- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nevydání povolenky - Co vy na to?
Už se vám stalo že vám organizace odmítla vydat povolenku? Mně se to stalo letos a když jsem požadoval vysvětlení, dostal jsem toto písemné vyjádření. Tak jsem se od srdce zasmál. Co si o tomto zdůvodnění myslíte?- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
8x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
anakonda - Profil | So 19.2.2011 11:56:58
LudvaBrno - Profil | So 19.2.2011 11:54:06
To by se dalo tesat do kameňa a podobně to chodí i jinde. Třeba jsem dostal neoprávněně pokutu za parkování a v případném správním řízení bych byl osvobozen. Ovšem pokuta byla pětistovka a poplatek za správní řízení tisícovka. Vivat městská policie.
šedý pes - Profil | So 19.2.2011 11:53:17
LudvaBrno - Profil | So 19.2.2011 11:49:54
dosec - Profil | So 19.2.2011 11:37:16
souhlasím s tebou až na to nevydání to by se mělo dít ne preventivně před,ale následovně po spáchání nějakého závažného porušení.
bombardák - Profil | So 19.2.2011 11:32:29
šedý pes - Profil | So 19.2.2011 11:29:08
Stejně tak by měly všechny organizace v ČRS i MRS odmítnout vydání povolenek wostrým a moderním kaprařům, neustále se chlubícím porušováním pravidel, a snažícím se tyto pravidla zpochybňovat.
Zajda - Profil | So 19.2.2011 11:11:41
Petina - Profil | So 19.2.2011 11:05:48
Podle mě by to Stenly určitě neměl nechat být. Opravdu nikdy neporušil nic z řádu, ze stanov ani příslušných dodatků. Je jeden z mála, který v té organizaci opravdu tyto dokumenty sleduje a čte. Bohužel pro něj. V organizaci totiž panuje neuvěřitelná závist a nikdo z vedení nechápe, že může člověk chytit a pustit rybu nebo jezdit po republice a chytat pro radost. Závidí se tady každý dobrý úlovek. Vždy když si Stenly pořídil něco nového (bivak, člun s elektromotorem), vždy to bylo následně dodatkem zakázáno. A Stenly se jenom ptal, proč je to zakázáno. Bylo mu řečeno, že je to v souladu se Smlouvou o pronájmu s VAKem. Zeptal se: "Opravdu?", a toto je to napadání smlouvy. Nejde zde bohužel o nic jiného než závist a pokud už nemá na povolenku právní nárok, minimálně bych těm dubovým palicím znepříjemnila život.
Čtrnáct dnů jim trvalo než vypotili takový nesmyslný důvod v oficiálním vyjádření k nevydání povolenky. Nedokážu si představit, jak by reagovali na právníka a žalobu a určitě bude zajímavé sledovat, jak se chlapci zapotí, až si uvědomí, co si svým rozhodnutím způsobili.
Petina
Michal - Profil | So 19.2.2011 11:00:24
Mrknato - Profil | So 19.2.2011 10:52:50
Mrknato - Profil | So 19.2.2011 10:46:35
Pak se na VČS hlasuje o tom, co schůzi nepřísluší, jak zde uvedl čečenec, tedy přikazuje se hospodáři něco, k čemu schůze nemá pravomoc. (já tam nebyl, ale je to asi největší show za těch 22let). Na organizování členů, když to nedělá uživatel revírů, (bylo by nutné změnit stanovy) tak oněch 6mega je na to moc, sakra moc. Bohužel zákon, vyhláška je v rozporu se stanovami, statutem a realitou. To vadí mně, ale asi i jiným. Proto na schůze nechodí, nebo tam provádí show....
anakonda - Profil | So 19.2.2011 10:44:31
Staré struktury si ve své neznalosti,pohodlnosti a amaterismu stále myslí,že prostý člověk se není schopen bránit.Když Tě bolí břicho tak jdeš k doktorovi a když Tě někdo odírá na právech tak jdeš k právníkovi a na ryby se chodí k vodě.
Turňa - Profil | So 19.2.2011 10:31:23
anakonda - Profil | So 19.2.2011 10:28:42
anakonda - Profil | So 19.2.2011 10:25:49
anakonda - Profil | So 19.2.2011 10:21:39
Kde to žije - všechna témata
8:22Labe fishing store 19
8:08Rybáři vs ochránci přirody 48
0:02Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoÚprava chodu woblerů. 10
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoStaré Česke rybářské vybavení 392
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










