Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Nkonrád - Profil | So 27.11.2010 21:24:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

... detailný záber :-)

    Nkonrád - Profil | So 27.11.2010 21:22:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ... čo vy na to ? ... fotené dnes v Budapešti na výstave PONTYSHOW 2010

      NHoumrP - Profil | So 27.11.2010 19:42:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dva cvaky....


      ZN - pohled z okna II je moc pěknej. Počkal sis na parádní oblohu.

        Ndrda - Profil | So 27.11.2010 19:41:41

        Josher >> přesně tak. Moc rád na to vzpomínám.

          NJosher - Profil | So 27.11.2010 19:35:46

          drda >> Jo jo.Dřevěný lavice a v koutě kamna.To byly časy:-)

            Ndrda - Profil | So 27.11.2010 19:33:46

            Josher >> já s ním jezdil lokálkou z Hrušovan u Brna do Židlochovic. Ale nutno podotknout, že ten byl o poznání v lepším stavu :-)

              NJosher - Profil | So 27.11.2010 19:11:06

              drda >> Tam bych to asi nečekal.

                NJosher - Profil | So 27.11.2010 19:08:37

                drda >> Dík.Takový jezdil Brno-Jihlava.Jestli se nepletu.

                  Ndrda - Profil | So 27.11.2010 19:06:59

                    NPiskořík - Profil | So 27.11.2010 18:59:24

                    Miraryb >> Kozlíček vrbový...:o)

                      NJosher - Profil | So 27.11.2010 18:47:03

                      drda >> Kde jsi ho našel?

                        Ndrda - Profil | So 27.11.2010 18:20:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Zub času odvedl dobrou práci.

                          NJosher - Profil | So 27.11.2010 18:03:53

                          drda >> :-))

                            Ndrda - Profil | So 27.11.2010 17:58:26

                            Josher >> no..., i tak bych zůstal u Pravice :-)

                              NJosher - Profil | So 27.11.2010 17:56:42

                              drda >> Já měl tu výhodu,že jsem tam kdysi vezl nějaké zboží a vzpoměl jsem si:-)

                                Ndrda - Profil | So 27.11.2010 17:47:24

                                Josher >> a co jsem se jí nahledal :-)

                                  Ndrda - Profil | So 27.11.2010 17:21:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Sídlo ODS, TOP 09 a VV.

                                    Nsplavek - Profil | So 27.11.2010 17:14:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Jedno turistické zátiší.

                                      Nsplavek - Profil | So 27.11.2010 17:12:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Malá chyba při setí.

                                        NCardinal - Profil | So 27.11.2010 16:45:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Takto dopadnúť pri brodení, tak tomu sa hovorí smola.