Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NBosanac - Profil | So 4.12.2010 21:59:01

JAF >> Vice se mi libil orel . Tam jsou svetlo a stin vyladeni .

    NJAF - Profil | So 4.12.2010 21:56:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    mobilovka z agregateni

      NBosanac - Profil | So 4.12.2010 21:54:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Pridam zase neco po dlouhe dobe . Ranni prochazka .

        Nmadeintomik - Profil | So 4.12.2010 18:36:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Mrzne a mrzne .

          Nsplavek - Profil | So 4.12.2010 17:11:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnešní zima.

            NBlAnKa - Profil | So 4.12.2010 17:06:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Na te fotce to tak nevinikne

              Nsplavek - Profil | So 4.12.2010 16:54:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Zeď v zimě.

                Nrichi69 - Profil | Čt 2.12.2010 18:06:11

                HoumrP >> moc pěkný, rychlá ruko...

                  Nloou - Profil | Čt 2.12.2010 14:36:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Nordkap II.

                    Nloou - Profil | Čt 2.12.2010 14:33:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Nordkap 2009

                      Nnumen - Profil | Čt 2.12.2010 13:47:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Letošní rok je divnej. Obilí na poli v prosinci .

                        NPetr64 - Profil | Čt 2.12.2010 10:14:25

                        Při přiblížení se skvrna rozostří a posune k hornímu okraji.

                          NPetr64 - Profil | Čt 2.12.2010 10:13:04

                          Prosím,potřeboval bych poradit.Objevila se mi černá tečka na fotkách.Je možný,že to je jenom nečistota ve foťáku?Nebo odchází optika.

                            NZN - Profil | Čt 2.12.2010 8:21:24

                            rover >>
                            pěkná fotka. Fakt.

                              Nrover - Profil | Čt 2.12.2010 8:18:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              taky lovec ryb ...

                                Nrover - Profil | Čt 2.12.2010 8:07:30

                                večerní Pád ...

                                  NeXecutor - Profil | Čt 2.12.2010 7:40:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zamrznuty rybnik a trstiny.

                                    NHoumrP - Profil | Čt 2.12.2010 7:18:09

                                    richi69 >> jo, pohyb hlavou. Je tam i odlétnuvší slupka semínka slunečnice.

                                      Nrichi69 - Profil | St 1.12.2010 21:28:47

                                      HoumrP >> co to je,to je pohyb hlavou...

                                        NHoumrP - Profil | Út 30.11.2010 23:34:59

                                        richi69 >> ?!