Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NZN - Profil | Pá 26.11.2010 13:02:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

pohled z okna II.

    NZN - Profil | Pá 26.11.2010 13:01:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    pohled z okna I.

      Nčerešňak - Profil | Pá 26.11.2010 12:43:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      sumec.km >> Kroměříž je krásná, vojančil jsem tam, nádhera,,,,


      >> tohle je sviňucha - Norské moře

        NStewik - Profil | Čt 25.11.2010 20:31:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tatry :)

          Nsumec.km - Profil | Čt 25.11.2010 9:24:25

          Včera v Brně sníh a u nás v Kroměřížu kvetou stromy :-)

            NMiraryb - Profil | St 24.11.2010 22:05:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Razgy >> dám sem 5 fotek, ale nejsou zrovna ok. Jestli z nich poznáš, co je to za chrobáka, tak mi to písni, sám to nevím.

              NHoumrP - Profil | St 24.11.2010 22:03:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Jedno zátiší...

                Ndrda - Profil | St 24.11.2010 21:46:58

                JAF >> klidně, jak je libo.

                  Nesoxboy - Profil | St 24.11.2010 21:46:24

                  Josher >> ty voe to je výborný já mám doma francouzkou a múžete si bejt jistý že tam kormorám nezahnízdí páč neloví z hladu ale baví jí zabíjet a je to mistr lovu

                    NJAF - Profil | St 24.11.2010 21:40:10

                    drda >> objeti prirody?

                      Ndrda - Profil | St 24.11.2010 21:35:03

                      JAF >> co už s tím nadělám...)

                        NJAF - Profil | St 24.11.2010 21:31:04

                        drda >> to je sice hezky, ze ted vim, odkad to je, ale furt mi to nic nerika.
                        :-)

                          Ndrda - Profil | St 24.11.2010 21:26:16

                          JAF >> aha, tak to je kus hradu Špilberk v Brně :-)

                            NJAF - Profil | St 24.11.2010 21:22:29

                            drda >> na tu posledni fotku

                              Ndrda - Profil | St 24.11.2010 21:19:01

                              JAF >> jasně, pokud budu vědět. Ale na co reaguješ?

                                NJAF - Profil | St 24.11.2010 21:09:42

                                drda >> poradis, co v tom mam hledat?

                                  Nrichi69 - Profil | St 24.11.2010 21:02:51

                                  nitram salhyv >> HMMM!

                                    Ndrda - Profil | St 24.11.2010 20:28:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak ještě jednu a mám zase na nějaký čas vystaráno :-)

                                      Ncashi - Profil | St 24.11.2010 19:36:45

                                      Razgy >> no jasne na ma halucinogení latky :-D

                                        NRazgy - Profil | St 24.11.2010 19:15:42

                                        cashi >> krasavice! byla políbena? :-)