Udírny a uzení

Všude píšete jak udíte své úlovky ryb,v gastro koutku se také stále něco udí.Ale jak postavit udírnu a jak připravit maso na uzení se píše málo.Proto zakládám tuto otázku kde se to vše můžeme dozvědět.
Autor diskuse: Stopař - Profil , 30.10.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: džigit Profil + p.lorenc Profil + PYTLAKS Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Čt 18.6.2026 16:29:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pět kilo bůčku a tři sýra - na léto mám vystaráno...! 😄

    Ndaja - Profil | So 27.12.2025 15:40:02

    koralovec1 >> dymbox dela studeny cisty kour bez dehtu. vnitrek udirny cisty dehet odkapava do nadrzky mimo. teplotu dela spirala. znamy udi klobasy studenym kourem z dymboxu bez spiraly a tahne to treba 2 dny na 30st a dosusuje

      Nkoralovec1 - Profil | So 27.12.2025 14:54:38

      ceczubr >> Já ti děkuji.

        Nceczubr - Profil | So 27.12.2025 13:54:10

        koralovec1 >> Ne, dymbox je pouze vyvíječ kouře, pokud nemrzne je v boudě cca 15-25°c, podle venkovní teploty.

          Nkoralovec1 - Profil | So 27.12.2025 11:15:45

          Dám další otázku protože neznám dymbox a nebo spirálu . Ten dymbox samotný udělá i teplotu jakou chcem ?

            NAleš D - Profil | So 27.12.2025 11:04:43

            Otázka pro zkušenější, v čem je všeobecně dymbox lepší než zapálená štěpka pod masem?

              NAleš D - Profil | So 27.12.2025 10:32:08

              daja >>
              Díky za postřeh, mám to stejně. S dymboxem to nebude tak zajeb... ? Jestli to tak je, jdu do něj též

                Ndaja - Profil | So 27.12.2025 9:57:24

                Aleš D >> Ja jsem zacinal s bradley, ale tam je drahy provoz. Ted mam kaisera 50l, k tomu digi termostat. Pred uzenim rozvlazim zavakuovane maso na 50-60st cca hodku, pak oplachnu poradne osusim a dam do uzaku. Stepku ani nemusim zapalovat, chytne sama po cca 30minutach. Udim 6h, na termostatu mam nastaveno vypnuti i zapnuti na 70st. Je tam setrvacnost, takze i kdyz to vypne pri 70st tak to vyroste na cca 80 a pak to jde dolu. Zmany mel od kaisera dymbox a zbavil se toho, spatne to fungovalo. Poridil gekona a ma klid. Ja do te 50l kaisera necham vyvrtat duru a poridim tez dymbox. Cistit pak vnitrek po uzeni to je opruz.

                  Ndrvoštěp - Profil | Út 23.12.2025 16:10:31

                  Video Thumbnail
                  👍😀👍

                    Nsalfi - Profil | Po 22.12.2025 22:55:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Prvni zakrojeni po 5 tydnech. Spokojenost

                      Ndžigit - Profil | Po 22.12.2025 0:33:07

                      Aleš D >> tak si to zkontroluj, tohle neni "chvilku"

                        Npikr - Profil | Ne 21.12.2025 21:50:52

                        Aleš D >> V pohodě, pokud jsi spokojený. Jak jsem psal níže, moje zkušenost je špatná a nejsem sám.

                          NAleš D - Profil | Ne 21.12.2025 20:48:15

                          pikr >> Nemyslím, že to není vychytaný. Spirála je přes digi termostat, kde si nastavím teplotu pro zapnutí i vypnutí s rozdílem 2°. Sice spíná častěji, ale teplota bude stálejší. Jen jak jsem rozpálil štěpku, vyskočilo to

                            Npikr - Profil | Ne 21.12.2025 20:19:19

                            Skříťa >> To máš pravdu, já to taky nikomu nenutím. Jen moje zkušenost s Kaisrem.

                              NSkříťa - Profil | Ne 21.12.2025 20:15:52

                              pikr >> Tak každý má to, co mu vyhovuje. ;-) Já bych bral jakoukoliv, ale nemám zahradu, ani balkon, takže jsem závislý na tom, kdy plánují udit a kolik mají pro mně v udírně místa. :-)

                                Npikr - Profil | Ne 21.12.2025 20:13:13

                                Skříťa >> Brácha to taky celé předělal. Já ji dal pryč a postavil si dřevěnou, spirála, dymbox a mám svatej klid.

                                  NSkříťa - Profil | Ne 21.12.2025 20:10:15

                                  pikr >> Sestřenčin manžel dodělal ke starému Kaiserovi dymbox na štěpky s ventilátorem + nějaké čidlo, které hlídá spirálu. Původní spirála dává jen teplo bez kouře. Ať dají do udírny cokoliv, tak je to luxusní.

                                    Npikr - Profil | Ne 21.12.2025 19:53:25

                                    Aleš D >> Zkus nižší teplotu. Já Kaisra dal po roce používání pryč. Nemají to vůbec vychytaný

                                      NAleš D - Profil | Ne 21.12.2025 19:24:50

                                      Díky všem za odpověď. Už to mám zavakuovaný tak uvidím. Mezi svátky budu dělat bok, tak je prostor pro vychytání.

                                        Npikr - Profil | Ne 21.12.2025 19:09:50

                                        Aleš D >> Je to pečené, tak jak psal kolega. Kaiser udírny to tak dělají, ale to vychytas

                                          Ndžigit - Profil | Ne 21.12.2025 18:56:35

                                          Aleš D >> sam sis odpověděl, si to upek ;-)