Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Npeco - Profil | Po 6.12.2010 18:40:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Ví nekdo co je toto.Nasel sem to na strome u vody.

    Nandy01 - Profil | Ne 5.12.2010 21:15:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Taky rád fotím zimní zátiší.

      Npeco - Profil | Ne 5.12.2010 20:34:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Nadherna priroda. Morava c. 4.

        Njepice - Profil | Ne 5.12.2010 20:18:06

        ZN >> ahoj, když to hráznej pustí, tak to na týhle vodě není žádná sranda, kór když jsi na nějakém hlubším místě. Máš recht, ten bílej spodek to docela zabil :-) Holt až tam pojedu příště, vyfotím to znova.

          Ndrda - Profil | Ne 5.12.2010 20:09:53

          ZN >> ořez to spraví.

            NZN - Profil | Ne 5.12.2010 20:07:27

            jepice >>
            ahoj jepičáku. U tohoto jezu jsem se jednou málem utopil. Ta fotka by nebyla špatná, kdyby jsi ten předek celý nevypálil :-)

              Njepice - Profil | Ne 5.12.2010 20:04:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Jedna hraniční voda

                Npeco - Profil | Ne 5.12.2010 20:02:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Sykorka dnes 15:45 hod

                  NSolaris - Profil | Ne 5.12.2010 18:01:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Vídeň

                    NSolaris - Profil | Ne 5.12.2010 17:56:10

                    Prachovske skaly

                      Ndrda - Profil | Ne 5.12.2010 17:48:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Alej.

                        NKolis - Profil | Ne 5.12.2010 17:41:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Letošní nalezeneček ze zahrádky, to je rošťák, kam se hrabe náš Mikeš - skončil u tchýně...., :-)
                        ....podle zásluh :-))))

                          NHoumrP - Profil | Ne 5.12.2010 16:40:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Odpočinek na nádvoří...

                            NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 5.12.2010 12:38:27

                            ZN >> Zdendo já ti nevim, ale on má takové všechny :-))))





                            A já taky :-))))

                              NKuny8 - Profil | Ne 5.12.2010 12:36:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Zvířátka :)

                                NArsi - Profil | So 4.12.2010 22:45:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dnešní mráz

                                  NJAF - Profil | So 4.12.2010 22:11:34

                                  ZN >> ja to beru, od Tebe jo. Ja ji v kompu nevidel.
                                  :-)
                                  A dekuji.
                                  Sudou dame?

                                    Nmedvěd - Profil | So 4.12.2010 22:10:15

                                    JAF >> v hospodě nejde v deset večer osiřet

                                      NJAF - Profil | So 4.12.2010 22:08:36

                                      Bosanac >> orla v mobilu nemam, fakt jsem ztatil soudnost, i v momente, kdy jsem v hospode osirel?

                                        NZN - Profil | So 4.12.2010 22:07:03

                                        JAF >>
                                        poslouchej, ničemo, mobilovka, nemobilovka, to se ti fakt nepovedlo. Normálně bych se na to vykašlal, ale tobě to s klidným srdcem napíšu. Ty to nejen rozchodíš, ale i pochopíš.
                                        PS: do řiti, běž už konečně do sebe :-)