Udírny a uzení

Všude píšete jak udíte své úlovky ryb,v gastro koutku se také stále něco udí.Ale jak postavit udírnu a jak připravit maso na uzení se píše málo.Proto zakládám tuto otázku kde se to vše můžeme dozvědět.
Autor diskuse: Stopař - Profil , 30.10.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: džigit Profil + p.lorenc Profil + PYTLAKS Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Čt 18.6.2026 16:29:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pět kilo bůčku a tři sýra - na léto mám vystaráno...! 😄

    Ndžigit - Profil | Čt 9.10.2025 22:16:23

    jindřich >> salam nějak nekompakt

      Njindřich - Profil | Čt 9.10.2025 18:53:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dělání z tohoto týdne,čabajkový cigárko,uzenosušený bok,salámem a kabanos ve skopovým střívku

        Njindřich - Profil | Po 6.10.2025 9:13:09

        koki128 >> Neboj,to přijde,chleba to nežere,tak masiko se dá udělat třeba 2-3x do roka 👍😆

          Nkoki128 - Profil | Po 6.10.2025 8:48:32

          jindřich >> Máš pravdu, byla by škoda ji nechat venku. Už je pod plachtou a přiražená k boudě. Je větší, protože byla dělaná na zakázku na komerční využití, ale nedopadlo to, tak mi zůstala. A manželce už to nevoní. Nejraději by ji prodala. Ale maso ji chutnalo.

            Nkoki128 - Profil | Po 6.10.2025 8:32:32

            SUFO >> Děkuji 🤝

              NJarin - Profil | Ne 5.10.2025 20:58:06

              jindřich >> Jj no asi preto to ma na podvozku a neskor zaparkuje pod strechu.... (-:

                NAleš D - Profil | Ne 5.10.2025 20:54:16

                Zdravím pánové, máte někdo plánek na dřevěnou udírnu? Rád bych si přes zimu nějakou hezkou vytvořil a okusil kouzlo domácího uzení. Případně na stavbu dřevo smrk je ok, nebo raději jiné? Díky

                  Njindřich - Profil | Ne 5.10.2025 18:36:04

                  koki128 >> krásnej kus nábytku, škoda to nechat venku 👍

                    NSUFO - Profil | Ne 5.10.2025 17:43:57

                    koki128 >> Krásná práce

                      Nkoki128 - Profil | Ne 5.10.2025 16:52:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      První zkouška a myslím, že dopadla dobře. Ale zlepšovat se ještě můžu. Udil jsem bukovou štepkou, ale uvažuju i o nějaké směsi.

                        Nzelenac - Profil | Ne 28.9.2025 5:29:33

                        koralovec1 >> sorry, nedostal jsem se k počítači.
                        1.-sušená rajčata, olivy a bazalka
                        2.-vlašské ořechy, má oblíbená bylinka saturejka horská
                        3.-steril. zelený pepř
                        4.-pasta na suši Wasabi a jidášovo ucho

                          Njindřich - Profil | Čt 25.9.2025 17:43:22

                          p.lorenc >> Za ty prachy, klidně kolem světa 😁

                            Np.lorenc - Profil | Čt 25.9.2025 16:31:10

                            jindřich >> ale doprava zdarma 😃

                              Njindřich - Profil | Čt 25.9.2025 14:26:21

                              Jarin >> TWL😆,to je ranec za palubky😁

                                NJarin - Profil | Čt 25.9.2025 13:30:18

                                  Njindřich - Profil | Čt 25.9.2025 13:24:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Hotovo,ochutnáno,zabaleno, uklizeno 👍😁

                                    Npikr - Profil | St 24.9.2025 20:11:51

                                    ceczubr >> Stavebniny, nebo v obchodech kde prodávají krby a podobně

                                      Nceczubr - Profil | St 24.9.2025 19:43:20

                                      džigit >> Teď jsem čuměl, že je to bez termostatu, musí se ještě dokoupit, to je dalšík cca 1000 - 1500.

                                        Ndžigit - Profil | St 24.9.2025 19:43:09

                                        ceczubr >> já spodek udírny obložil dlaždicema

                                          Nceczubr - Profil | St 24.9.2025 19:30:07

                                          džigit >> To vím, to jsem vygooglil, ale pomalu 4 000 za ni nedám. mám tam teď tu obyč s tím termostatem z bakelitu, Mám ji v takové bedýnce z plechu a nejde zasunout dovnitř, aby ten termostat nebyl přímo v udírně, plechová stěna toho truhlíku je blízko dřeva a minule to začalo doutnat, až žhnout a spálilo to desku zevnitř, a už vím asi proč, já jsem tam nedal ten plech ječ´ště před ten truhlík, teď jsem si to uvědomil, když čumím na tu fotku.