Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

JAF - Profil | Út 23.11.2010 21:26:59

drda >> jen srovnat vrchni hranu zabradli s hladinou more, tak jsem jsem to myslel. Me proste ty nerovnosti to oko tahaj.
:-)

    sliver - samolibý vůl - Profil | Út 23.11.2010 21:25:00

    drda >> než to poskládal, aby každá flaška byla vidět, co ?

      drda - Profil | Út 23.11.2010 21:23:39

      sliver - samolibý vůl >> leháro? Víš, jak se nadřel, než tu fotku udělal? :-)

        sliver - samolibý vůl - Profil | Út 23.11.2010 21:22:08

        bych řek, že to vpravo nad zábradlím je pevnina, je to vidět. Závidíte mu leháro na terase, já vím.

          drda - Profil | Út 23.11.2010 21:19:59

          JAF >> myslíš fotit to pod jiným úhlem, aby horní hrana zábradlí nesplývala s dělící rovinou vody a oblohy?
          Přiznám se, že jsem si ani nevšimnul, že i ty lahve trošku "letí". Prostě to na mě nepůsobilo nijak rušivě.

            JAF - Profil | Út 23.11.2010 21:13:27

            drda >> ja ne, to zabradli ma davat rytmus (mozna odprostit od vody), coz je zname tema a trochu to i sjednotit, ale na druhou stranu tu slast ani sjednotit nejde. Stejne mi tam ten zub a ta krivost trosku vadi. A taky to nemuzem Zdendovi vsechno chvalit.
            :-)

              drda - Profil | Út 23.11.2010 21:10:45

              Josher >> to neprokážeš :-)

                Josher - Profil | Út 23.11.2010 21:05:57

                drda >> Mě by na tom vadilo pouze to,že to pití možná nebude mít tu správnou teplotu:-)

                  drda - Profil | Út 23.11.2010 20:58:15

                  JAF >> tak to "padání" bych mu v tomto případě i odpustil ...)

                    JAF - Profil | Út 23.11.2010 20:55:12

                    drda >> hlavne ten popelnik je hroznej, navic mu to opticky pada.
                    :-)

                      drda - Profil | Út 23.11.2010 20:50:21

                      ZN >> pěkné. Z tvých fotek mám opravdu dojem, že autor má velmi přesnou představu o tom, jak bude finální fotka vypadat. Taky se mi líbí tvá nápaditost.
                      Jednu osobní výhradu bych ale jako milovník dobrého vína k této fotce přece jen měl - ty cigarety a popelník k vínu fakt nepatří :-)

                        Razgy - Profil | Út 23.11.2010 20:20:50

                        Miraryb >> nebyl by i jiný pohled? díky

                          Josher - Profil | Út 23.11.2010 13:59:43

                          ZN >> :-)))

                            ZN - Profil | Út 23.11.2010 13:52:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Josher >>
                            pamatuj si jednu věc, S holou prdelí, ale vyskakovat :-)))

                              MD-Carp - Profil | Út 23.11.2010 13:42:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Josher

                                Daniček - Profil | Út 23.11.2010 11:36:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ...

                                  Josher - Profil | Út 23.11.2010 11:29:02

                                  ZN >> Ty si ale bužíruješ:-)

                                    ZN - Profil | Út 23.11.2010 11:08:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    drda >>
                                    ale neboj se, že se šidím:-)

                                    Lojzo, pravdu mluvíš. Přesně tak to je !

                                      nitram salhyv - Profil | Út 23.11.2010 0:15:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      .... východ a západ slunce..... z vody to je krásný pohled

                                        Miraryb - Profil | Út 23.11.2010 0:00:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ještě jeden chrobák