Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Nrichi69 - Profil | Út 30.11.2010 21:33:05

HoumrP >> ?!

    Nsplavek - Profil | Po 29.11.2010 18:34:13

    ZN >> Hm příště se vynasnažím,poučen z předchozích nezdarů.........

      NZN - Profil | Po 29.11.2010 18:32:19

      splavek >>
      to jsi hodně špatně exponoval.

        Nsplavek - Profil | Po 29.11.2010 18:25:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Noční Kuks.

          NHoumrP - Profil | Po 29.11.2010 16:37:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jedna vrtačka, co louskala semínko slunečnice :-)

            Ndrda - Profil | Ne 28.11.2010 21:01:39

            ZN >> děkuju. Do focení hřbitovů se moc nehrnu - je to hodně citlivé téma a myslím, že více než u jiných fotek se to dá pokazit i naprostou maličkostí, co by se jinde dala přehlídnout. Tady ten pohled se mi ale zdál docela decentní - snad to bylo větší vzdáleností, nevím ...
            Z té cesty jsem musel sejít, abych tam měl i konec hřbitovní zdi vlevo a taky abych využil stínu stromu. Jinak se to nedalo bez přepalů vyfotit. Ale nerozumím tomu, co máš na mysli tou "roztřepaností".

              NZN - Profil | Ne 28.11.2010 20:42:34

              drda >>
              ty, Drahošu, ta fotka toho hřbitůvku na mě nepůsobí vůbec zle. Co se mi líbí, že jsi sešel z té cestičky a tudíž jsi přemýšlel, jak to vyfotit. Něco mi tam ale vadí a nemůžu přijít na to, proč. Snad později.
              Btw., vůbec mi nevadí ta roztřepanost, naopak.

                NBeila - Profil | Ne 28.11.2010 20:36:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ani jí nebyla zima.

                  NNebel1 - Profil | Ne 28.11.2010 20:27:28

                  ZN >> No asi taky nemáš moc času se nudit...

                    NZN - Profil | Ne 28.11.2010 20:03:52

                    Nebel1 >>
                    jj., toto jsou COLIBRI a nejsou moje. Měl jsem je půjčené od zeťáka, který na nich jezdí už dlouho. V Maroku mu letos vydržel celý ten etapák úplně rozflákaný ráfek a objel to v těch šutrech bez defektu. Já mám od něho ten předešlý model a jsem spokojený nad míru. A galusky...na ničem lepším jsem nikdy nejezdil

                      NNebel1 - Profil | Ne 28.11.2010 19:49:53

                      ZN >> Hmm.....Tufo...:-) Spokojenost?

                        NZN - Profil | Ne 28.11.2010 19:39:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        dnes bylo v horách fakt krásně.

                          Nsplavek - Profil | Ne 28.11.2010 18:44:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Kmen.

                            NPetr64 - Profil | Ne 28.11.2010 18:27:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ...a ještě jeden.

                              NPetr64 - Profil | Ne 28.11.2010 18:25:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Včerejší stromy.

                                Nsplavek - Profil | Ne 28.11.2010 18:21:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Kaplička.

                                  NJosher - Profil | Ne 28.11.2010 15:38:16

                                  Fraktalni geometrie
                                  Prý to jde i trojrozměrně

                                    NJosher - Profil | Ne 28.11.2010 15:35:48

                                    Fraktalni geometrie
                                    Není to moje práce.Takovej borec nejsem:-)

                                      Ndrda - Profil | Ne 28.11.2010 7:36:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ahmed >> neboj, iluze si nedělám. Alespoň ty zbytečné ne.
                                      Jinak je to docela pěkná víska, kde mají pěkné a důstojné místo i její zemřelí obyvatelé.

                                        Nahmed - Profil | So 27.11.2010 22:35:45

                                        drda >> So 27.11.2010 17:21:56 Pravice - moje rodná víska a na fotce dokonce zachycena dvě okna mého rodného domu! Doprava podél bříz a po sto metrech je rybník, kde jsem poprvé, jako kinďál, nahodil poprvé do vody nějakou pytlačku, či prut. Udělal jsi mi radost.

                                        Nerad ti kazím iluzi, ale s tou politickou orientací jsi se sekl. Seděl by spíš název obce Levice. Pravidělně tam, ostatně jako v celém Znojemském okres, už dlouhá desetiletí, vyhrávají volby komanči:-((( A když už někdo volil pravici, byly to sládkovci, nebo Železný...