- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Můj lov - výkladní skříň MRKu
Nemám nic proti focení ryb ( RYB), ale myslím, že své pocity a radost z lovu jde na fotce vyjádřit jinak, než fotkou miniryby nebo vyválenou rybou ve štěrku.
Pokud by měl být ML výkladní skříní, jsem názoru, že by pravidla této výkladní skříně měla být jiná.
Podoba Můj lov
A) Změnit pravidla, aby se neobjevovaly malé ryby7%
B) max.3 fotky, z toho jedna ryba (dosahující zákonné míry)1%
C) max.pět fotek, z toho 2 ryby (dosahující zákonné míry)0%
D) něco podobného, jako předešlé dvě otázky0%
E) žádná ryba :-)1%
F) žádné fotky z koupelny, s chlívkem v pozadí, apd20%
G) zachovat současnou podobu40%
H) zrušit Můj lov úplně12%
I) modifikovat ho nějak jinak18%
Od 23.8.2011 hlasovalo 313 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
10x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
mildas - Quinn - Profil | Út 23.8.2011 21:43:55
Fakt je jediná cesta ho rozdupat na molekuly. Včetně historie !!!!!
pepa-č - Profil | Út 23.8.2011 21:40:44
PS: a vlastně tím zrušíme ML, ale bude to vypadat, jako že MM pomáháme (což je tedy pravda, ale on to zatím nechápe)
mildas - Quinn - Profil | Út 23.8.2011 21:35:01
Jirka_K - Profil | Út 23.8.2011 21:32:10
berlinan - Profil | Út 23.8.2011 21:31:29
mildas - Quinn - Profil | Út 23.8.2011 21:21:53
ODPŮRCŮM ML NEJDE O TO, ŽE SE KOUKAJÍ NA HNUSNÉ FOTKY. JDE JIM O TO, ŽE SE KVŮLI FOTKÁM DO ML TRÁPÍ RYBY !!!!!!!!
Butchi - Profil | Út 23.8.2011 20:59:23
Nevím, já bych sem teda fotku jak chytám opici asi nedával :-)) Páč je to pro nás vždycky něco jako svátek, jet na pstruhovku, a máme rádi slivovicu :-))) Do privátní diskuze ano, do ML určitě ne (cokoliv projevíš, může být použito proti tobě)
Ještě mě napadlo, když to obrátím, vadí mi i například zápisy v ML ve stylu:
Revír: Tam, kde ještě jsou
Popis: Neska sem jel na kapri a chitil jsem 2 na kukuřicu a červa, 42 a 45.
Pochopím to od někoho, kdo začíná, jinak z toho radostí zrovna neskáču..
Pavouk - Profil | Út 23.8.2011 20:49:19
ZN - Profil | Út 23.8.2011 20:48:12
fotka z hospody o mojem lovu taky hodně napoví. A, krom jiného, je mnohdy zajímavější, jak fotka ryby :-)
tuzemak - Profil | Út 23.8.2011 20:46:43
Butchi - Profil | Út 23.8.2011 20:46:14
Doufám, že tímhle příspěvkem zase neskončím mimo téma.
Podle mě je taková nějaká fotka od vody úplně ideální. Žádné mávání pidipotočákama před objektivem, aby to jako borci na MRKu věřili, že chytil 20ku, nebo dokonce 30ku.
Problém je v tom, že pokud člověk jede třeba na víc dní, je nejvíc fotek z hospody, protože během lovu jsou do něj všichni hluboce ponořeni a na foťák nikdo nemyslí. Zápis do ML se dá o takové akci provést i bez fotky, není li nic vhodného po ruce. Si myslím já.
ZN - Profil | Út 23.8.2011 20:42:05
ZN - Profil | Út 23.8.2011 20:35:45
vydráku, naposled. Tvé dedukce jsou scestné, nepřísluší ti něco hodnotit. Tobě skutečně ne. Na tvé doporučení kašlu, jestli máš něco k věci, vyjádři se. Jinak se této otázce vyhni.
kapr1298 - Profil | Út 23.8.2011 20:29:30
ZN - Profil | Út 23.8.2011 20:26:07
Jardo, já si z principu myslím, že je to špatně. Respektuji tvůj pohled, ale pro mě je focení nesmyslných ryb jen pro ML zvěrstvo. Myslím, že to poučení, nebo ... jak to nazvat, nefocení pro můj lov, může přijít už před tím. Nejsem naivní, vím jaká je obecná situace, ale já bych zrušil důvod tohoto focení.
Fishky - Profil | Út 23.8.2011 20:15:56
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59881
Brněnské jádro364683
Perly MRKu ...!1171
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Spolek pozůstalých GFC110381
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36021
Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky9754
Pokec - Vranovská přehrada15072
Lodě - Loďky - Lodičky18426
WoT jádro MRKu12079
Kde to žije - všechna témata
14:26Rybáři a vinařství 927
13:41🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19Lov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04Boilies TB baits- chytací řada 40
10:56Rybářský kniho - koutek 145
7:27471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SONUBAITS krmení a nástrahyZa 109 Kč
NOVINKY skladem! Supercrush Mega Carp Method Mix Red, Spike'um Wafters 8mm, Clear Pellet Oil 250ml, Essential Ingredient, Baits spray a další na www.chytil.cz
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










