Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil , 17.2.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmilin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    Niwanhoe - Profil | So 9.5.2026 20:41:57

    po dnesku uz asi nikdo nepochybuje o tom, ze chory je opravdu debil ..

      NPike - Profil | So 9.5.2026 19:55:24

      Je to dobré, další zápas bude navíc chybět Mansverk a Kairinen kvůli žlutým kartám. A to myslím, že není pro dnešek vše😂

        NPike - Profil | So 9.5.2026 18:34:20

        dolis >> protože Béčko hraje zítra o záchranu a hrajou tam fakt mladí kluci. Tři mladící jsou v kádru, ale jak vidno 2 zranění a třetí po krásné Martin Fillo challenge má stopku od disciplinárky.

          Ndolis - Profil | So 9.5.2026 18:18:35

          Pike >> proč Priske nevezme na lávku alespoň néjaký kluky z béčka,nebo dorostence? Jedete na Slavii s pěti náhradníky...

            NBosanac - Profil | So 9.5.2026 18:18:16

            Pike >> Nepodnika nahodou ten vaš majitel v urazovem zdravotnictvi ?

              NPike - Profil | So 9.5.2026 18:16:32

              A to se mi do printscreenu ještě nevlezl Vydra😂😂😂
              To je opravdu komické.

                Nmilin - Profil | So 9.5.2026 17:18:45

                Na příští sezonu mají zaplacené Kubah, Bomber76, Šebis77, Danda05, milin, p.lorenc.

                  Nrarach - Profil | Pá 8.5.2026 11:49:25

                  Pike >> To porovnat nelze, bo permici na Spartu ti nezávidí celej svět.....ale těch 20 vycházek za rok, je tak akorát....

                    NPike - Profil | Pá 8.5.2026 11:18:21

                    Bosanac >> v ceně je kupříkladu: Jak to hraješ, ty lemro líná. Nebo VSJBČ.
                    Taky máš šanci ochutnat výborný Staráč, delikátní sekanou v housce či teplotně kvalitně připravený klobásek. A nemusíš cestovat, platí to jen na Letnou. A jen 18x za sezonu, to je taky super, že ti to nekrade čas.

                      NBosanac - Profil | Pá 8.5.2026 10:18:20

                      Pike >> Kolik hraču Sparty mužu ponechat/sežrat za těch 6 litru ? Nebo je to jen chyt a pust ?

                        NPike - Profil | Pá 8.5.2026 10:11:10

                        rarach >> proti samostatným lístkům se to jednoznačně vyplatí.
                        Je zajímavé to porovnat s cenou třeba CS MP povolenky………😂

                          Nplavan - Profil | Pá 8.5.2026 9:53:08

                          doporučuji kouknout od času 1:21:00 , sranda jako hrom.

                          https://www.youtube.com/watch?v=tbd9BMbt8Ec&t=5102s

                            Nrarach - Profil | Pá 8.5.2026 9:41:30

                            Pike >> Tak to je za 15 zápasů + skupina o udržení velmi férová cena....Za 6300 nejsou dneska ani profi kopačky

                              NPike - Profil | Čt 7.5.2026 11:57:20

                              rarach >> i s nástavbou. Bývá v tom i MOL cup, ale tam los hraje často proti😂
                              Jinak na SKS samotná vstupenka na dobré místa protilehlé 1 000 Kč.

                                Nrarach - Profil | Čt 7.5.2026 7:40:45

                                Pike >> To je i s případnou nadstavbou nebo jen na základní část?

                                  NPike - Profil | St 6.5.2026 19:35:02

                                  Vydra revírní >> možná jak zdražily energie a tak🤔

                                    Niwanhoe - Profil | St 6.5.2026 19:30:56

                                    Vydra revírní >> oni to nekde zlevnili ?

                                      NVydra revírní - Profil | St 6.5.2026 18:45:27

                                      Pike >> zdražení permic je přímo úměrně zkvalitňování hry …

                                        NPike - Profil | St 6.5.2026 17:11:15

                                        Kdo má rád Spartu a whiskey…..
                                        https://sparta.cz/cs/novinky/44827

                                        Jinak nejdražší permice na Spartu bez 10% na další sezonu 7 000 Kč, se slevou 6 300 Kč, tedy nárůst o tuším 600 Kč proti letošní.