Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NMiraryb - Profil | Po 22.11.2010 23:52:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

vzpomínka na jarní akci

    NDaniček - Profil | Po 22.11.2010 22:50:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    včelky...

      NDaniček - Profil | Po 22.11.2010 22:47:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      pole v květu...

        NSven - Profil | Po 22.11.2010 22:19:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Přidám jednu s barvami podzimu :-)

          NCardinal - Profil | Po 22.11.2010 15:16:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ešte chvíľu, už to príde.

            NMihajl - Profil | Po 22.11.2010 14:21:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Nízké Tatry 2006

              NJosher - Profil | Po 22.11.2010 13:50:35

              HoumrP >> Smutný a bohužel skutečnost.

                NHoumrP - Profil | Po 22.11.2010 13:46:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Jedna ze života "Smutný pohled na svět"

                  NSkulalukS - Profil | Po 22.11.2010 13:35:57

                  Aha co jsem našel

                    NSven - Profil | Po 22.11.2010 12:33:00

                    Miraryb >> Ahoj. Děkuji Ti za ocenění. Pro "fotografa" , který ledva ví, který čudlík na kompaktu zmáčknout to je vzácnost :-)))

                      NMD-Carp - Profil | Po 22.11.2010 11:19:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Můj oblíbený revír.

                        NJosher - Profil | Po 22.11.2010 11:00:06

                        Saudek.

                          NJosher - Profil | Po 22.11.2010 10:58:44

                          Saudek

                            NJosher - Profil | Po 22.11.2010 10:58:01

                            Něco od Saudka.

                              NJosher - Profil | Po 22.11.2010 10:31:22

                              Dalas v zimě.

                                NJosher - Profil | Po 22.11.2010 10:26:26

                                :-)

                                  NJosher - Profil | Po 22.11.2010 10:24:36

                                  Dalas

                                    NBosanac - Profil | Po 22.11.2010 10:15:48

                                    Rozdil je ve kvalite fotaku , mobilu , prutu a navijaku . Ten kdo ma ruce a oko a dodrzuje zakladni pravidla vyfoti nebo nachyta se zakladnim vybavenim .
                                    Nemuzu si odpustit nerypnout , to co chybi je soudnost .

                                      NJosher - Profil | Po 22.11.2010 9:56:19

                                      Bez zrcadla:-)

                                        NBatuta - Profil | Po 22.11.2010 9:47:46

                                        Ale jako pozadí no monitóru vypadá líp :-(