na chmelobrani mi ani nerikej protoze to je velka ostuda kdyz tvuj otec porada rybarskou noc v Blatnici a neprijde ho podporit ani vlastni syn tak co bychom chteli po ostatnich rybarich.To je smutne.
Jeste se vratim k tem okolnim akcim.Jak uz jsem psal je nas ve Veselí cca.600 rybaru a nemyslim si ze vsichni byli na akcich okolo Veselí.
Kdyby jsi v sobotu vecer objel vsechny hospody ve Veselí tak jich tam najdes vic nez na te rybarske noci a to svedci o jedne veci-nevyplati se tu ve Veseli nic poradat protoze kazda akce je prodelecna a to jak rybarska noc tak i jarni zavody.
Myslis ze ma smysl v techto akcich pokracovat?Podle me to pocasi jeste na obe akce vyslo a prodelalo se jen par tisic.Co kdyz pristi rok pocasi nevyjde ani na jednu akci,bude prset a misto par tisicovek prodelame veskere investice coz je prez sto tisic ???
Neni lepsi prestat riskovat a radsi za tyto penize osazovat nase vody rybami ?
NMichalU - Profil | Út 19.8.2014 19:28:17
Nkopr69 - Profil | Po 18.8.2014 23:37:36
Bylo víc akcí ale to je každý víkend a to celé prázdniny.Tím jsi chtěl jako naznačit že ostatní (597) rybáři z Veselí byli rozptýlení na těchto akcích?Myslíš že jeli do Hodonína nebo do Bzence kde bylo vstupné 300 Kč ?
Já myslím že pes je zakopaný úplně někde jinde a krmča 70 to vystihl úplně přesně.
No je to škoda že není zájem o takové akce na kterých je možnost vydělat nějaké prachy a za ně hodit nějakou tu rybu do vody navíc.
Nkrmča 70 - Profil | Po 18.8.2014 21:03:56
Nkolinkovýdědek - Profil | Po 18.8.2014 20:49:46
Nkrmča 70 - Profil | Po 18.8.2014 20:29:44
Nkolinkovýdědek - Profil | Po 18.8.2014 20:22:15
Nkopr69 - Profil | Po 18.8.2014 13:19:22
Není to tak dlouho co stejná kapela hrála na Vzpomínkovém večeru kam přišla necelá tisícovka lidi.Proč lidé nepřišli i v sobotu na stejnou kapelu když tam byly navíc ještě rybí speciality?
Zeptej se Jiřího ze Strážnice jak pár posledních let experimentoval s kapelama na rybářských nocích a jak rychle se vracel k dobrému a osvědčenému Ferrum.
No za pokus to stálo a jak jsme se přesvědčili tak se ve Veselí nevyplatí takové akce dělat.Na této akci jsem viděl POUZE 3 naše rybáře ze 600 celkového počtu místní skupiny.Co dodat?
To same platí i o rybářských závodech.Pokud lidé na tyto akce nechodí a těžce se na nich prodělává je na zvážení jestli má cenu tyto jediné dvě rybářské akce ve Veselí pořádat.
Nkolinkovýdědek - Profil | Ne 17.8.2014 23:43:08
Nkopr69 - Profil | Čt 14.8.2014 21:34:39
Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NMorava 10 a Morava 10A8266
NUdírny a uzení51139
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NRybářsko-houbařské jádro .-)45002
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NLodě - Loďky - Lodičky18423
NPokec - Vranovská přehrada15071
NSprávný muž má v kapse nůž8074
Kde to žije - všechna témata
8:22NLabe fishing store 19
8:08NRybáři vs ochránci přirody 48
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













