Udírny a uzení

Všude píšete jak udíte své úlovky ryb,v gastro koutku se také stále něco udí.Ale jak postavit udírnu a jak připravit maso na uzení se píše málo.Proto zakládám tuto otázku kde se to vše můžeme dozvědět.
Autor diskuse: Stopař - Profil , 30.10.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: džigit Profil + p.lorenc Profil + PYTLAKS Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Čt 18.6.2026 16:29:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pět kilo bůčku a tři sýra - na léto mám vystaráno...! 😄

    NSUFO - Profil | Pá 30.1.2026 14:28:32

    vysla >> dík za typ

      Nčolkař,zloch - Profil | Pá 30.1.2026 12:39:24

      mirinos >> může to být i málo vypraná sůl, pokud bereš nasolené.Baby ve výrobě si střeva dávaly do vody den předem.

        Ndrvoštěp - Profil | Pá 30.1.2026 12:14:18

        mirinos >>Neprodali ti omylem hovězí střeva ?

          Nvysla - Profil | Pá 30.1.2026 12:07:09

          SUFO >> ja jsem bral tady : https://eur.vevor.com/s/meat-mixer?currency=CZK&lang=en
          15 liber, s prevodovkou a utoci to v pohode obycejma Lidl akucka :-)
          Akorat to chce hlidat dostupnost ....

            Npikr - Profil | Pá 30.1.2026 9:57:51

            mirinos >> Může to být vysokou teplotou při uzení a nebo namočené krátkou dobu. Ale vzhledem k tomu, že je děláš dva roky, tak předpokládám, že postup máš stále stejný. Pak jedině nějaká blbá várka střev

              Nmirinos - Profil | Pá 30.1.2026 9:38:45

              Hezký pátek pánové, udím asi dva roky, hlavně klobásy. Střeva kupuju u Herolda. Poslední uzení se nepovedlo, střeva jsou strašně tvrdá, nejde to užvýkat. Lepší to není ani po odležení v lednici či mražáku. Nevíte jestli jsem mohl udělat někde chybu? Třeba krátce namočená před narážkou (cca 30 minut). Jinak postup uzení +/- mám stejný. Díky za rady.

                NPYTLAKS - Profil | Pá 30.1.2026 0:30:47

                p.lorenc >> herold je předražený

                  NSUFO - Profil | Čt 29.1.2026 13:26:41

                  medvěd >> i tak dík

                    Nmedvěd - Profil | Čt 29.1.2026 13:22:23

                    SUFO >> netušim.Ale byla kolem 5 tis.Jsem par tis.km z domu tak se nepodivam

                      NSUFO - Profil | Čt 29.1.2026 13:20:10

                      medvěd >> zdravím mohu se zeptat co ta míchačka 7 kg stojí. Děkuji

                        Nmedvěd - Profil | Čt 29.1.2026 8:48:58

                        ceczubr >> mam michacky 2.Jednu na 7 kilo.na hrani a druhou na cca 30 kilo.Uz bych to rukama nemichal Plničku na 6 kilo a jedu.Delám to sam

                          NKruan - Profil | Čt 29.1.2026 7:33:56

                          valcha186 >> to je iberico ze spanelska. mamka mi to vozi nekde od Berouna. Maji to tam pravidelne.

                            Nvalcha186 - Profil | St 28.1.2026 20:28:37

                            Kruan >> To není jen tak k sehnání. Naposledy prase 320 kg. Udili jsme cca 60 kg.

                              NKruan - Profil | St 28.1.2026 18:09:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              To bude spicek, az to vyudim :)

                                Nceczubr - Profil | St 28.1.2026 14:28:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak ještě nákroj, ještě jsou měkké, za pár dní budou zase jiné, vyzrálé.

                                  Nceczubr - Profil | Po 26.1.2026 17:16:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Po 6ti hodinách, 50-60 první 2hodiny, pak1 hod 75 - 80, a zbytek zase 50-60. Z 12 kg 10 kg30 dkg.

                                    Nceczubr - Profil | Po 26.1.2026 13:07:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Už to jede, asi 3 hoďky.

                                      Nzelenac - Profil | Po 26.1.2026 12:57:52

                                      draveček >>
                                      dík, to víš- léta dřiny, odříkání :-)

                                        Ndraveček - Profil | Po 26.1.2026 8:31:18

                                        zelenac >> ahoj,krasná prace👌