- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Můj lov - výkladní skříň MRKu
Zajímal by mě Váš názor na ML. Nelíbí se mi, jak převážná většina fotek vzniká jen díky této rubrice. Pak vznikají fotky, na kterých jsou ryby, které nestojí díky velikosti za to vůbec fotit, různé rozmazané fotky mobilem, fotky vyloženě odporující platným pravidlům rybolovu, atd. A ryby trpí, jsou až na posledním místě. Důležitý je hrdina, který se objeví na MRKu.
Nemám nic proti focení ryb ( RYB), ale myslím, že své pocity a radost z lovu jde na fotce vyjádřit jinak, než fotkou miniryby nebo vyválenou rybou ve štěrku.
Pokud by měl být ML výkladní skříní, jsem názoru, že by pravidla této výkladní skříně měla být jiná.
Nemám nic proti focení ryb ( RYB), ale myslím, že své pocity a radost z lovu jde na fotce vyjádřit jinak, než fotkou miniryby nebo vyválenou rybou ve štěrku.
Pokud by měl být ML výkladní skříní, jsem názoru, že by pravidla této výkladní skříně měla být jiná.
Autor diskuse: ZN - Profil , 23.8.2011 všeobecné - ostatní
Podoba Můj lov
A) Změnit pravidla, aby se neobjevovaly malé ryby7%
B) max.3 fotky, z toho jedna ryba (dosahující zákonné míry)1%
C) max.pět fotek, z toho 2 ryby (dosahující zákonné míry)0%
D) něco podobného, jako předešlé dvě otázky0%
E) žádná ryba :-)1%
F) žádné fotky z koupelny, s chlívkem v pozadí, apd20%
G) zachovat současnou podobu40%
H) zrušit Můj lov úplně12%
I) modifikovat ho nějak jinak18%
Od 23.8.2011 hlasovalo 313 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Npaia - Profil | Čt 25.8.2011 8:04:25
přijde mi, že tu proti té rubrice brojí stejně jen pár ortodoxních mouchařů a jejich přidavačů a všem ostatním je to šumák. mně osobně nevadí a náš feeder si rozvracet nenecháme!
NButchi - Profil | Čt 25.8.2011 8:03:27
Otázka, kde by se shromažďovaly vepřoidní fotky z ML a vůbec obecně by se tam dělal flame, by neprošla?
NLudaT - Profil | Čt 25.8.2011 6:36:25
mildas - Quinn >> Jak jsem už psal, je jasný že MM Můj lov nezruší, dal to jasně najevo, tudíž nějaká modifikace je JEDINÝ řešení. Proto ty návrhy, aby se alespoň něco udělalo. Ať už to bude kterýkoliv návrh bude to furt lepší než dnes. Když někdo dostane přes prsty za muj lov a nepochopí tak příště dostane ban do muj lovu přispívat = nebude mít důvod pro Můj lov fotit mikroryby atd., páč si to tam nevystaví.....
Buď realista, zrušení Můj lovu by bylo příliš krásný nato aby to mohla být pravda :-)))
Buď realista, zrušení Můj lovu by bylo příliš krásný nato aby to mohla být pravda :-)))
NXAXAP - Profil | St 24.8.2011 17:13:17
mildas - Quinn >> fídr neeeeeeeeee! Ty se taky bratříš s kdejakým surovcem!
A bacha, do vězení 120g se bezproblému vlezeš! Dostaneš dvě hodiny v páternoster montáži natvrdo nebo v koncové montáži tři hodiny průběžně!
A bacha, do vězení 120g se bezproblému vlezeš! Dostaneš dvě hodiny v páternoster montáži natvrdo nebo v koncové montáži tři hodiny průběžně!
Nmildas - Quinn - Profil | St 24.8.2011 16:38:25
DS >> jestli to MM do 72 hodin nezrusi, pronikneme s debatou o ML do vsech diskuzi a rozmrdame fidr !
NM_D - Profil | St 24.8.2011 15:34:12
Každopádně nerušit. Miluji ty zoofilní polohy - frontalkiss, headsucker, assfinger, hornyeyes...
NDS - Profil | St 24.8.2011 15:31:56
ZN - >> Nic se nezmění, protože není a nemůže být zájem ze strany MM. Je to nejnavštěvovanější rubrika, protože každý velice rychle nalezne informace - kdo,kde, kdy, jak a na co. Proto tak byla vytvořena. Čím vic kliknutí, tím lepší akvizice pro inzerenty. Že to odeserou ryby je pouze pouze daň za vyšší zisky.
Pár dnů se to tu bude omílat a pak to zase usne. Ale držím Vám palce.
Pár dnů se to tu bude omílat a pak to zase usne. Ale držím Vám palce.
Npepa-č - Profil | St 24.8.2011 15:21:58
Pike >> by mu MM mohl kupovat kořalku na náklady MRKu, Paulus by byl určo rád.
Ndosec - Profil | St 24.8.2011 15:14:10
XAXAP >> já sice na doutníky nejsem,ale přeji ať si to vychutnáš.Já si pudu zaměstnat jednu ruku držením studenýho škopku druhá nemůže má burzitidu lokte tak si dám retko do koutku:-))
NM_D - Profil | St 24.8.2011 15:11:01
boyscout >> netuším, něco jsem hledal, místo toho našel ty háky. Pak jsem našel to co jsem hledal původně, a ty háky jsem zase někam "uklidil"...
Nboyscout - Profil | St 24.8.2011 15:08:19
M_D >> něco tuším. Ale měl jsem pocit, že většinu už si mi poslal? Kolik tam toho u tebe ještě zbylo?
NXAXAP - Profil | St 24.8.2011 15:06:10
dosec >> držím palce! Na nohách, protože ty na levé ruce jsou zaměstnány držením San Cristobal De La Havana Morro a ty na pravé zase držením sklenky Highland Park Orcadian Series Vintage 1970.
NM_D - Profil | St 24.8.2011 15:04:53
boyscout >> Uklízel jsem doma peří a našel hromadu nějakých šílených trojháků s namotaným peřím...nevíš o tom něco?
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59883
NBrněnské jádro364683
NPerly MRKu ...!1171
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NSpolek pozůstalých GFC110406
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36023
NRyobi - klub fanoušků, vše kolem této značky9754
NPokec - Vranovská přehrada15072
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NWoT jádro MRKu12079
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73











