Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Ncashi - Profil | St 24.11.2010 19:08:29

tak tady neco z alp a od vody

    NJosher - Profil | St 24.11.2010 18:51:22

    drda >> Kdysi proběhly i nějaký fotky a já si bohužel žádnou neuložil.

      Ndrda - Profil | St 24.11.2010 18:49:26

      Josher >> jo. A navíc masovej :-)

        NJosher - Profil | St 24.11.2010 18:48:01

        drda >> To jo,to byl celkem dobrej fórek:-)

          Ndrda - Profil | St 24.11.2010 18:46:38

          Josher >> ale když tam tenkrát přes noc lidi postavili z kostek různé stavby a obrazce, tak to taky nebylo špatný :-)

            NJosher - Profil | St 24.11.2010 18:44:35

            drda >> Konečně to na Husové vypadá slušně.

              NJosher - Profil | St 24.11.2010 18:43:27

              esoxboy >> Prý Americká fretka či co.Je toho tam dost.

                Nesoxboy - Profil | St 24.11.2010 18:32:18

                Josher >> to je mladá kuna ne ?

                  Ndrda - Profil | St 24.11.2010 18:10:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Z Brna.

                    Nyvana - Profil | St 24.11.2010 18:04:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ostrůvek

                      NRazgy - Profil | St 24.11.2010 9:42:16

                      Miraryb >> miraryb - 23.11.2010 23:10:04 >> třeba zboku, zeshora a tak, aby bylo poznat co je to za brouka.

                        NJosher - Profil | St 24.11.2010 8:47:47

                        Podle mě je to zábradlí do oblouku.Mě by možná rušila ta dokonalost,kdyby to bylo vše v naprosté rovině.

                          Nsliver - samolibý vůl - Profil | St 24.11.2010 8:21:06

                          JAF >> já jsem právě vycházel z toho, že ZN by udržel horizont i tady http://www.youtube.com/watch?v=eLIzp3WLpQE&feature=​related
                          zvlášť, když bylo upito jen z té plaskačky.

                            NJAF - Profil | Út 23.11.2010 23:14:36

                            sliver - samolibý vůl >> mas recht. Uznavam po tretim podivani.

                              NMiraryb - Profil | Út 23.11.2010 23:10:04

                              Razgy >> - 23.11.2010 20:20:50 >> nevím, co máš na myli, naco jinej pohjed?

                                NDaniček - Profil | Út 23.11.2010 23:06:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                číča...

                                  NDaniček - Profil | Út 23.11.2010 23:00:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ...

                                    NKáceč - Profil | Út 23.11.2010 22:56:24

                                    ZN >> Když se na tu fotku dívám,tak mi padá hlava doleva.Je to možný?
                                    Chlastem to nebude a ani tím na tý fotce :-)))

                                      NJAF - Profil | Út 23.11.2010 22:44:38

                                      sliver - samolibý vůl >> ja to beru, jen tak o tom kecam(mel jsem rozepsenou a-ctverku).
                                      :-)

                                        Nsliver - samolibý vůl - Profil | Út 23.11.2010 21:33:03

                                        JAF >> flašky a svislé tyčky zábradlí jsou rovně. To zábradlí může být kruhové, co s tím uděláš, když sedíš v levé půlce ? A je to stopro pevnina, napravo těsně nad zábradlím je vidět voda.