Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

peco - Profil | Út 7.12.2010 18:45:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

fesak

    osud - Profil | Út 7.12.2010 18:26:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    a toť vše

      osud - Profil | Út 7.12.2010 18:26:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      a jedem

        osud - Profil | Út 7.12.2010 18:25:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        doufám že vám nevadí malý fotoseriál

          osud - Profil | Út 7.12.2010 18:25:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          opět

            osud - Profil | Út 7.12.2010 18:21:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            užovka

              Josher - Profil | Út 7.12.2010 17:34:36

              drda >> I tak Ti ji pochválím:-)

                drda - Profil | Út 7.12.2010 17:20:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Zkouška mostu probíhá bez ohledu na počasí a bez ohledu na to, zda je den či noc.
                Řekl bych, že fotka je docela povedená, bohužel není moje.

                  peco - Profil | Po 6.12.2010 22:01:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Člup)))))))))

                    peco - Profil | Po 6.12.2010 20:42:54

                    Muj spolecnik u vody.( fotka mobal)

                      peco - Profil | Po 6.12.2010 20:25:37

                      Mam se este co ucit.Moc krat dik chOse.

                        Josher - Profil | Po 6.12.2010 20:13:47

                        HoumrP >> Moc hezkej moment.

                          ch0se - Profil | Po 6.12.2010 20:13:07

                          peco >> vyleze s toho tohle

                            HoumrP - Profil | Po 6.12.2010 20:11:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            kamarádi..

                              ch0se - Profil | Po 6.12.2010 20:09:10

                              Josher >> 8-)

                                Josher - Profil | Po 6.12.2010 20:06:38

                                ch0se >> Ty kulometný hnízda to kazí:-)

                                  ch0se - Profil | Po 6.12.2010 20:01:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  chrudimka

                                    ch0se - Profil | Po 6.12.2010 19:58:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Italie Pád

                                      peco - Profil | Po 6.12.2010 19:41:40

                                      Je to mozne .Dik

                                        jepice - Profil | Po 6.12.2010 19:00:14

                                        peco >> řekl bych, že to je obal z vyslíklé larvy vážky.