Udírny a uzení

Všude píšete jak udíte své úlovky ryb,v gastro koutku se také stále něco udí.Ale jak postavit udírnu a jak připravit maso na uzení se píše málo.Proto zakládám tuto otázku kde se to vše můžeme dozvědět.
Autor diskuse: Stopař - Profil , 30.10.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: džigit Profil + p.lorenc Profil + PYTLAKS Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Čt 18.6.2026 16:29:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pět kilo bůčku a tři sýra - na léto mám vystaráno...! 😄

    MilosVee - Profil | So 13.9.2025 14:55:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Na chuť k pivku🫡

      kolotuk - Profil | So 13.9.2025 13:42:05

      HoumrP >> tohle video mě připomíná stary vtip. "Víš jaký je rozdíl mezi hrnkem na kafe a nočníkem? Ne. Hm,tak u vás si kafe nedám."

        valcha186 - Profil | So 13.9.2025 12:18:19

        koralovec1 >> Makrela -žena. Jen ukázal jak udí na balkoně.

          koralovec1 - Profil | So 13.9.2025 12:07:18

          jurasoft >> Video uuuuplne o hovne. Nevím co jsi chtěl tímhle ukázat ? Ty makreli ? Kde jsou ?

            HoumrP - Profil | So 13.9.2025 10:46:03

            jurasoft >> Kdybych se chtěl pochlubit, asi bych si nejdříve zametl ten chlív 😉

              jindřich - Profil | Čt 11.9.2025 17:59:50

              Jarin >> Jó,ta patina tam bude,s tím se počítá. Mám to ale pod střechou,tak to bude méně

                Jarin - Profil | Čt 11.9.2025 17:11:06

                jindřich >> Jako jo , no ono sa casom ta farba predsa len zmeni = stmavne , bo drevo ,slnko , vietor a daßþ...

                  koki128 - Profil | Čt 11.9.2025 11:56:44

                  jindřich - Děkuji. No,máš stejně pěknou. Hodil jsem ji do barvy, aby se nešpinila. Olej na nábytek byla druhá varianta.

                    jindřich - Profil | Čt 11.9.2025 11:18:43

                    koki128 >> Moc pěkná bedna. Já ji chtěl nechat světlou

                      koki128 - Profil | Čt 11.9.2025 11:15:35

                      CHaP - Terasový olej.Ze stavebnin DEK. Odstín ořech. Byla sleva na cca 300 Kč.

                        fzr - Profil | Čt 11.9.2025 10:00:19

                        jindřich >> Designově tu udírnu máš moc pěknou, ale ne každý doma udělá cinkové spoje. Pak ten finální produkt může vypadat docela zrůdně.

                          fzr - Profil | Čt 11.9.2025 9:52:24

                          jindřich >> já pro nej jel ještě do Polska byla to ta vybavenejsi 70ka s dalšími 2ma 70litrovýma pytlama štěpky (nevím co s tím budu dělat). Plus navíc rošty a háčky a cele mé to stalo 19000,-.
                          Za mě je ta jednoduchá obsluha, čištění a přenositelnost k nezaplacení. O nákladech nemluvě.

                            jindřich - Profil | Čt 11.9.2025 8:13:37

                            fzr >> Přemýšlel jsem o Borniaku, ale je drahej, nejlevnější myslím 24 000. A pořád je to plech. Mě sedí dřevo. Pravdu máš,co se týče štelovaní té,co se ptá kolega. To na studený uzení nejde,furt musí fajrovat. Něco podobnýho má soused,a to je tak na grilouzeni a hlídat,aby to nechytlo. Ona umí chytit i Borniak. V jednom videu mistra Málka mu blafla. To ale může každá a ta moje by hořela nejlépe 😁. Mám tam sondu,a ta by v případě ohně začala řvát. Každá má svoje

                              fzr - Profil | Čt 11.9.2025 6:27:58

                              zajic >> Mam Borniaka a tyhle udírny můžu doporučit. Jednoduchá obsluha a dobrá funkčnost. Konkrétně tady u toho GGM bych řešil dávkovaní štěpky a min teplota uzení. Těch 30° dosáhneš leda někde v mrazu (jaká bude min teplota je otázkou). Co se týče dávkovaní štěpky tak nevím jak dlouho bude trvat než se spálí ten zásobník nad tou 1000w spirálou (pokud budeš udit někde 80° nebo i víc tak shoří rychle pokud nedojde rovnou ke vznícení). Borniak není o tolik dražší a je určitě o dost lepší (moznost uzeni studeným kouřem , štěpka v zásobníku na cca 8hodin uzení, dostupnost náhradních dílů, komunita). druhou možnost máš jak ti ukazuje Jindřich - ele dřevena udírna s dýmboxem. tahle možnost má své plus i mínus.

                                jindřich - Profil | Čt 11.9.2025 5:21:10

                                CHaP >> Natřel jsem jí olejem na nábytek

                                  CHaP - Profil | St 10.9.2025 23:09:35

                                  Ahoj, poradil by mi někdo čím natřit udírnu z venčí? Přemýšlím nad osmo. Nějaké zkušenosti? Diky

                                    jindřich - Profil | St 10.9.2025 20:37:23

                                    zajic >> Dřevo,nikdy nic jinýho 👍

                                      jindřich - Profil | St 10.9.2025 20:25:08

                                      zajic >> Tak do plechu už bych nikdy nešel,hroznej humus z toho, všude teče dehet. Nee, tohle už ne

                                        zajic - Profil | St 10.9.2025 19:33:31

                                        Zdravím, chtěl bych se zeptat na váš názor na tuhle udírnu.
                                        Popřípadě jestli ji někdo vlastníte.

                                        https://www.ggmgastro.com/cs-cz-czk/udirna-s-8-policemi-rohb8

                                          jindřich - Profil | St 10.9.2025 11:45:47

                                          fzr >> Máš to tady,je spousta receptů, už se mi tady někdo smál,že dělám kravinu. Nedávej tam Ld20,papriku jsem dal jenom sladkou, hmotnost paprik obojích. Ty floky od oka, nevím. Další je už popsáno,v tom studeným bych to nechal déle, uvidíš, když tak napiš, budeš -li něco, ať se povede👋