Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil , 17.2.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    Danda05 - Profil | St 4.3.2026 21:29:08

    Gigi1893 >> přesně tak s tím trenérem, jen bych dodal že se veškerá taktika smrskla na to jak se daří Haraslinovi ..a to lpění na tříobrancovem systému ani nemluvím..

      Milan 66 - Profil | St 4.3.2026 19:45:39

      Penalty jsou loterie. Asi tak. V poslednich letech jsme tu loterii prohravali.

        Milan 66 - Profil | St 4.3.2026 19:41:57

        Gigi1893 >> videl. Pláču.

          Gigi1893 - Profil | St 4.3.2026 15:02:30

          Bosanac >> taky jsem viděl včera obě utkání a prostě domácí týmy do toho dali trochu víc...oba favorité měli kombinované sestavy,v hlavách derby a extra motivované soupeře, v téhle soutěži se překvapení stávají, Sparta hrála snad 5x v řadě finále,letos vypadla ve čtvrtfinále ale zase je ve hře v evropském poháru a v lize mají umístění ze kterého se jde do předkola ligy mistrů... já jsem ale nespokojenej a to i s trenérem...je přečtenej, neumí dělat změny v systému, slabá taktická příprava na soupeře,v podstatě je závislej na tom jestli se individualitám povede zápas...

            Bosanac - Profil | St 4.3.2026 14:55:28

            Gigi1893 >> Dival jsem včera se švarou po dlouhe době na domaci fotbal , oba utkani Na mol kupa . Nebolely jenom oči . A Željezničar ma už třetiho trenera v teto sezoně . Doufam že vedeni konečně pochopi že trener neni problem .

              Gigi1893 - Profil | St 4.3.2026 14:44:12

              Ládík se po kritice od trenéra za červenou kartu ihned po trestu vrátil do základní sestavy a včera se Wolves podařilo porazit Liverpool....byl také vyhlášen nejlepším hráčem zápasu...

              https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-anglie-premier-league/472859/krejci-sam-na-dekovacce-fanousci-mu-tleskali-zachrana-bez-sance-trener-mysli-na-pohar.html?

                Gigi1893 - Profil | St 4.3.2026 14:30:00

                Bosanac >> ano,to je u většiny českých týmů poměrně standartní věc...moc nám to nejde ale když zahráli špatně proti MB, neznamená to automaticky že zahrají stejně v konferenční lize... bohužel, týmy máji určité výkonnostní výkyvy...

                  Bosanac - Profil | St 4.3.2026 14:04:50

                  Gigi1893 >> S takovou hrou budu v dubnu hrat jen jednu soutěž .

                    Gigi1893 - Profil | St 4.3.2026 12:28:09

                    Poušťák >> strašná ostuda vypadnout po takovém výkonu s MB,paznechtům se nechtělo a zřejmě měli hlavy někde jinde,nebo prostě nechtěli hrát v březnu případně dubnu tři soutěže...

                      Gigi1893 - Profil | St 4.3.2026 12:11:30

                      milin >> ideální příležitost dojít si pro druhou pohárovou trofej v řadě a Janotka se stane nesmrtelným 🤝🏻

                        Gigi1893 - Profil | St 4.3.2026 12:07:24

                        Milan 66 >> že vyleze z nory s žádostí o komentáře fanoušek Baníku je stejně zarážející 😅 viděl jsi ligovou tabulku ?

                          milin - Profil | St 4.3.2026 11:06:37

                          Milan 66 >> čárky přijdou až z nějakým chlubením, momentálne kosočtverec 😉

                            Milan 66 - Profil | St 4.3.2026 9:22:02

                            Poušťák >> My co to děláme skoro každé kolo, nám už to ani nepříjde. :-)

                              Poušťák - Profil | St 4.3.2026 9:11:54

                              Milan 66 >> všichni si pod včerejšku vylizujou rány ☝🏻🤣

                                Milan 66 - Profil | St 4.3.2026 9:07:44

                                A tady ani čárka!! :-):-):-)

                                  rarach - Profil | Po 2.3.2026 10:31:48

                                  plavan >> Asi se ještě učil od trenůrů co tam trénovali fotbal...nynější trenéry půlmaratonců, tam už asi nezažil...

                                    plavan - Profil | Po 2.3.2026 10:25:06

                                    rarach >> myslel jsem trenérské řemeslo :-))))

                                      rarach - Profil | Po 2.3.2026 10:22:06

                                      plavan >> Dyk byl furt zraněnej....

                                        plavan - Profil | Po 2.3.2026 9:11:27

                                        rarach >> vyučil se řemeslu na Slavii a nevzpomene si na její základní styl ? :-))))))