Hmyz okolo vody

Zdravím všechny fotografující rybáře.
Okolo vody poletuje velké množství nejrůznějšího hmyzu. Pochlubte se, na jaký hmyz jste u vody naraziiy! Vítány jsou všelijaké vážky, komáři, mouchy, luční koníci a jiná bezobratlá chamraď.

Vítáni jsou zdejší entomologové (Carabus, Curculio) na určování neznámého hmyzu. Všem předem děkuji za fundované odpovědi.

Diskutujte slušně a na úrovni. Hmyzu dar:-))

Prosím vkládejte více fotografií do jednoho zápisu. Bude to přehlednější a já si ušetřím čas za poděkování. Děkuji za pochopení...
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 10.5.2011 všeobecné - ostatní

Nflekos - Profil | St 8.6.2011 2:32:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

chycen v letu do podberaku u Gruensee 1560m.n.,vyfocen doma v terariu s gekonkama 755n.m a vypusten do zahrady Zatim jednoznacne muj nejlepsi entomologicky snimek.

    Npoool-PavelSečka - Profil | St 8.6.2011 0:25:58

    Piskořík >> jo. ..lodní provaz můžu potvrdit:))

      Npoool-PavelSečka - Profil | St 8.6.2011 0:24:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      -

        Npoool-PavelSečka - Profil | St 8.6.2011 0:16:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ..

          NPiskořík - Profil | St 8.6.2011 0:15:34

          poool-PavelSečka >> Admirál na lodním provaze?

          :o)

            Nfoxkiller - Profil | St 8.6.2011 0:13:48

            voz >> jo

              Npoool-PavelSečka - Profil | St 8.6.2011 0:11:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              taky něco od vody přidám...

                Nvoz - Profil | St 8.6.2011 0:01:52

                žerou ryby mravence????

                  NPiskořík - Profil | Út 7.6.2011 23:22:45

                  Lauri >> Šel jsem zrovna kolem....;o)

                    Njehla - Profil | Út 7.6.2011 23:21:26

                    Lauri >> taky bych se přidal, dělá nám v tom jasno, šikula...:-)

                      NLauri - Profil | Út 7.6.2011 23:20:17

                      Piskořík >> hned bych ti dal poděkování :))

                        NPiskořík - Profil | Út 7.6.2011 23:18:28

                        Lauri >> Vrbař čtyřtečný...:o)

                          NLauri - Profil | Út 7.6.2011 23:16:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ......................

                            Nmichec - Profil | Út 7.6.2011 21:45:50

                            Arsenal >> Právě jsem se vrátil z ryb :) Ano, tato diskuze je super, moc rád jsem chodim a občas se velice divím co to u nás žije :)

                              NFeroo - Profil | Út 7.6.2011 21:39:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              vážky pri ...

                                NCarchy - Profil | Út 7.6.2011 16:29:14

                                Piskořík >> Byl to asi nějakej pokoutník (Agelenidae)

                                http://www.pavouci-cz.eu/

                                  Nesoxx - Profil | Út 7.6.2011 16:20:58

                                  Piskořík >> příště napíšu "s citem", no ...... :-)

                                    NPiskořík - Profil | Út 7.6.2011 16:19:28

                                    esoxx >> No, spíš nějakej nenápadnější druh, podlistovej....ten tvůj je klasickej lovec z květů....:o)


                                    Trapiči...


                                    ;o)

                                      NCarchy - Profil | Út 7.6.2011 16:18:41

                                      Piskořík >> Pavučisko zaběhlo někam pod listy....;o)

                                      Zkusim ho vygooglit,ale běžníky jsem nějaký našel a žádnej mu nebyl podobnej.

                                        NPiskořík - Profil | Út 7.6.2011 16:15:51

                                        Carchy >> Tak jsi měl potom místo čmeldy vyfotit to pavoučisko...:o)